.

.

Попуст
Комплет За Држачи За балони 8 Комплети, Чистиот Балон БЕИШИДА означува Маса Со Основа За Роденденска Забава Свадбена Забава Бебешки Туш Декорации За Дипломирање Ед

Комплет За Држачи За балони 8 Комплети, Чистиот Балон БЕИШИДА означува Маса Со Основа За Роденденска Забава Свадбена Забава

DEN 1.00

Износот
Залиха

Производот вклучува : 8 комплети комплети за држачи за балони, 58 стапчиња, 63 чаши и 8 основа по комплет. (не вклучува балон). Изработени од издржлива пластика : може повторно да се користат, балонските стапчиња со посебни чаши роденден го олеснуваат држењето балони со една основа за ставање на биро за централни делови на бирото. Брзо И Лесно Склопување : треба да подготвите 56 парчиња латекс балони или балон од фолија. Според упатствата, потребни се само 3 минути за да се соберат и да станат убава декорација на балони. И тоа може да биде повторна употреба повеќе пати во различни ситуации. Евтина Цена : Ова е многу исплатлив производ за украсување забави.Инсталацијата е апсолутно убава.Покажете го на instagram и дефинитивно ќе добие многу лајкови. Гаранција : Секое прашање за предметот, слободно контактирајте го тимот ЗА услуги на клиентите ДОЛМ. Роденденска забава, свадба, шоу За Бебиња, фестивал или декорација На Домот, Ноќта на Вештерките, Божиќ и други украси за забави.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.00

Сина Кафеава Балон Венец Комплет : Вкупно 147 парчиња Ретро балони со какао , кафеави балони , Ретро Сини б�

DEN 100.64

Совршени броеви на црни балони во 2023 година за украси за степени забави 2023 1) Број 2023 Балони Поддржан хел

DEN 3.00

За Повеќе Прилики : комплетот за украсување туш за бебиња е убава декорација за забава за туширање за бе�

DEN 175.52

Создадете луксузен изглед Со Сребрени И Црни Балони Декорација За Забави Поставена како позадина за со�

DEN 3.00

Материјал : Висококвалитетен Природен Латекс Големината на балонот е 12 инчи, а балонот е подебел и издрж

DEN 143.52

ГОЛЕМ 40 ИНЧЕН ПРИФАТЛИВА 18 РОДЕНДЕН БАЛОНВо Потрага по среќен 18ти роденден украси за девојки роза злато

DEN 0.67

`+Двојно полнети Балони Пакет € Прилагодено 2слоеви Балони Топло розова 50 ПАРЧИЊА 10" со лента,доволно за

DEN 111.84

Убав Додаток За Забава Пакет од 24 проѕирни балони наполнети со сребрени конфети, секој балон претрпе ри

DEN 1.33

Ниту една забава на принцезата нема да изгледа комплетно без овој неверојатен балон од фолија Изработе�

DEN 0.33

ВИОЛЕТОВА ЦРНА БАЛОНИ ПАКЕТ : 12 инчен црни балони (15 парчиња), 10 инчен црн мермер балони (10 парчиња), 12 инче

DEN 1.67

32 Инчен Број" 49 " Балони Материјал : Алуминиумска Фолија Боја : Зелена Може да се надува со воздух или хели

DEN 239.84

1 Содржи : 5 парче балон Бобо, специјално за машина за пакување со балон 2 Големина : 24 инчи по целосно наду�

DEN 151.52

?? Немате многу време за подготовка? Нема проблем! Овој сет доаѓа комплетен и е супер лесен за надувување

DEN 636.80

Спецификација на производот : ширина 0,5 см, долга околу 480м Пакување на производи : Единечен пакет : 1 парч�

DEN 110.40

Спецификација : > Материјал : Дебела латекс> Боја : зелена, розова, сина, разновидна боја, виолетова, жолта

DEN 111.84

Лесно се составува Должина На Пакетот : 11.42" Ширина На Пакетот : 1.97" Тежина на пакетот : 1,01 фунти Секој Број

DEN 191.84

Користете го за украсување на вашата забава : погоден е за разни прилики, како што се свадба, роденден, це

DEN 127.84

За 13ти РОДЕНДЕН : за незаборавна фудбалска тематска забава за 13ти Роденден 12 парчиња производ вклучува �

DEN 0.33

Балон светла боја и убав изглед Балоните за забави се доволни за да се направи лак од балон, колона со ба�

DEN 415.84

Се што ви треба во една кутија, нема потреба да губите време прелистувајќи други Квалитетни Материјали :

DEN 127.84

Може да ги комбинирате овие животински балони со други балони со латекс за да додадете разновидност на �