.

.

Попуст
Комплет За Кабина За Прскање Со Воздушни Четки Со двојни Вентилатори Пренослив Штанд За Боја На Воздушни Четки Со ФИЛТЕР ПРЕДВОДЕНИ Светла и Прилагодливи Копчиња ?

Комплет За Кабина За Прскање Со Воздушни Четки Со двојни Вентилатори Пренослив Штанд За Боја На Воздушни Четки Со ФИЛТЕР ПРЕДВОДЕНИ

DEN 1.33

Износот
Залиха

Дизајниран да биде лесно распореден и носен наоколу;надградбата на голем простор е добра за повеќе дела. Со двојни вентилатори да понудат посилна моќност и 2 прилагодливи копчиња за контрола на брзината на напојување и осветленоста на ЛЕД светлата. Универзални адаптери(100-240 V) за користење во различни земји. Низок шум додека работите. Дизајн без масло за подобра околина. Спецификација : Мотор : DC12 V 5a Влез : AC100-240 V 50/60 HZ проток На Воздух : 9m3 /min Работен напон(Led светло) : 12v Моќност(Led светло) : 12w Прозрачен флукс(Led светло) : 2340lm ниво На Бучава : 53db проширување димензија : 55 X47, 8 X35, 8 CM димензија На Смалување : 55 X27 X32 CM Нето Тежина : 3,8 кг Црево ЗА ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА ИЗДУВНИТЕ ГАСОВИ : Флексибилно ЦРЕВО ШТО СЕ ПРОТЕГА ДО 5,6 СТАПКИ (67 ИНЧИ) за да ги држите честичките и пареите подалеку ОД вашата работна Средина, поставете го излезот на издувното Црево со широк 1" ВИСОК Х 9,5" помеѓу мал ПРОЗОРЕЦ ИЛИ ЈАЗ НА ВРАТАТА 7-1/2" вртежна плоча со дијаметар : ви овозможува ДА СТИГНЕТЕ ДО СИТЕ ОБЛАСТИ ШТО ТРЕБА ДА СЕ НАСЛИКААТ КЛИПОТ На Држачот На ДЕЛОВИ Прикажан НА ГРАМОФОНОТ НЕ Е ВКЛУЧЕН. Тоа Е За Цел На Прикажување Вклучен Е Само Пакет : Комплет За Кабини За Прскање Со Воздушна Четка 1x Забелешка : Не е наменет за употреба со Опасни Материјали, Запаливи или Експлозивни Бои или Материјали.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33

СООДВЕТНА ЦЕНА 30 шишиња лосион за тело, 30 шампон и регенератор 2 во 1 шишиња, 30 сапуни и 30 чешли за коса во �

DEN 0.33

Тонер за третман на 2% бха за измазнување на кожата, разјаснување на порите за да обезбеди дневна ексфоли

DEN 1004.16

Работи одлично КАКО LED светло за фотографија, или како осветлување на камерата за снимање видео За You Tube..

DEN 2.33

Дизајн на лента За пот : капачињата за чистење хируршките жени имаат вградена лента за пот во внатрешнос

DEN 0.67

USB ПРИКЛУЧОК ЗА МИКРОФОН и РЕПРОДУКЦИЈАНема потреба да инсталирате драјвери Компјутерскиот микрофон е

DEN 138.88

СОВРШЕН ПОДАРОК : садот за бричење е достапен во класично млечно бело, погоден за секој стил на соба и мо�

DEN 0.33

Многу време и напор оди во истражување и развој И Кспорт има целосен тим инженери кои постојано ги подоб

DEN 374.40

Концизни, лесно читани 10+2 дисплеј Акумулативни функции на тригонометрија на меморија (грев, cos, тен) и ин�

DEN 834.72

Маслото од рицинус и јојоба работат заедно во елиминирање на првутот и снегулките Ова масло за раст на б

DEN 2.33

оксфорд Произведено во САД Или Увезено Овој стилски ранец е направен од водоотпорна оксфордска ткаенин

DEN 255.84

Оригинален дизајн : Овие оригинални стаклени очи на кукли се преобразуваат за да се погледне...

DEN 1.00

Направете Свој Уникатен Стилски Вкус само додадете дополнителен вкус со нашите мини пипети за стискањ�

DEN 1.00

60% Памук, 40% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Класична термална долна облека �

DEN 475.84

Изработени од пластика, проѕирна бела боја за да ја покажат течната боја во внатрешноста на пипетата...

DEN 1052.80

✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена Возрасни в Valentубезни ден на в Valentубените, за жени девојки, пуфер еле�

DEN 1.00

Унисекс Возрасни Големина на рамката 16 1 / 4 х 22 Одговара На Дипломи кои се 8,5 х11 Хоризонтални Рамката е по�

DEN 1.00

Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Димензии На Пакетот : 12.0 "L X12 0" W X12 0 " H Земја На Потекло : Кина...

DEN 271.84

【Ткаенина】 : 95%полиестер, 5%спандекс Фустани за жени 2023 летни фустани за жени 2023 пролетни фустани за жен�

DEN 840.16

Направени во САД или увезени Гума ѓон Детските чевли за пешачење за деца за општа патека и употреба на о�

DEN 2.33

Може да се користи како држач за ткиво и други предмети, како што се списанија, книги, весници, итн Заштед

DEN 2.33

Лесно За Инсталирање : само одвртете ја старата глава за туширање и поставете ја за да ја обновите униве�