.

.

Попуст
JRDHGRK 14PCS четки за боја

JRDHGRK 14PCS четки за боја

DEN 3068.96

Износот
Залиха

Спецификација : Материјал за случај : Канвашанд Материјал : Материјал од дрво : nynonsize : App.Синтетички влакна за влакната, така што тие држат повеќе боја, нанесуваат бои повеќе рамномерно и овозможуваат лесно чистење! Рачката е мазна е издржлива, совршена за долга употреба. Синтетички влакна за влакната, така што тие држат повеќе боја, нанесуваат бои повеќе рамномерно и овозможуваат лесно чистење!. Рачката е мазна е издржлива, совршена за долга употреба. Случајот со патент ги одржува вашите алатки организирани и прави совршен подарок. Синтетички влакна за влакната, така што тие држат повеќе боја, нанесуваат бои повеќе рамномерно и овозможуваат лесно чистење!. Различни големини на четки работат добро за фини детали или големи области. Одлично за сликање минијатури, модели, фигурини, акциони фигури и куќи за кукли, тело за тело, сликање на лице, керамика, занаетчиско сликарство и др.14 парчиња најлонски четки за боја на коса со различни големини на четка за акрилик, масло, акварел, гуаче и бои на лицето; Доаѓа со торба со патент од платно. Различни големини на четки работат добро за фини детали или големи области.53inquantity : 1 Set Package Вклучи : 1*Материјал за сликање имаш какви било прашања во врска со производот, ве молиме контактирајте Јас, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор. Доаѓа со торба со патент на платно. Различни големини на четки работат добро за фини детали или големи области.

Декларираните карактеристики

Case Material:
Canvas
Handle Material:
Wood
Hair Material:
Nylon
Size:
app.28x11.5cm/11.02x4.53in
Quantity:
1 Set
Package Include:
1*Painting materials:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
Поврзани производи
DEN 2.33

Лесно за миење : Оваа четка има добра апсорпција на вода и е многу погодно за миење Добар квалитет : Дрвен

DEN 1968.48

Ве молиме, дозволете грешки во мала големина како резултат на рачното мерење Лесен за употреба и достап�

DEN 1.00

Прекрасна идеја за подароци за вашите пријатели и семејства кои уживаат во сликањето Метал, Должина на �

DEN 0.67

Добро работи со бои за гуаче, акварел и маслени 10 парчиња различни големини и различни четки за глава за

DEN 0.67

Четки во форма на вентилатор, најлонската коса не би залутала или се шири додека сликал Премиум материј�

DEN 239.68

Дизајнот на ергономската рачка промовира удобност и леснотија добра дистрибуција на тежина за удобно �

DEN 3.00

38x1,46 инчи6 Големина на цевки : Приближно Испратете дозволете грешки од 12cm грешки Поради рачно мерење, про

DEN 0.67

Барелот е изработен од бреза Косата е добра и мазна за употреба, а нацртаните линии се рамномерни и стил�

DEN 473.60

Направени за сите уметници, основите акрилици се квалитетни студенти.Зошто основи? Ликвиликс измисли а

DEN 0.33

Услуги за клиенти】 Задоволството на клиентите е еден од нашите главни приоритети, затоа нашите дизајне

DEN 4032.00

Одличен подарок за пријателите и семејството кои сакаат да сликаат Најлонската коса не се распрснува и�

DEN 232.96

Голема четка за боја, лесна и преносна, поудобна за чување и спроведување Голема четка за боја за употре�

DEN 5309.60

Погодно е за акварел, масло за сликање, гуаче, сликање на лице, керамика, рачно уметности, итн...

DEN 2.33

Материјал : најлон Растворлив или не : мастило Рачка материјал : дрво Тип : Пенкало за акварел Тип : Четка �

DEN 1.00

Четки за фини детали и работа за миење Заврши во боја за типови на влакната Четки за фини детали и работа

DEN 4227.20

Четката е густа и густа, а сликата е мазна и не е лесно да се изгуби косата Добра еластичност, силен мозоч

DEN 2.67

Дрвена рачка и најлонска коса, издржлива за употреба со меко чувство на допирање Нема да пролее, залута �

DEN 2.67

Боја : жолта Микро четка за боја 100 четки мал врв S 1 0мм микро апликатори Количина : 100 парчиња : 100мм / дол