.

.

Попуст
Kimaru CP-W126 DC Coupler NP-W126 NP-W126S Dummy Battery AC-9V AD ADAPTER ADAPTER комплет за адаптер за напојување FUJI X-PRO 2 X-PRO3 X-E2 X-E2S X-M1 X-A1 X-A2 X-T1 X. -T2 X-T10 X-T20 X-S10 HS50EXR HS35EXR камери.

Kimaru CP-W126 DC Coupler NP-W126 NP-W126S Dummy Battery AC-9V AD ADAPTER ADAPTER комплет за адаптер за напојување FUJI X-PRO

DEN 2.67

Износот
Залиха

Не ставајте го адаптерот за напојување виси во воздухот, што лесно ќе доведе до слаб контакт на DC интерфејс заради тежината. Комплетот за адаптер за наизменична струја (AC-9 V/AC-9 VS) заменлива NP-W126/NP-W126 S Сите функции, без батерии, за да се обезбеди непрекината моќност на напонот на влезот на фотоапаратот : AC 100 ~ 240 V 0,6 A 50 ~ 60 Hz DC Wire 59 инчи , AC жица 47 инчи, DC кабел за спојување 38,5 инчи компатибилен со модели на фотоапарати Fuji : X-PRO3 / X-PRO2 / X-PRO1 X-T3 / X-T2 / X-T1 / X-T30 / X-T20 / X- T10 / X-T100 / X-T200 X-E3 / X-E2 S / X-E2 / X-E1 / X-M1 / X-H1 X-A20 / X-A10 / X-A7 / X-A5 / X-A3 / X-A2 / X-A1 X100 V / X100 F / X-S10 Fine Pix HS30 EXR /Fine Pix HS33 EXRF / Fine Pix HS35 EXR /Fine Pix HS50 EXR Packing parameters : Kit includes 1 AC adapter 1 AC power cord (US plug) 1 CP W126 DC coupler charger 1 year warranty and Пријателска услуга за клиенти Ако имате какви било прашања или предлози, ние ќе одговориме на вашата е -пошта во рок од 24 часа. (Погледнете во Упатството за корисникот Онлајн директориум за дополнителни информации.Спецификации : Влезен напон : AC 100 ~ 240 V 0,6 A 50 ~ 60 Hz, DC жица 59 инчи, AC жица 47 инчи, кабел за спојување DC15 инчи. Material:ABS + PC plastic processing flame retardant materials, copper wire and metal materials,high-quality chips, class VI energy saving, multiple protections (overcharge, short circuit, high temperature and surge protection), through FCC CE CUL UL ETL certification, Во согласност со сертификацијата R0 HS. Упатства за употреба : Пред да го снимате спојката DC во одделот за батерии, проверете дали капакот на батеријата е целосно затворен и заклучен. Ви благодариме за вашиот избор и поддршка!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1180.80

? 【Спецификации】 : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел во светот Влезен опсег на напон : 100240 V 50 / 60 Hz...

DEN 2.33

Лесна и компактна големина, лесна за чување и употреба Крајот на интерфејсот на камерата од 25 мм е конец�

DEN 1.33

Димензии на пакетот : 11,2 cms L x 3,6 cms W x 1,8 cms H Количина на пакет : 1 Тип на производ : електронски_cable Земја на п�

DEN 1302.40

●Широка Примена●Строга контрола на квалитетот и обезбедување на квалитет, висок фактор, може да се кор

DEN 1.33

2 компјутери 12v1.5a Наведен приклучок за напојување W / UL наведен Излез : DC12 V1.5 A, Влезен напон : AC100240 V 50 / 60 Hz...

DEN 347.20

Киселина стапица адаптер комплет Вакуумот Велч 1420к20 е комплет за адаптер за киселинска стапица.ВелчИлм

DEN 1118.40

Влез : AC100240 V 50 / 60 Hz Овој адаптер е сосема нов, висок квалитет што никогаш не се користи (неОЕМ, но 100% компа�

DEN 1344.00

Спецификации : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на напон : 1

DEN 3.33

Телецентрична оптика со недостаток на слаба осветленост; Парфокална со различни објективни леќи со мик

DEN 0.33

За да избегнете постојано вклучување и исклучување Професионален дизајн, пренослив за удобна употреба.

DEN 1304.00

Дизајн со низок Профил : совршено се совпаѓа со вашата конзола за игри Лесна Инсталација : вметнете ја во

DEN 3.33

0 порта, ОВОЈ USB центар може да биде поврзан со тастатура, глушец, контролер за игри и многу ДРУГИ USB жични

DEN 2.33

(Ве молиме имајте во предвид дека само црната USB порта поддржува брзо полнење) Само приклучување и играњ

DEN 1.00

Мал и лесен, може лесно да се постави во ранец, паричник или компјутерска торба Спецификација на произво

DEN 0.67

до 3,5 мм (1 / 8 инчи) женски стерео аудио адаптер во исто време 【Услуга и гаранција】 Во Риксоин, ќе добиете

DEN 79.20

HQRP® 1 до 8 DC Splitter кабел ; Должина од околу 45 см / 20 инчи; Стандардна внатрешна анода и негативна надворешна

DEN 2.67

Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку т

DEN 1.33

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focon producing high quality

DEN 143.84

Влез : 100 V 240 V ширум светот Замена : Овој адаптер е сосема нова замена, а не оригинална Заштита на излез на

DEN 1.33

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 3.00

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 1113.60

Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50 / 60 Hz, употреба во светот Безбеден стандард : FCC , CE, ROSH Заштита на краток спој, над

DEN 2.67

Тоа е неопходна опрема за инспекција на крајот на лицето со оптички влакна за оператори и инженери во те

DEN 751.84

ВКЛУЧУВА 1 dc спојка за да можете да имате непречено напојување во вашата камера ГАРАНЦИЈА ЗА САД сите с�