.

.

Попуст
Калектотика Скандал loversубовници лента - разноврсни ограничувања за ропство за парови - Фетиш BDSM играчки за парови - црно

Калектотика Скандал loversубовници лента - разноврсни ограничувања за ропство за парови - Фетиш BDSM играчки за парови - црно

DEN 2.33

Износот
Залиха

Нашата лента е направена од висококвалитетна ПВЦ пластика која секогаш се држи цврсто додека се придржува само на себе, без да се држи до кожата или косата. Разновидна употреба : Играта за креативно задоволство ве чека со оваа разноврсна лента за ропство. Пријателски за какво било ниво на искуство : Без разлика дали сте безобразен почетник или еротски експерт, нашата флексибилна лента за ропство ви овозможува леснотија во светот на воздржаноста да игра со флексибилна и простувачка лента за задоволство. Да се ​​предадете на сензационално засилено задоволство никогаш не било толку лесно со 50 стапки витка, мултиталентирана лента за воздржаност. Флексибилната, но сепак супер силна лента е идеална за паровите кои сакаат да експериментираат со игра за воздржаност, почетници на баш или сезонски loversубовници. Од 1994 година, Calexotics е водечки светски производител на производи за задоволство и е посветен на тоа да биде бренд пријателски за потрошувачи за мажи и жени. Користете за да ги врзувате зглобовите, да завиткате околу глуждовите, да создадете непослушен декор или да истражите уникатно секси облека. Завиткајте го околу глуждовите, цврсто врзувајте ги зглобовите или дури и создадете секси облеки од еден вид за да се занимавате со секоја непослушна фантазија што вие и вашиот lубовник сонувате. На Calexotics, сакаме да очекувате повеќе. Висококвалитетни материјали : Лентата на нашиот overубовник е направена од висококвалитетна ПВЦ пластика и мери 50 ’(1500 см) за 1” (2,5 см) по ролна. Оваа лента е бесконечно повторно употреблива, така што вие и вашиот lубовник може да се нурнете длабоко во возбудливи фантазии повторно и повторно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 4149.92

Ferno Restraint Raips Model 430, комплет за ограничување на ленти, случај 7 '3 ленти по поставена имобилизација Имобили�

DEN 303.84

Лесен за чистење и издржлив, удобно за носење Идеален подарок за изненадување на вашиот партнер и да ја �

DEN 319.84

Совршено за cosplay или улога, ноќен клуб, ноќ на долна облека или самостојно задоволство Материјали : Висти

DEN 213.60

Вегански пријателски полиетен Цврст хардвер Машина за перење Нетоксичен материјал Удобност поставена.

DEN 1537.44

Подлогата однатре наречена со бела кожа за супериорна удобност Секој сет има 5 решетки, така што имате ш�

DEN 1.33

Составени од 2 силни прстени за поддршка на силикони, нема потреба повторно да се мерат дилдоси Прицврст

DEN 680.96

Одвојлив фронт што влегува и исклучува Кожна торбичка има еластични ленти за половината и нозете...

DEN 196.64

Високо еластично : Овозможува максимално истегнување што е во можност да се протега за да ја удвои своја

DEN 0.33

кожа Увезени кожа Material Материјал за вредност Оваа јака е изработена од генијална кожа која е мека и при�

DEN 1119.84

Преносливоста ви овозможува да го претворите секој кревет во секси ограничување што се прилагодува за �

DEN 3.33

Овој флексибилен и издржлив производ на Me Tinder е рачно изработен со стручни раце, користејќи природна, но

DEN 0.33

Кожана јака на држење на држење со смел од предните и страните Должина 51 см, ширина 7 см Е или приближно 20,

DEN 0.67

Мерки 1 5 "во дијаметар и 1" во висина Компатибилен со шишиња со вода за вода од 350 ml и 500 ml чисти пијалоци На�

DEN 1.33

Оваа играчка за сексуални брадавици е направен од метали и крзно крзно Со пар топки пом на овие клипови �

DEN 0.67

Привлекува шарен бас, хибриден шарен бас, забележан бас, песок бас и сом преносни и лесни за поврзување и

DEN 2.33

Ротирачки куки за прицврстување Комбинирајте се со многу строги кожни манжетни За ограничување на згло

DEN 3.00

Оваа играчка за сексуални брадавици е направен од метали и гума Со ланец на овие клипови за брадавици Кл

DEN 463.84

Одличен подарок за вашите loversубовници и пријатели на денот на роденденот, меден месец, Божиќ, Ноќта на в�

DEN 0.67

Направено од високо квалитетен материјал кој е мек, издржлив, нетоксичен и безопасен за вашата кожа Про�

DEN 2.67

Завртете го вашиот партнер и преместете ги нагоре или надолу за совршен агол! Ова не само што е прилагод�

DEN 182.40

Лесен за прилагодување на притисокот Лесен за прилагодување на притисокот Направено од 100% метал без ол�

DEN 0.67

Дво парчиња Cosplay улога игра играчки додатоци кадифен рачен зглоб со манжетни со кожени лапици / камшици..

DEN 319.84

Материјал : Користете висококвалитетен, исклучителен, издржлив материјал од не'рѓосувачки челик, може д

DEN 0.33

? Повеќе од игра со картички за датум активирајте ја вашата доверба во разговор, фасцинантна флертност �

DEN 129.76

Големина : околу 6 x 3 3x 0 8cm Мала големина, преносна за носење може да се прилагоди за да одговара на повеќе�

DEN 3.33

===== ? Запаметен подарок : Ограничувањата во креветот прават одлична идеја за подароци за паровите кои ба

DEN 2.67

Оваа веганска пријателска кожна јака има прилагодлива лента за велкро Дпрстен на предниот дел дозволув

DEN 2.67

кожа Премиум кожа горната за долготраен квалитет Мекото крзно нуди крајна нежна тактичност за вашата к�