.

.

Попуст
Колер Бн330-Н0 Новита Електричен Бидет Толиет Седиште, Издолжена Загреана И Топла Вода Биде Со Фен, Бела

Колер Бн330-Н0 Новита Електричен Бидет Толиет Седиште, Издолжена Загреана И Топла Вода Биде Со Фен, Бела

DEN 2.67

Износот
Залиха

Без Слем Тркалезно Биде Тоалетно Седиште : тивкото затворање на капакот се затвора полека и тивко без трескање. Електричен Биде : Карактеристики вклучува сушење на топол воздух, загреано море со мулти-поставување; технологијата На хибриден грејач обезбедува моментална и неограничена топла вода за постојана удобност. Млазница за Самочистење И Дезодорирање На Воздухот : стапчето од нерѓосувачки челик автоматски се исплакнува по секоја употреба додека моќниот дезодорирач за воздух без хемикалии автоматски ги минимизира мирисите. Лесно Чистење : шарките за Брзо ослободување овозможуваат лесно отстранување и практично чистење; не се потребни алатки. Инсталација без напор : хардвер За брзо прикачување за брза и безбедна инсталација, 120 ЕЛЕКТРИЧЕН ШТЕКЕР ЗА ВАЦ потребен за инсталација. Фантастичен подарок за него Или неа - Дајте подарок за чист за божиќ, родендени, годишнини и многу повеќе, Идеален И за мажи и за жени. Чист Капут - за сјаен, беспрекорен изглед и безгрижно одржување. Откријте почисто чистење со Тоалетното седиште За Чистење Новита. Индивидуалните предни и задни млазници ви нудат целосна персонализација, од температурата на водата до притисокот на водата. Воздушни меури чистење и опции за поставување турбо опуштете се со нежна масажа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи