.

.

Попуст
Кратор Скриена Антена - За Автомобил, Камион, Мотоцикл, Брод, Количка За Голф, Кампери, Засилена Антена Ам Фм СБ Универзално Вклопување Компатибилно Со СИТЕ Апликаци

Кратор Скриена Антена - За Автомобил, Камион, Мотоцикл, Брод, Количка За Голф, Кампери, Засилена Антена Ам Фм СБ Универзално

DEN 107.04

Износот
Залиха

Спецификации : Подобрете го изгледот Со Овие Леќи За Трепкачи За Чад Лесна инсталација! Леќите директно ја заменуваат Инструкцијата за леќите. Лесна инсталација не е потребен дополнителен хардвер. Произведено Во Кина. Тип на вклопување : Универзално Вклопување. Вклучени компоненти : пауерспортски делови и додатоци, делови за мотоцикли и атв (9000), контроли (9000). Спецификации : скриен комплет за засилена антена дизајниран за оптимален прием на am/FM/WB што ја покрива целата должина на кабелот за емитување радио102 инчи за лесна инсталација доаѓа со прицврстувач за монтирање на кука и јамка за да можете да ја прилагодите антената за најдобар рецепционер едноставно се монтира во внатрешноста на која било неметална локација и се приклучува во кој било стандарден приклучок за антена am/FM бара вклучен извор на енергија од 12 волти инструкции : вклучена инсталација : оваа засилена антената работи добро за радио инсталации каде што конвенционалната антена Е ПРЕДИЗВИК за монтирање или не сакате да дупчите дупка. Одлично за скриени стерео инсталации и чисти браници без антена. Едноставно се монтира во внатрешноста на која било неметална локација и се приклучува на кој било стандарден приклучок за антена am/FM. Потребен е вклучен извор на енергија од 12 волти.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 680.00

4 G / 3 G Фантомска антена идеална за / 1800 / 1900 / 1100 / 2300 / 2500 / 600 MHz Applications Laird Technologies 'U 4 G / 3 G Фантомска антена иде

DEN 136.32

433 антена долга 1,5 метри (интерфејс за внатрешна дупка), модел на конектор : SMA машка права глава женска за�

DEN 1.33

Име на производна линија : 433mhz антена, модел( извор) : единечна пружина, опсег на фреквенција( MHz) : 433, добив

DEN 2.67

ЛЕСНА УПОТРЕБА : Користете кога заменувате фабричко радио СОВРШЕНА КОМПАТИБИЛНОСТ : Автомобил Аудио Ра�

DEN 1599.84

Ние сме достапни преку текст или телефонски повик за време на редовните работни часови 7 дена во неделат

DEN 3664.00

Употребата на антена бара одредени технички услови и природни услови на животната средина (лб / кг) : 150

DEN 182.08

Пријавете Периодични Антена Антена Поларизација Насочен Линија Поларизација Логаритамска Антена Анте

DEN 1.00

Земја на (издржливо во употреба) Производство : КИНА; Материјал : Метал, Електронска (најнова технологија

DEN 0.33

Антена Избриши за 19962008 Бришењето На Антената е задолжителен додаток за секој сопственик На ИМПРЕЗА, WRX и

DEN 1.00

Сериозно, не се препорачува да се користи повеќе од 30w моќност и треба да се задржи моќноста на пренос по�

DEN 777.60

Преклопна CS тактичка шунка радио антена; Опсег на фреквенција : VHF UHF 136520 MHz; Добивка : 3.5dbi; Упатство : Омнир

DEN 1105.60

КБ и 10 / 11 Метар Антена Магнет Монтирање 2000 Вати Моќ Ракување Способност (ИКАС) Направено Со Термопластик

DEN 416.00

БР78 Камионџија Цб Антена 15.000 в 63" Висок 6" Нерѓосувачки Челик Вратило Оваа БРАУНИНГ рамен Калем КАМИОНЏИ�

DEN 10384.00

Компатибилен со Cineview He / Quad / SE Одговара на 2x адаптери за топли чевли и антени Тушпорен полуцврст надворе�

DEN 240.00

Квалитетни Производи ОД ТУРЦИЈА Блиски Односи Со Клиентите Брзо Ракување Истиот Работен Ден Пратка...

DEN 1.33

Земја на (издржливо во употреба) Производство : КИНА; Материјал : Метал, Електронска (најнова технологија

DEN 3.00

Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте не и ние ќе ги решиме

DEN 0.67

①Фреквенција на Хелиумска Антена 900mhz930 MHz, 8.3 d Bi добивка на 915 MHz, Зајакнување на хнт крипто награди...

DEN 158.40

Ова е токму Антената Индуктивна Спојка Кабел за i Pad 6 Ако вашиот телефон има дефекти на сигналот или лош �

DEN 335.20

Антена со Перки од ајкулаВо Споредба со традиционалната антена со долги ленти, таа е поубава и може да ј�

DEN 158.40

Ова е точно 3g Антена Кабел за i Pad 3 / 4 Ако вашиот телефон има дефекти на сигналот или лош сигнал, најверој

DEN 868.80

ШИРОК ОПСЕГ на ФРЕКВЕНЦИЈА : опсегот на фреквенција на антената е голем, што е 600‑6000мхз, а практичноста е

DEN 1055.84

Видео : (Вметнете Го Насловот на Видеото овде Со Задебелени Букви)Карактеристики кружно Поларизирана фо

DEN 1.33

* Материјал : Нерѓосувачки Челик; Струја : 0.7€0.2 А; Работен Напон : DC12 V;Приклучок : iso DIN приклучоци Опсег на

DEN 1.00

Сосема ново Изработени од висококвалитетна абс пластика Димензија на антената прибл должина : 9 " / осно�

DEN 2.33

Држете ГО КРАЛСКИОТ сателит безбедно до прозорецот на возилото Лепило гумени браници Пренослив држач з

DEN 1574.40

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Метал, Електронска Жица Нето Тежина : 4g; Содржина На Пакетот : 10pcs