.

.

Попуст
Кингстон 32gb DataTraveler Exodia Флеш Диск-DTX/32GB

Кингстон 32gb DataTraveler Exodia Флеш Диск-DTX/32GB

DEN 1.33

Износот
Залиха

32gb Капацитет За Складирање. УСБ 3.2 Генерал 1 Тип-Врска. Јамка За Клучеви. Заштитно Капаче. Работи Со Виндоус, Мек, Линукс И Хром. 32gb Капацитет За Складирање. УСБ 3.2 Генерал 1 Тип-Врска. Јамка За Клучеви. Заштитно Капаче. Работи Со Виндоус, Мек, Линукс И Хром. Чувајте ги податоците и однесете ги во движење СО Флеш-Уредот На 32gb Data Traveler exodia Од Кингстон. Дизајниран за лесен транспорт, овој флеш-уред има јамка за клучеви и заштитно капаче. Користејќи USB 3.2 Gen 1 Тип-а врска, тој е компатибилен Со Windows 8 и подоцна, Mac OS 10.10, а подоцна, Linux 2.6 и подоцна, И Chrome OS.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 114.24

?Капацитет ОД 128 МБ СИТЕ USB флеш дискови се тестираат пред пратката за да бидете сигурни дека вистинскиот

DEN 1.67

Пластика Висококвалитетен водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос Површината НА УСБфлешуредот �

DEN 1.33

, исто така, совршен избор за подарок! Уредот за кредитна картичка е доволно тенок и лесен за лесно да се �

DEN 95.84

Капацитет за Складирање меморија : USBуредот печати е дизајн ВО 32 G И 64 G Брзина : УСБфлешуредот на картичка

DEN 1804.64

Гаранцијата на производителот не може да се примени Автентикација на отпечатоци за безбедност алтерна�

DEN 415.84

ДИЗАЈН НА КРЕДИТНА КАРТИЧКА : мерење : 3,3 "х 2" х (8,3 х 5,1 см) Висококвалитетен чип : Увезен водоотпорен чип со

DEN 352.00

It е совршен како родендени, божиќни забави подарок за вас пријатели, семејство, соученици.Материјал : ми�

DEN 3.00

пластика Произведено во САД Или Увезено Материјал : мини флешуредот е изработен од пластичен материјал,

DEN 2.67

Постојана, целосна боја, висококвалитетно печатење и брзо време на пресврт Внатрешен процес На Контрол�

DEN 143.84

Frz ® 64gb USB ФлешУред Со технолошки чипови со високи перформанси, што е совршено за корисникот кој треба бр�

DEN 486.24

Големина : 3 Водоотпорен : овие погони на палецот се водоотпорни, отпорни на прашина, отпорни на удари и а�

DEN 848.00

Материјал : мини флешуредот е изработен од пластичен материјал,водоотпорен, отпорен на прашина и отпоре

DEN 3.33

Вклучена Е Бела Кутија За Подароци Големина На Производот : 2,25" Висок 8 GB 2.0 Флеш диск Ласерски Врежан...

DEN 1.67

Податоците за големината на нашиот usbклучен погон се добиваат со рачно мерење и нормално е грешката да б

DEN 2.33

Фидо2 + ФИДО У2Ф сертифициран безбедносен клуч Работи во секој прелистувач без инсталирање на возачи...

DEN 2.67

Приклучок и употреба : Нема потреба да инсталирате било кој софтвер, само едноставен приклучок во USB пор�

DEN 119.84

Како таков, вистинскиот достапен капацитет (1 [Капацитет] : методот на пресметка ОД 1 GB е малку поинаков и �

DEN 2.33

USB конекција, Поддршка Топла приклучок и Игра Нема надворешно напојување Поддршка на различни видови на

DEN 0.67

Карактеристики : Нашиот Усбуред е дизајн во стилот на картичка, модерен и роман, напуштајќи ја традицион

DEN 0.33

СУПЕР квалитет И ВИСОКИ перформанси USB флеш диск USB стабилна одделение флеш чипови, добро користење Разл

DEN 640.00

Интерфејс : USB 2.0 Брзина на читање : 8МБ15мб / секунда Брзина на пишување : 4МБ6МБ / секунда Моќност : не е потр�

DEN 1265.60

ПВЦ ОБВИВКА : Преносливата Обвивка На Дискот У е изработена од пвц материјал, кој е отпорен на паѓање и а�

DEN 3.00

Капацитет за Складирање меморија : 32 G USB ФлешУред И 64 G USBФлешУред.Брзина : 2.0 Висококвалитетен чип : водоо�

DEN 479.20

64гб Капацитет За Складирање УСБ 3.2 Генерал 1 ТипВрска Јамка За Клучеви Заштитно Капаче Работи Со Виндоус

DEN 1.67

УСБуредот СО шипки го прави транспортот и споделувањето датотеки едноставно Тенок дизајн што се повлек

DEN 974.40

Интерфејс : USB 2.0 Брзина на читање : 8МБ15мб / секунда Брзина на пишување : 4МБ6МБ / секунда Моќност : не е потр�

DEN 1.67

Широка Примена : Погоден За складирање, пренос и споделување на дигитални податоци во училиштата, семеј�

DEN 0.33

Дизајн : модерниот USB флешуред вклучува 32gb и 64 GB чип, дизајн на Диск од типот картичка U, напуштете ја трад�