.

.

Попуст
Калифорнија мечка смешно божиќно порибување со кратки кафтени манжетни Божиќни чорапи за камин што виси семеен празник

Калифорнија мечка смешно божиќно порибување со кратки кафтени манжетни Божиќни чорапи за камин што виси семеен празник

DEN 187.04

Износот
Залиха

Материјал : Ова смешно божиќно порибување е изработено од полиестер и кратка кадифен, цврста висечка јамка, мека допирање, висококвалитетно и одлична изработка. Дизајн : Секоја божиќни чорапи доаѓа со цврста висечка јамка за да се осигурате дека можете да ја обесувате безбедно и лесно, да го обесувате каде и да сакате да ги украсите. Домашна Божиќна декорација : Божиќните чорапи со прекрасни бои можат да донесат силна Божиќна атмосфера во вашиот дом, да ја зголемат топлата атмосфера на Божиќ. Повод : Оваа божиќна порибување е совршено за виси на камин, скалила, елка, елка, wallид, прозорец за продавници, спална соба, училници, клубови, ресторан или кое било место што сакате да го украсите. Слатка порибување на подароци : Можете да ставите бонбони, чоколади, картички за подароци, играчки, подароци и многу мали предмети во порибување и да ги обесувате на соодветни места, да им дадете подарок на вашето семејство и деца. Мода печатено Божиќно порибување полиестер црвена и кадифен бел манжетни Божиќни чорапи украси за празнична забава дома камин виси украс.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 400.00

100% волна Божиќните чорапи беа дизајнирани и произведени од мене и се неискористени Неговата големина е

DEN 2.00

66% памук 32% полиамид 2% еластан Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Официјално лиценцирана с

DEN 1.00

Повлечете го затворањето Разликата на луди чорапи Нашите забавни чорапи се уникатни уметнички дела; Ни

DEN 1.67

Полиестер Направени во САД или увезени 【Големина】 8,2inch x 16,5 инчи во големината на чорапите, совршена го�

DEN 2.67

Патриотско порибување со Елин во пенливи сини сјајни букви Забавни starsвезди и ленти го персонализираа п

DEN 2.33

совршени за многу прилики деца деца деца деца деца деца деца деца деца деца деца Baby Socks Perfect For Everyday

DEN 3.33

100% полиестер Направено во нас Машина за перење Трајно обоена и избледена отпорна Табулаторот за закачу�

DEN 0.33

67% мерино волна, 29% најлон, 4% ликра спандекс Увезени Поставена волна Повлечете го затворањето...

DEN 1.67

Ве тера да уживате во патувањето,работата,одморот,спортот,пешачењето,риболовот, трчањето.Памучното тка

DEN 2.00

Информации за големина : 17.20inch (45x31cm) Информации за големината : 17.Полиестер Пакетот вклучуваше 1 персонал