.

.

Попуст
Купови на елени од Бафало карирани елен - роденденска забава од 16 км.

Купови на елени од Бафало карирани елен - роденденска забава од 16 км.

DEN 303.20

Износот
Залиха

Партиски чаши : Овој сет вклучува 16 чаши за хартија (9 унца) со винил деклара за беж елени. Овие чаши за елени од Buffalo Plaid се совршени за шумски предели, надворешни, граѓа, или кампување со тематски роденден или туш за бебиња. Поставете ги да им служат пијалоци или да ги пополнете со бонбони за употреба како забавно претпријатие. Рачно изработено : Рачно изработено во Орегон, САД. Партиски чаши : Овој сет вклучува 16 чаши за хартија (9 унца) со винил деклара за беж елени. Овие чаши за елени од Buffalo Plaid се совршени за шумски предели, надворешни, граѓа, или кампување со тематски роденден или туш за бебиња. Поставете ги да им служат пијалоци или да ги пополнете со бонбони за употреба како забавно претпријатие. Рачно изработено : Рачно изработено во Орегон, САД. Овој сет вклучува 16 чаши за хартија (9 унца) со винил дек. Овие чаши за елени од Buffalo Plaid се совршени за шумски предели, надворешни, граѓа, или кампување со тематски роденден или туш за бебиња. Користете ги за да им служите пијалоци или да ги пополните со бонбони за употреба како забава за забави! Рачно изработено во Орегон, САД.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.00

Вклучува (5) црни тврди пластични чаши за шут Направено да трае оваа сезона и следната! Правила на денот н

DEN 0.67

Пакетот вклучува : 8 парчиња чисти со метални златни пластични томплери со топла печата 9 мл Дизајн на ши

DEN 479.84

5 мл стакло од шампањ Транспарентно стакло Се одликува со цврста база и долго стакло од стебла...