.

.

Попуст
Корпа за перење со Рачки Водоотпорна Склопувачка Пречка За Перење За Канти За Складирање Детска Соба Домашен Организатор Шарени Бранови Ленти Уметност, 19, 3х11, 8х15, 9

Корпа за перење со Рачки Водоотпорна Склопувачка Пречка За Перење За Канти За Складирање Детска Соба Домашен Организатор Шарени

DEN 3.00

Износот
Залиха

ПРЕНОСЛИВ И СКЛОПЛИВ ДИЗАЈН : Нашата Корпа Има Четири Шипки За Поддршка Што Се Одвојуваат И Стабилни Држачи Внатре, Направете ја Да Стои Исправено. ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА : Големината На Овој Домашен Организатор Е 19, 3х11, 8х15, 9 Инчи, Приближно 60Л. Оваа Убава Корпа За Перење Не Е Само Практична, туку И Добар Декор Дома. Двојниот Дизајн Против Колапс Обезбедува Добар Ефект На Поддршка, Не Грижете се дали Ќе Пропадне! Дизајнот Што Се Преклопува Со Рачки Од Јаже Од Коноп, Исто Така, Го Олеснува Движењето И Носењето.Издржлив материјал : Изработен ОД 300д оксфордска ткаенина со пвц материјал, отпорен на вода и не е лесно да се извалка.Ако ви се допаѓа,Не пропуштајте го. Дали сеуште сте загрижени за нередот во собата, нема место за ставање валкана облека и нема место за чување детски играчки?Нашата корпа за перење е одличен избор Карактеристики : склопувачки дизајн : Погоден за патување или складирање дома. Големиот И Висок Дизајн Може Да Им Помогне На Вашиот Дом, Спална Соба, Бања Поорганизирани. Лесен За Инсталирање : кога треба да го користите, треба само да ги вметнете прачките за поддршка во четирите агли на корпата за перење за лесно да ја поддржите. Симпатични, Гроздобер, Смешни Иesетски Модели Се Достапни Во Нашата Продавница. ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА : Големината На Овој Домашен Организатор Е 19, 3х11, 8х15, 9 Инчи, Приближно 60Л. Двојниот Дизајн Против Колапс Обезбедува Добар Ефект На Поддршка, Не Грижете се дали Ќе Пропадне! Дизајнот Што Се Преклопува Со Рачки Од Јаже Од Коноп, Исто Така, Го Олеснува Движењето И Носењето. Одлична Корпа за Складирање За Валкана Облека (особено за долна облека, чорапи, градник, итн. ПРЕНОСЛИВ И СКЛОПЛИВ ДИЗАЈН : Нашата Корпа Има Четири Шипки За Поддршка Што Се Одвојуваат И Стабилни Држачи Внатре, Направете ја Да Стои Исправено.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33

●ДВЕ ГОЛЕМИНИ ЗА ВАШ ИЗБОР : Мал : 13,8 X 13,8 X 16,5 инчи, приближно 38,1 L капацитет; Среден : 15,7 X 15,7 X 19,6 инчи, прибл

DEN 2.33

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено ♤ кошницата за перење е изработена од Оксфордска тка�

DEN 2.33

МАТЕРИЈАЛ : Висококвалитетен задебелен полиестер и јп заштита на животната средина водоотпорен слој Ги

DEN 1547.20

Лесно за чистење, избришете со ладна влажна крпа за чистење Со Мек Зафат Дизајнот На Рачката На Корпите

DEN 3.00

Едноставно И Ефикасно Решение За Сите Ваши Потреби За Складирање! Организирајте ја вашата дневна соба, �

DEN 2.33

Нашата корпа за перење со преклопен дизајн ја прави практична за сите места и го олеснува складирањето..

DEN 1105.60

Димензија : 16,5 h€13,8 d Инчи (42€34cm), Погодна Големина Со Капацитет За 25 + Облека Материјал : Полиестер+Водоот

DEN 432.00

Do не користете машина за перење за чистење на торбата, тоа ќе го оштети водоотпорниот слој. Големина : 19, 3

DEN 3.00

Оваа облека попречува може повторно да се користи, заштеда на ресурси и заштита на животната средина...

DEN 623.84

Опис : Големина : 19, 3х11, 8х15, 9 во / 49х30х40, 5 См Материјал : 300д оксфорд крпа пвц водоотпорен Карактеристики : 1.

DEN 0.33

САМОСТОЕН ЕФЕКТ : Едноставно истегнете ја пречката за перење и поправете ги четирите агли на корпата со

DEN 687.68

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

DEN 0.67

Доколку имате какви било проблеми со производот, слободно контактирајте не за да добиете замена или цел

DEN 1132.80

Прилика : спална соба, детска соба, плакар, бања, дневна соба итн.Корпата за перење е погодна за студентск

DEN 399.84

Организирајте Сѐ : пречката за перење обезбедува привлечно и лесно решение за многу потреби за складира

DEN 0.67

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено ♤ кошницата за перење е изработена од Оксфордска тка�

DEN 1.67

Со нашите канти за складирање / пречка за перење, ќе имате одредено место за уредно складирање на предме�

DEN 1080.00

Повеќе Функции Совршени За повеќето ситуации користете поврзани со чување и организирање алишта, игра�

DEN 3.33

Со нашите канти за складирање / пречка за перење, ќе имате одредено место за уредно складирање на предме�

DEN 623.84

Нашата корпа за перење со преклопен дизајн ја прави практична за сите места и го олеснува складирањето..

DEN 366.40

1 Голем капацитет, можете да го инсталирате како што сакате и да складирате различна облека, играчки итн.

DEN 431.84

Испрати го!.Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака...

DEN 3.00

Оксфорд ткаенина Произведено во САД Или Увезено ♤ кошницата за перење е изработена од Оксфордска тка�