.

.

Попуст
Клупа ЗА Вежбање ПТИЦИ, Прилагодлива Клупа За Преклопување Тежина На Клупата За Тежина, Лесна За Употреба Цврста Издржлива За Вежбање Со Гира Во Домашна Теретана, В

Клупа ЗА Вежбање ПТИЦИ, Прилагодлива Клупа За Преклопување Тежина На Клупата За Тежина, Лесна За Употреба Цврста Издржлива За

DEN 1631.84

Износот
Залиха

●FLYBIRD 2021 Нов Дизајн●Уникатна Перница Три-Во-Едно со мал јаз и цврста и издржлива за поддршка на повеќе ОД 650 ФУНТИ. ●Брзо Прилагодување За Различни Тренинзи●Лесно прилагодете го наклонот на 6 Позиции на Грбот и не е потребно. ●Отпорен на абење 9 "16,5 во Стандардна Висина 9". FLYBIRD развива различни клупи за тежина за сите луѓе. Кликнете на нашата продавница [FLYBIRD fitness]. Не Грижете Се За Купување од ФИТНЕС за ПТИЦИ flybird, fitness flybird придаваат големо значење на Квалитетот и Искуството на Клиентите. Нарачајте денес и добијте 1-Годишна Покривка на Рамката и 30-Дневна Покривка на Влошките. FLYBIRD дизајнираше и произведува фитнес опрема повеќе од 20 години, особено позната по Клупата За Тежина. Дизајнирана со совети од професионални тренери, клупата ЗА ПТИЦИ Е сакана и доверлива од многу клиенти. Продолжуваме да одиме напред и со цел да ја произведеме најдобрата прилагодлива клупа за тежина за вашата домашна теретана.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 138.88 -140 %

СОВРШЕН ПОДАРОК : садот за бричење е достапен во класично млечно бело, погоден за секој стил на соба и мо�

DEN 475.84 -140 %

Изработени од пластика, проѕирна бела боја за да ја покажат течната боја во внатрешноста на пипетата...

DEN 0.67 -140 %

Идеален ортодонтски инструмент За ортодонт : Изработка на високо квалитетен медицински нерѓосувачки ч�

DEN 3.00 -140 %

Ден на премиерот 2023 година за затворање на членовите плус големина шорцеви за велосипедисти со џебови с

DEN 446.40 -140 %

Flash Forge 3 DFFGABSBK ABS FILAMENT 1.75mm црна Филаменти компатибилни со Afinia, Flash Forge, Reprap, Maker Bot Replicator 1 & 2 и Replicator 2x, Up!, Printrbot

DEN 2.67 -140 %

Gead Garland : 100% сосема нов и висок квалитет Set Сет за пакувања : Постојат 2 бои, сребро и злато по избор, долга 82

DEN 351.84 -140 %

Хавајската кошула за мажи е направена од 100% полиестер Мажите со графички маички се избираат висококвал�

DEN 459.36 -140 %

Променлива на трансформаторот на AC отколку што може да се постави, што е погодно и флексибилно за употре

DEN 2.33 -140 %

Лесно За Инсталирање : само одвртете ја старата глава за туширање и поставете ја за да ја обновите униве�

DEN 109.28 -140 %

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

DEN 3.00 -140 %

Рефлективни писма за сертификати за ноќна безбедност Вклучува две закрпи Голема големина 3x8 ”за полесн

DEN 143.68 -140 %

Крпи за брзо чистење за погодност Формула за чистење севоедно ефикасно за чистење раце, раце, алатки и п�

DEN 255.84 -140 %

Оригинален дизајн : Овие оригинални стаклени очи на кукли се преобразуваат за да се погледне Уникатен, в

DEN 1.00 -140 %

Влакна Произведено во САД Или Увезено Ткаенина : средните чорапи се изработени од голема синтетичка тка

DEN 840.16 -140 %

Направени во САД или увезени Гума ѓон Детските чевли за пешачење за деца за општа патека и употреба на о�

DEN 3.33 -140 %

СООДВЕТНА ЦЕНА 30 шишиња лосион за тело, 30 шампон и регенератор 2 во 1 шишиња, 30 сапуни и 30 чешли за коса во �

DEN 2.33 -140 %

It одлично како алатка и додаток за обработка на дрво или одличен подарок за човекот кој има се!Таа е пого

DEN 271.84 -140 %

【Ткаенина】 : 95%полиестер, 5%спандекс Фустани за жени 2023 летни фустани за жени 2023 пролетни фустани за жен�