.

.

Попуст
Jiajia 20519 женски сатенски сандали од сатенски разгорени пета латински салса перформанси танцувачки чевли

Jiajia 20519 женски сатенски сандали од сатенски разгорени пета латински салса перформанси танцувачки чевли

DEN 2.00

Износот
Залиха

Сатен. Suede единствено. Suede единствено. Висина на пета : 2,7 "(приближно). Едноставен и дарежлив стил дизајн, многу искривени танцувачки чевли. Идеално за перформанси на латинска салса или други специјални прилики. Совети за вклопување : Големината на нашите чевли е во стандардна европска големина , Ширина на чевли е средна (B или M), ако ширината на дневните чевли е широка големина (D, W или EE), ве молиме купете поголема една големина. Ве молиме, повикајте ја табелата со големина за да ги споредите податоците за должината на стапалото пред да нарачате. Сатен. Suede. Висина : 2,7 "(приближно). Едноставен и дарежлив стил дизајн, многу искривени чевли за танцување. Идеално за перформанси на латинска салса или други специјални прилики. Совети за вклопување : Големината на нашите чевли е во стандардна европска големина , Ширина на чевли е средна (b или m), ако ширината на дневните чевли е широка големина (D, W или EE), ве молиме купете поголема една големина. Ве молиме, повикајте ја табелата со големина за да ги споредите податоците за должината на стапалото пред да нарачате. Ако големината што ја измеривте е поразлична од вашата дневна големина на чевли, ве молиме слободно да стапите во контакт со нас, ние сме тука за вас за 12 часа. Прилагодливата тока го олеснува и поудобно носењето чевли. Ако не знаете како да ја користите бравата, погоре се чекорите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.33

Применливо за часови по латински танц, обука за танцување и забава за сала за венчавки Погодно е за најр�

DEN 1119.84

Увезени Suede единствено Платформата мери приближно 0,25 " Во комбинација со дијамантскиот дизајн на вкрсте

DEN 2.00

Увезени Гума ѓон Платформа мери приближно 0,25 " Womenените Дизајн со висок врв, подобро да ги заштити глуждо

DEN 479.68

сатен Увезени Suede единствено Мерки за платформа приближно 0,25 " Материјали : Премиум сатен, мазна површин�

DEN 318.40

Чисто рачно изработено Соодветност : Деца, жени со различна возраст Различни прилики : како што се табел�

DEN 2.67

100% синтетички Увезени Гума ѓон Вратилото мери приближно низок врв од лак Мека кожа горната со целосна к�

DEN 1.00

Производите од Капезио остануваат во првите редови во квалитетот и во технолошките достигнувања со ино

DEN 3.33

100% велур Suede единствено Одличен танц започнува со чевли со добар квалитет Во нашата продавница можете д�

DEN 1071.84

Ако ви требаат чевлите за вообичаено носење, би можеле да изберете поголема големина поголема Suede единс�

DEN 175.84

Suede единствено Платно горе Класичен дизајн на тркалезна глава Предзалепени вкрстени еластични ленти Ле

DEN 0.33

100% велур Suede единствено Кожен ѓон Претставено од многу фини чевли за танцување спорт, компанијата за ран

DEN 0.33

Свила сатенска ткаенина Метална тока отпорна на 'рѓа Мека и удобна, нелизга Ѓонот е еластичен...

DEN 0.67

100% кожа Увезени Кожен ѓон Вратилото мери приближно низок врв од лак Трикратна наредена потпетица и двој

DEN 749.92

Сатен Гума ѓон Потпетици : Ние поддржуваме 2 висини на потпетици, 2,3 инчи и 3,3 инчи Секси дизајн : отворени

DEN 1119.84

100% синтетички Suede единствено Лесни ленти за токи (средна ширина на токи; табелата со големина на чевли не

DEN 2.67

Ве молиме, измерете ја должината и ширината на нозете пред да поставите нарачка, а потоа повикајте се на

DEN 409.60

Салса фустани за танцување Висина на пета : 2,6 инчи (6,8 см) ја покажува благодатната фигура на дами, прилаг

DEN 351.84

Неопрена Увезени Половина стапала со соодветна патент торбичка и карабинер клипови на танцување торба

DEN 0.33

❤ Бесплатно прилагодување : Имаме најразлични типови на потпетици и височини за бесплатно прилагодува�

DEN 0.33

Сатен Увезени Suede единствено Висината на петицата на сликата : 7,5 см / 3 " Suede ѓон Ако ви треба употреба за о�

DEN 0.33

Синтетичка кожа Прилагодливо е, не грижете се за непријатно носење Овие чевли се изработени од врвна тк�

DEN 1.33

Совршен баланс на блескава мода и супериорна флексибилност ❤materials : Satin & Rhinestones Ако нозете ви се малку де

DEN 3.33

сатен Увезени Suede единствено Мерки за платформа приближно 0,25 " Материјали : Премиум сатен, мазна површин�

DEN 587.20

Ве молиме, измерете ја должината и ширината на нозете пред да поставите нарачка, а потоа повикајте се на

DEN 0.67

Погоден за танчери од секој период Добрите ткаенини се поудобни, меки и дишат Еластичната лента е удобн�

DEN 591.84

80% велур / 20% сатен Suede единствено Suede единствен за чевли за танцување во сала Висина на пета : приближно 2,95