.

.

Попуст
Кралска Смела Бели танцување здолниште шифон стомак танцување здолниште за стомакот, костуми за танчер на стомакот за жени

Кралска Смела Бели танцување здолниште шифон стомак танцување здолниште за стомакот, костуми за танчер на стомакот за жени

DEN 543.84

Износот
Залиха

♥ Димензија : Големината на овие здолништа за танцување за жени е различна од големината. ♥ КОРИСНИК КВАЛИТЕТ : Ова здолништа за танцување во стомакот за жени избрани ткаенини од високо-одделение шифон и спандекс, мека и удобна.2-41,7 инчи (69-106 см), должина на здолниште-38 инчи (96,5 см) ♣ Bandенски стомак танцување здолниште : може да се користи како долго здолниште за танцување, стомаци за танцување шифон за жени, шифонски стомак танцувачки здолништа за жени, за жени, Здолниште за танцување со стомаци шифон за жени, костуми за заболување за жени, костум за танцување во стомакот, карневалски костуми за жени, професионална костум за танцување во стомакот, карневалска облека за жени, жени костуми за танчер на стомакот, костуми за танцување во стомакот за жени, итн. Само миење на рацете. Мерено рачно и може да има грешка од 2-3 см, што подлежи на вистинскиот предмет. Одлично за танц на стомакот, карневал, шоу, забава за Ноќта на вештерките, Марди Грас, професионална изведба, практика, итн.50% шифон, 50% спандекс. Pack Пакет : 1 x Здолниште за танцување на стомакот. ♥ Бели танцувачки здолништа за жени : Вклучено е само шифонскиот танц. Погледнете ја табелата со големина на сликите или описите подолу.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 143.20

90% продолжение, 10% полиестер Затворање на влечење Само миење на рацете Танцувачки здолниште за жени, диз�

DEN 426.56

100% полиестер.进口 Затворање на патент Машинско миење Здолништето за танцување во стомакот е изработено �

DEN 0.67

Мрежа Само миење на рацете Материјал : Висококвалитетна нето предиво+Тул, удобна постава и со ќелија на �

DEN 207.68

100% полиестер.进口 Материјал : Танцувачки појас направен од sequins, sequins се холографски, шамијата на колкот н�

DEN 1.00

75% најлон, 25% полиестер Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобна за носе

DEN 538.56

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 2.67

Одговара за 422 големина , еластично и се протега Предметот мора да се врати во нова и неискористена сост

DEN 1.67

100% полиестер Увезени Машинско миење Што добивате : 1 × жени здолниште Материјал : полиестер Fit : Одговара �

DEN 1.67

Боја на здолниште со мали деца Туту : getе добиете розово кратко здолниште за девојки со зачудувачка мулт�

DEN 435.36

90% полиестер / 10% плетено спандекс Увезени Еластично затворање 90% полиестер / 10% спандекс плете FIT на дево�

DEN 151.84

95% Плојстер, 5% спандекс Увезени Затворање на патент Машинско миење Мека и висококвалитетна фарбиска, пр�

DEN 234.56

Слојд Туту здолниште е одлично за сценски перформанси, часови за балет, маратони од 4 K Dash Run, Christmas, костум

DEN 2.67

90% полиестер, 10% спандекс Здолништето е изработено од полиестер и спандекс материјал, препорачано миење

DEN 1.33

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 95% полиестер, 5% спандекс.进口...