.

.

Попуст
комплет за чистење оџаци Четка За Чистење Оџаци И Комплет За Прачки Електрична Вежба За Чистење Алатка За Чистење, Четка За Оџаци Со 6/9/12/15 Најлонски Флексибилни Пра

комплет за чистење оџаци Четка За Чистење Оџаци И Комплет За Прачки Електрична Вежба За Чистење Алатка За Чистење, Четка За

DEN 1.00

Износот
Залиха

Четка За Чистење оџаци И Комплет За Прачки Електрична Алатка За Чистење На Погон За Вежбање ,Четка За Оџаци со 6/9/12/15 Најлонски Флексибилни Прачки 1 Глава На Четка,9 Прачки опис на производот Четка За Чистење Оџаци Четка За Чистење И Комплет За Електрични Вежби За Чистење Со 6/9/12/15 Најлонски Флексибилни Прачки 1 Четка Опис На Производот : Главен Материјал : Најлонрод дијаметар : 100мм / 3,93"Должина На Прачка(Единечна) : 610мм / 2фтбрус висина : 35мм / 1,37"Количина : 1 сет карактеристики : совршен за чистење На оџакот Од Врвот Надолу Или Нагоре Низ Каминот.Главата на четката изработена од најлонски материјал, отпорност на висока температура, против стареење, не е лесно да се кородира, што го прави метењето поефикасно. Чистете ја шпоретот сами и заштедете пари. Лесно се склопува и расклопува, и можете да поврзете повеќе прачки за да го продолжите дофатот. Совршен за чистење на оџакот од врвот надолу или нагоре низ вашиот камин. Главата на четката изработена од најлонски материјал, отпорност на висока температура, против стареење, не е лесно да се кородира, што го прави метењето поефикасно. Пакет од 6/9/12/15 прачки (секоја долга 2 стапки) и две глави за четка за чистење оџаци(косата на четката е 3,5 см), Одличен степен на флексибилност, совршено поминува низ свиоци на чад. Чистете ја шпоретот сами и заштедете пари. Помага во спречување на грип пожари. Прачките се флексибилни што можат совршено да ги поминат тие тешки свиоци на чад. Исто така, нема да ја изгребе внатрешната површина на чадот од оџакот.чистењето на комплетот за чистење оџаци се протега до 30 стапки почист систем на алатки со четка 9 флексибилни прачки канал за сушење 2-во-1 камин за сушење влакненца за чистење на влакната додаток за синтетичка шипка за глава отстранувач на суви долги најлонски ротирачки погонски комплети за повеќекратна употреба 18 стапки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2749.60

Како Да Се Користи : Чекор 1 : Поврзете ги прачките еден по Еден Чекор 2 : Закачете ја влакната со прачки Ч

DEN 0.33

Прачките се направени од најлон, еластични и хемиски отпорни [Задолжителна Алатка За Дома]четката за ве�

DEN 2.33

Погоден за метални канали и оџаци од тули со различни дијаметри и форми Способен ефикасно да го исчисти

DEN 0.33

Нерѓосувачкиот челик има висока јачина, добра отпорност на корозија и издржливост Најлонската четка им

DEN 676.80

Корисна, корисна прачка за оџак со високи перформанси Прачките за Чистење оџаци се квалитетен производ,

DEN 1551.84

[Удобна И Брза Инсталација ] Лесен За употреба и ракување, поврзете повеќе столбови за да ја проширите по

DEN 1369.60

7 опсег На чистење На Четки : 4"12" / 102305 mm External големина на конец : 1 / 2" / 12 ВРТИ НАПРЕД и НАЗАД : со флексибил

DEN 2.67

Може ефикасно да го исчисти оџакот од дното кон врвот.Топло прашува : 1.Удобна структура за брзо расклопу

DEN 1852.32

Лесно ги отстранува влакната за да ги намали опасностите од пожар Секогаш користете ја вежбата во насок

DEN 1851.84

чистењето на комплетот за чистење оџаци се протега до 30 стапки почисти алатки систем со четка 9 флексиби

DEN 0.33

Прачката е флексибилна и може совршено да се наведнува преку тешки канали ☑ Широка Примена : може да се �

DEN 303.68

Прачките за четки за оџаци се направени од најлон, еластични и хемиски отпорни ●ПОМОГНЕТЕ ДА СЕ СПРЕЧАТ

DEN 1625.60

[Пакет вклучувајќи]Вклучувајќи 6 / 9 / 12 / 15 Флексибилни Прачки + 1 Глава На Четка + 1 М8 Конец, корисен и е совр

DEN 1312.00

[Напред и Назад] Со флексибилна глава на четка, ова чистење на оџакот лесно се ротира со голема брзина со

DEN 3.33

Лесен За Употреба : меката лента може да се поврзе и прилагоди на должината што ви треба Тоа може лесно д�

DEN 1637.60

Едноставен за употреба : овој професионален Комплет за Чистење На Отворот за Сушење Може да се користи з

DEN 3.00

НЕ РАБОТЕТЕ СО ФЛЕКСИБИЛЕН АЛУМИНИУМСКИ КАНАЛ Другите производи на сликата покажуваат само како се кор

DEN 1008.00

Забелешка : Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата ма

DEN 2.33

Издржлив Материјал : жицата за четка е изработена од најлон, кој е отпорен на висока температура и старе�