.

.

Попуст
Комплет за единечни вратило на јаглеродни влакна Aflhyjk 3/8 * 8 радијален пин/Uni-loc зглоб 3 перничиња знаци само знак за јаглеродна вратило

Комплет за единечни вратило на јаглеродни влакна Aflhyjk 3/8 * 8 радијален пин/Uni-loc зглоб 3 перничиња знаци само знак за

DEN 1.67

Износот
Залиха

Потешко од калено стакло. Без вез, нема корозија, добра издржливост, непречен спој на задниот дел, голема јачина на преносот. Црната технологија на вратилото е изработено од композитен материјал со јаглеродни влакна од авијација. Секој знак на базен доаѓа со врв и браник. За играчи кои го ценат квалитетот и перформансите. Тој е дизајниран за удобност и голема контрола. Хибридни шахти, мулти-густина на молекуларна пена и композитни цевки со воздушна вселенска влакна овозможуваат пониско пренесување на масата и кинетичка енергија по предниот дел. удобност секој пат.Кокона како што е прикажано. 12-12.4mmusage : Билиард знак/базен со базен Вклучен : 1 * Базен за базен Разбирање дека заради разликите во осветлувањето или компјутерските монитори, не можам да гарантирам дека фотографијата и вистинските бои се исти. Отстапување од 1-2 см. Физичко снимање, како резултат на процесот на снимање како резултат на осветлување, камери и друга опрема, итн., Може да предизвика разлики помеѓу сликата и вистинската боја на производот, предмет на вистинската работа! (1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см).

Декларираните карактеристики

Name:
Carbon Energy Rod
Ferrule:
bakelite ferrule
Length:
69cm
Shaft:
carbon fiber shaft
Connector:
3/8*8 radial pin
3/8*8 radial pin (flat):
Uni-loc quick release pins:
Weight:
3.7 oz
Tip size:
12-12.4mm
Usage:
billiard cue/pool cue
Package Included:
1 * Pool cue:
Please understand that due to differences in lighting or computer monitors, I cannot guarantee that the photo and actual colors are the same.:
Due to different measurement methods, there may be a deviation of 1-2 cm.:
Physical shooting, due to the shooting process due to lighting, cameras and other equipment, etc., may cause differences between the picture and the actual color of the product, subject to the real thing!:
*Tip:
(1cm=0.39inch, 1inch=2.54cm)
Поврзани производи
DEN 667.04

Направено од тврдо дрво канадско јаворово дрво блак Челичен зглоб 13мм Феруле со влакна Лепак на кожа в�

DEN 15461.44

Направено од тврдо дрво Секој знак на базен доаѓа со врв и браник За играчи кои го ценат квалитетот и пер

DEN 1.67

Оваа ставка е дизајнирана и направена по нарачка од компанијата „Холандија Бар Стоул“...

DEN 792.00

Оваа ставка е дизајнирана и направена по нарачка од компанијата „Холандија Бар Стоул“ Достапни се пов�

DEN 237.76

Глави на мостот : Правилна големина што го олеснува чувањето и носењето, една големина што одговара за п�

DEN 12551.04

Секој знак на базен доаѓа со врв и браник За играчи кои го ценат квалитетот и перформансите Тој е дизајн�

DEN 2.67

Оваа ставка е дизајнирана и направена по нарачка од компанијата „Холандија Бар Стоул“ Достапни се пов�

DEN 95.84

Врвот за жени фармерки Црн тркачки резервоар за врвни жени кошули за жени обични црвени маици за жени за

DEN 3.00

Секој знак на базен доаѓа со врв и браник За играчи кои го ценат квалитетот и перформансите...

DEN 2.33

Оваа ставка е дизајнирана и направена по нарачка од компанијата „Холандија Бар Стоул“ Достапни се пов�

DEN 319.84

Направено од тврдо дрво Секој знак за билијард е опремен со совет и браник Погоден за играчи кои обрнува

DEN 2.00

вратот xl риболов кошули жени кошула и панталони преголеми кошули за жени кошули за жени забавни клубови

DEN 0.33

Оваа ставка е дизајнирана и направена по нарачка од компанијата „Холандија Бар Стоул“ Достапни се пов�

DEN 2300.00

Оваа ставка е дизајнирана и направена по нарачка од компанијата „Холандија Бар Стоул“...