.

.

Попуст
Куќиште на главната обвивка на мешунки за мерење на каросеријата Csyanxing за додатоци за замена на дронот DJI Mavic

Куќиште на главната обвивка на мешунки за мерење на каросеријата Csyanxing за додатоци за замена на дронот DJI Mavic

DEN 261.44

Износот
Залиха

Делови за поправка на собранието на главната тело+долниот дел од обвивката Заменете ги за Air DJI Mavic Air како што е на сликата. Компатибилен за DJI Mavic Air Drone. Делови за поправка на собранието на главната тело+долниот дел од обвивката Заменете ги за Air DJI Mavic Air како што е на сликата. Компатибилен за DJI Mavic Air Drone. Карактеристики : Главна обвивка на телото на горната обвивка+Делови за поправка на склопување на долниот дел на обвивката Заменете ги .for dji (Mavic Air Drone).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.33

Идеален подарок за пријатели Нашиот стариот Тумблер е совршен подарок, особено ако тие се loversубители н�

DEN 1.00

1 * Гимбална обвивка Лесен за носење Подобар транспорт Добро за качување Совршено се вклопува со минимал

DEN 2.00

Ова родено во 1956 година има извонреден квалитет на печатење што ќе трае долго Не нарачувајте го вториот

DEN 2.00

Лесно применлива лента, ослободете ги рацете, внимателни дизајни Двоен висина тока, поизбалансирана, ст

DEN 2.00

Уредот за летање со летање е погоден за скоро сите модели на беспилотни летала на пазарот, (белешка : но н

DEN 1468.80

(LiPol, 11.1 V, 2200 m Ah) Замена на батеријата за батеријата DJI P112 Направено со високо квалитетни јапонски ќелии 10

DEN 150.88

¡¾LOW загуба¡ 5.8 GHz 3 3 DBI RHCP антена, изработена од висококвалитетни материјали, ниска загуба на фидер, лесен

DEN 193.44

Овој додаток усвојува дизајн двавоеден Може да се користи како клип за батерија без да се инсталира зад�

DEN 1301.92

Конфигурација на производи Име : Тристрајно избегнување на пречки за избегнување на пречки : Дронедимен

DEN 2.00

Убава замена за скршена или стара, направете го вашиот уред да работи правилно Направено од високо квал�