.

.

Попуст
Ковач Харди Наковална Алатка 7/8 Харди Вртење Свиткување Фалсификување Лизгање Извртување

Ковач Харди Наковална Алатка 7/8 Харди Вртење Свиткување Фалсификување Лизгање Извртување

DEN 601.60

Износот
Залиха

Детална Спецификација-Опремена со јаз од 7/8 инчи помеѓу вилушките за вртење, бидете сигурни дека ова е алатката со вистинска големина за вашата наковална. Гаранција за задоволство - ако не сте задоволни со алатката, едноставно вратете ја за целосна наплата за 30 дена или добијте замена за време на 1 година гаранција преку нашата услуга за клиенти. Детална Спецификација-Опремена со јаз од 7/8 инчи помеѓу вилушките за вртење, бидете сигурни дека ова е алатката со вистинска големина за вашата наковална. Функционално и Практично-Се Користи за свиткување на загреан челик во многу различни занаети, особено во ковачкото поле. Гаранција за задоволство - ако не сте задоволни со алатката, едноставно вратете ја за целосна наплата за 30 дена или добијте замена за време на 1 година гаранција преку нашата услуга за клиенти.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.33

Растојанието помеѓу двете метални сечила е умерено Дизајн на нараквица, соголување на светлината, лесе�

DEN 265.60

❥ Купување Белешки : 1.❥ Кабинетот Рачки Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Стакло Задоволството на клиентит�

DEN 1599.20

Ктм имаат Комплети за прицврстување уникатни како и нивните мотоцикли, така Што Крузтоолс разви компле�

DEN 3.33

Големина : 250х95мм Големина : 250х95мм Материјал : кожа од кравјо (црна боја) Можете исто така да вметнете кле�

DEN 0.33

УпотребаПогоден за различни кабинет, фиока, гардероба, шкаф, гардероба мебел врата и многу повеќе...

DEN 907.20

?Секоја алатка е изработена од висококвалитетни материјали, внимателно изработени, цврсти и издржливи,

DEN 984.00

❥ Кабинетот Рачки Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Стакло Можете Да Влезете Во Мојата Продавница За Да Ги В

DEN 2.00

2 Дупки : ова е плоча со 2 дупки на која ќе обрнете внимание големината на плочата за подобри ефекти на инс

DEN 1231.84

КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА : Изработена од капкафалсификуван хром ванадиум челик, кој е завршен во оксид п

DEN 2.67

УпотребаПогоден за различни кабинет, фиока, гардероба, шкаф, гардероба мебел врата и многу повеќе...

DEN 2.33

Комбиниран ИзборОваа мала варијација на избор од 90° има два свиоци Еден свиок за да го надомести...

DEN 133.92

САМОСТОЈНИ Материјали : Електрична Апликација : Сет На Алатки За Домаќинство Број На Модел : Hw0762 Големин�