.

.

Попуст
Кемеи Професионални Машинки За Коса За Мажи, Проѕирни Машинки За Бербер Фризура Безжичен Тример За Сечење Коса На Полнење Електричен Тример За Коса Со ЛЕД Светло, П

Кемеи Професионални Машинки За Коса За Мажи, Проѕирни Машинки За Бербер Фризура Безжичен Тример За Сечење Коса На Полнење Електричен

DEN 415.84

Износот
Залиха

[Уникатен Изглед] : проѕирната обвивка ви овозможува јасно да ја видите внатрешната структура на безжичните машинки за коса. Машките машинки имаат Тап дизајн на работ што остварува нежен контакт со кожата и ќе ја Заштити вашата кожа. [ Прилагодливо сечило од јаглероден челик] : Прилагодливата рачка за заострување овозможува прилагодување на должините на сечењето, варирајќи од 0,5 мм до 3,5 мм. безжичната машинка е опремена со 4 чешли за водење (3/6/9/12мм). [Моќен Мотор] : овие професионални машинки за коса за бербери имаат силен мотор (5 W), обезбедувајќи одлични перформанси и долг работен век. [LED светло, Ergономска Рачка]LED светлината на фризури јасно го покажува преостанатиот процент на батеријата. Оваа електрична професионална машинка за коса е за мажи 3 часа полнење работејќи 180 минути. [1 Година Гаранција ]ние веруваме во нашите безжични машини за сечење, така што обезбедуваме 12-месечна бесплатна гаранција за замена и пријателска услуга за клиентите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.33

Чешлите се движат од 1,525 мм / 0,069,8 инчи Изработени од врвни тврди пластични материјали Тој е цврст, едност

DEN 319.84

РАЗНОВРСНА Пренослива, безжична, на полнење, тивка електрична машинка за коса со сечило во Форма На Т шт�

DEN 3.33

Мотор Со супер Магнет моторот со супер вртежен момент придвижува максимална моќност до системот за сеч�

DEN 3.33

Нашиот тример за коса ветува доживотна гаранција и гаранција за враќање на парите 100% без ризик, оваа маш

DEN 1.67

JZMQER USB Црн Кабел Кабел Компатибилен Со Wall Литиум Јон Про 796002101 Коса Машинка Тример ●Влез q : НАИЗМЕНИЧНА С

DEN 1361.60

Дури и ако го користат навечер, нема да се мачат да спијат или да се одморат Материјал од легура на бакар,

DEN 4152.48

Прави што сакаш Дизајнот на филтерот, дизајнот на филтерот за вентилација, може да го продолжи работнио�

DEN 323.20

3 во времето На Полнење : 2 часа Време На Употреба : 180 минути содржина На Пакетот : 1x машина 1 x четка 1 x usb ка�

DEN 1.00

Вашето купување, исто така, ќе вклучува додаток од 3 чешли, масло за подмачкување, четка за чистење, Кутиј

DEN 5080.32

Број На Модел : Машинка За Коса Извор На Енергија : Батерија На Полнење Време На Полнење : 8 Часа...

DEN 1.33

Ergономски Дизајн : трупот на авионот е изработен од воздушна алуминиумска легура, која е издржлива и designe

DEN 0.33

Професионалниот Постар Клипер на вал е дизајниран за заострување и избледување на скалпот, прецизно из�

DEN 0.33

Прецизно Избледување На Сечилото : тенок профил на сечилото за прецизно избледување, со рамно дно што ов

DEN 1.33

Дизајниран со моќен универзален мотор со една брзина за тешка употреба, што ги прави идеални професиона

DEN 2.67

Вклучете 4 чешли за водење (1 €100% Задоволство : Купете ја нашата машинка за коса без ризик, секој проблем �

DEN 1502.40

АПС Ограничете Го Држачот за Чешел : неопходна алатка за сечење коса, фризерство и многу повеќе Решетка :

DEN 143.84

Премиум Формула : нашето масло ЗА машинка ЗА коса ЕДСРДУС е дизајнирано за сите машинки, жилети, тримери

DEN 2113.60

Материјал : нерѓосувачки челик сечилото Моќност : 10в Напон : 100240В Млазница : 1 / 2 / 3мм Големина : 40мм 145мм...

DEN 367.84

ПРИЛАГОДЕТЕ ЈА ДОЛЖИНАТА на СЕЧЕЊЕТО : Ја Прилагодува должината на сечењето за да ја направи фризурата �

DEN 1.33

Професионалниот Конус на вал 2000 е дизајниран за сечење влажна или сува коса и е совршен за мешање и избл�

DEN 0.33

Карактеристики : Моќен долготраен мотор Патентиран симпатична агол движат сечилото Внимателен и дигит

DEN 4789.76

Достапен е за употреба на полнење Прилагодливиот чешел за клипинг е применлив за сечење коса со различн

DEN 1580.64

Професионалниот Постар Клипер на вал е дизајниран за заострување и избледување на скалпот, прецизно из�

DEN 3965.92

Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви служиме на ваше задоволство! Долниот дел од з�

DEN 5845.44

6 во 1 комплет за чешлање, содржи 6 различни заменливи глави, кои можат да ги задоволат вашите различни по�

DEN 2.67

ТРИМЕР за КОСА користи моќ и стабилно кастрење Умерена големина и мазна линија ви нудат удобно чувство �

DEN 0.33

Прилагодлива висина на сечење, чешел со две граници, вкупно 10 прилагодување на ограничувањето на датоте

DEN 1.33

Овој мултифункционален тример ги комбинира функциите на фризура, бричење брада и коса на носот за да ги

DEN 1599.84

●STC5030 PRO КЛИПЕР LI®300 + Минути Континуирана безжична употреба во едно Полнење Про Клипер Ли може да се кор�

DEN 2.67

USB Полнење Мазно Сечило Многу низок Шум Издржлив ДИЗАЈН НА ТРИМЕР ЗА СЕЧИЛА т : сечилото Т е изработено о�