.

.

Попуст
Кул Тркачи 15 стапки 4 Теренот 25oz Пвц Конкуренција Тунел За Влечење Во Тешка Категорија

Кул Тркачи 15 стапки 4 Теренот 25oz Пвц Конкуренција Тунел За Влечење Во Тешка Категорија

DEN 1.67

Износот
Залиха

Направено од ЛАМИНИРАНА УВ-СТАБИЛИЗИРАНА ПВЦ ткаенина. Ткаенината е длабоко врежана за да обезбеди подигната површина за трчање што обезбедува врвен стисок на кучињата. Потпорните челични жици од пружина од 3,86 мм се заваруваат на место и се затвораат со густа лента за гребење поврзана со топлина. Кул Тркачи 15 стапки 4" Теренот 25oz Пвц Конкуренција Во Тешка Категорија Влечење тунел.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 479.84

ДОБЕ јака за кора од кучиња на полнење за мали средно големи кучиња со 5 нивоа на чувствителност...

DEN 571.04

Јака за кучиња за далечинско тренирање за да го тренирате вашето куче од далечина со опсег до 600 јарди (п�

DEN 191.84

Прифатете го секојдневното планирање и најавете се на состаноци, состаноци и управувајте со хаосот во с

DEN 799.84

Петјој Шок Јака, Кора Јака Со Далечински и Автоматски Режим, со 2 Дополнителни Tpu Јаки Петјој Шок Јака, Ко�

DEN 2079.84

Мерења28" х 39" х 32" Дрвена рамка и 31" х 40 " капак за Перница Куќа за вашите прекрасни пријатели Направено од �

DEN 399.84

Под режимот На Удар, копчето за долго притискање за промена на Интензитетот на Ударот( блиц со сина свет�

DEN 1.00

ДЕТАЛИ ЗА ГОЛЕМИНАТА : шок јака проводен гумен ракав : 13 мм, 16 мм и 20 мм висока; 13 мм проводен гумен врв соо�