.

.

Попуст
Камера Што Се Носи на телото, Практична Водоотпорна Интелигентна Камера За Покривање На Телото За Безбедносна Проверка

Камера Што Се Носи на телото, Практична Водоотпорна Интелигентна Камера За Покривање На Телото За Безбедносна Проверка

DEN 0.33

Износот
Залиха

Интегрирана Цврста Обвивка : Водоотпорна и отпорна на прашина, привремена вода меур вода нема да влезе. Вграден WIFI Модул : видео пренос во Реално време, безбеден и стабилен. Лесно се прицврстува во облека, торби со датотеки, чанти итн. Спецификација : Тип На Ставка : Телесна Тежина : Прибл. Сценарио за апликација : Пренослив за исполнување на различни барања. Сценарио за апликација : Пренослив за исполнување на различни барања. Погоден е за безбедносна проверка, запис за учење, безбедносна патрола, истрага за интервју, рекорд во велосипедизам, запис за игри итн. Поддржете пристап до повеќе платформи за прегледување, едноставни и ефикасни. Ergономски Дизајн : 200w HD објектив, 1080p видео слика, не е заглавена, вистинската слика е убаво презентирана. Поддржете пристап до повеќе платформи за прегледување, едноставни и ефикасни.

Декларираните карактеристики

Item Type:
 Body Worn Camera
Weight:
Approx.194g / 6.8oz
Material:
ABS
Photo Resolution:
12M (4032x3024)
Video Compression Format:
MP4 (H264)
Video Resolution:
1920x1080P
Film Ratio:
16
Image Format:
JPG
Battery Type:
Built In High Capacity Lithium Battery
Battery Capacity:
900mAh (Delivered With Built In Battery)
Working Time:
Continuous Shooting For About 3 Hours
Storage:
Supports Maximum Of 256 GB Small Memory Cards
Interface Type:
Micro USB
Supported Systems:
For , For Os, And For Linux
Package List:
1 x Body Camera:
1 x Manual:
1 x Data Cable :
Поврзани производи
DEN 3.00

2 G : 15m2 (Стандард Сигнал 10mv), Мобилен Фреквентен Опсег 2g, 3g, 4g сигнал 15m2 магнетно поле откривање : високо чу�

DEN 2.00

Кога нема Wi Fi, вметнете микро картичка за складирање(не е вклучена) за да ја вклучите камерата, а камерат�

DEN 1.33

Ако трепкаат силни точки, тоа е камерата Список на пакети : 1 x Signal Детектор1 x Кабел За Податоци1 x Торба За

DEN 0.33

Дефиницијата 4 K, 2 K, 1080 P, 720 P е опционална,покажувајќи повеќе детали, со висока резолуција, обезбедува суп

DEN 204.80

Безжична Безбедност Wi Fi Камера Одличен Избор за Сите Ваши Потреби За Надзор Домашна Безбедност Во Ваши �

DEN 1488.00

Дигиталните Безбедносни Системи логитех Вилифе не се компатибилни со новите Дигитални Безбедносни Сис

DEN 1.00

Применливи Сцени : детектор за Грешки мала големина и мала тежина, лесен за носење при патување.4 Г : 10с (с�

DEN 1035.52

Мини Камера : многу вообичаено пенкало за секојдневна употреба, со бесплатна комбинација на пенкало и т�

DEN 2384.00

Тоа може да се користи во антиследење, анти скриени шут, антислушање и така натаму тоа може ефикасно да с

DEN 771.20

[Скриена леќа] Многу добро скриена леќа што е тешко да се забележи однадвор [WiFi поврзување] откако ќе се п

DEN 639.84

Совршена употреба за дома ,канцеларија ,деловен состанок, Правна форензика итн Светлото ќе се исклучи к�

DEN 1432.00

Издржливост, силна структура, сигурни перформанси Може да ги исполни барањата на различни сценарија за

DEN 0.67

Ноќен 1080p 2 MP BNC Коаксијален Скриен Шпионски Прикриен Безбедносен ВИДЕО НАДЗОР Камера, 3,7 mm Pinhole објектив,