.

.

Попуст
Клипови за приврзоци, Хардвер За Јаже Со Прстен За Правење Клучеви, Вртлива Кука За Синџир Со Клучеви За Домашно Милениче, Јаже, Торба, Чанта, Ознака, Занает САМ, Дода

Клипови за приврзоци, Хардвер За Јаже Со Прстен За Правење Клучеви, Вртлива Кука За Синџир Со Клучеви За Домашно Милениче, Јаже,

DEN 95.84

Износот
Залиха

●Вклучен е пакет : во пакетот има 20 парчиња клипови за приврзоци за клучеви. ● За Големината● : должината на клипот за приврзок за клучеви : околу 1,5 инчи, Ширина На Прстенот Д : околу 1 инч. ●Дизајн На Вртење Со Флексибилност+ : куките за прицврстување на приврзокот за клучеви имаат целосен вртлив степен од 360°, така што можете да го ротирате секое насочување. ●Премиум Материјали● : нашите вртливи спојки и прстени со синџири за клучеви се изработени од материјал од легура на цинк со фина изработка, не е лесно да исчезнат или да се распаднат. ●Широки Апликации● - вртливите куки за прицврстување се одлични за правење, чанта, ранци, рачно изработени јаки за кучиња, ремени за багаж , врвки, влечење патент, нараквици и други занаети САМИ. Тоа исто така може да биде како подарок.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

®ШИРОКА ПРИМЕНА : вртливите куки за прицврстување се одлични за правење , чанта, ранци, рачно изработени

DEN 119.84

Нашиот производ е лесен, лесен за носење и можете да ги исечете копчињата и ознаките со броеви на вашиот

DEN 1.67

Изработен од легиран материјал, кој е издржлив Создадете навистина привлечно парче накит со додавање к�