.

.

Попуст
Кенте Крпа Дизајн КРЕДИТНА Банкарска Картичка УСБ Флеш Дискови Пренослив Мемориски Стап Клуч За Складирање Диск 32ГР

Кенте Крпа Дизајн КРЕДИТНА Банкарска Картичка УСБ Флеш Дискови Пренослив Мемориски Стап Клуч За Складирање Диск 32ГР

DEN 401.44

Износот
Залиха

пластика. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : Изработен од пластика, многу издржлив. Карактеристики : USB flash користи висококвалитетни чипови, кои можат да се користат долго време; големината на картичката е погодна за чување во вашиот паричник или ранец. Големина : УСБ должина на блиц : 3,3 инчи, ширина : 2 инчи, мала тежина, нема да го зголеми вашиот дополнителен товар. Прилики : стилскиот USB блиц е совршен за работа, состаноци, забави, патувања итн. запишете ги вашите незаборавни спомени. Совршен Подарок : персонализираниот дизајниран USB блиц е многу погоден како подарок за вашето семејство, пријатели На Нова година, Денот на Благодарноста, Божиќ, роденден, импресивен подарок. пластика. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : Изработен од пластика, многу издржлив. Карактеристики : USB flash користи висококвалитетни чипови, кои можат да се користат долго време; големината на картичката е погодна за чување во вашиот паричник или ранец. Големина : УСБ должина на блиц : 3,3 инчи, ширина : 2 инчи, мала тежина, нема да го зголеми вашиот дополнителен товар. Прилики : стилскиот USB блиц е совршен за работа, состаноци, забави, патувања итн. запишете ги вашите незаборавни спомени. Совршен Подарок : персонализираниот дизајниран USB блиц е многу погоден како подарок за вашето семејство, пријатели На Нова година, Денот на Благодарноста, Божиќ, роденден, импресивен подарок. USB flash може да ги зачува сите датотеки и слики што ви се потребни. Со висококвалитетни материјали, широк спектар на бои и индивидуални графички дизајни, нема да зажалите за вашиот избор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

Капацитет за Складирање меморија : USBуредот печати е дизајн ВО 32 G И 64 G Брзина : УСБфлешуредот на картичка

DEN 143.84

Frz ® 64gb USB ФлешУред Со технолошки чипови со високи перформанси, што е совршено за корисникот кој треба бр�

DEN 0.33

СУПЕР квалитет И ВИСОКИ перформанси USB флеш диск USB стабилна одделение флеш чипови, добро користење...

DEN 114.24

?Капацитет ОД 128 МБ СИТЕ USB флеш дискови се тестираат пред пратката за да бидете сигурни дека вистинскиот

DEN 3.00

Капацитет за Складирање меморија : 32 G USB ФлешУред И 64 G USBФлешУред.Брзина : 2.0 Висококвалитетен чип : водоо�

DEN 2.33

Фидо2 + ФИДО У2Ф сертифициран безбедносен клуч Работи во секој прелистувач без инсталирање на возачи Под

DEN 3.33

ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговори

DEN 2.00

com / software / verimarksetup); Шифриран пренос на податоци со технологија за автентикација на отпечатоци Во Сензор :

DEN 2.67

Постојана, целосна боја, висококвалитетно печатење и брзо време на пресврт Внатрешен процес На Контрол�

DEN 3.33

Вклучена Е Бела Кутија За Подароци Големина На Производот : 2,25" Висок 8 GB 2.0 Флеш диск Ласерски Врежан...

DEN 1.67

Податоците за големината на нашиот usbклучен погон се добиваат со рачно мерење и нормално е грешката да б

DEN 1.67

УСБуредот СО шипки го прави транспортот и споделувањето датотеки едноставно Тенок дизајн што се повлек

DEN 1.67

Пластика Висококвалитетен водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос Површината НА УСБфлешуредот �

DEN 640.00

Интерфејс : USB 2.0 Брзина на читање : 8МБ15мб / секунда Брзина на пишување : 4МБ6МБ / секунда Моќност : не е потр�

DEN 2.33

USB конекција, Поддршка Топла приклучок и Игра Нема надворешно напојување Поддршка на различни видови на

DEN 1804.64

Гаранцијата на производителот не може да се примени Автентикација на отпечатоци за безбедност алтерна�

DEN 486.24

Големина : 3 Водоотпорен : овие погони на палецот се водоотпорни, отпорни на прашина, отпорни на удари и а�

DEN 479.84

пластика УСБмеморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење...

DEN 0.67

Карактеристики : Нашиот Усбуред е дизајн во стилот на картичка, модерен и роман, напуштајќи ја традицион

DEN 323.20

УСБфлешуредот масовно УСБвизиткартичка облик на флешуред прилагодена картичка УСБфлешуреди, обликот �