.

.

Попуст
Кујт чадор штанд за сместување на домаќинството рамка со долга рачка чадор за складирање барел канцеларија решетката преклопување

Кујт чадор штанд за сместување на домаќинството рамка со долга рачка чадор за складирање барел канцеларија решетката преклопување

DEN 1.67

Износот
Залиха

Кофа за складирање на чадор во стил на подот со едноставен модерен геометриски дизајн. Стабирот на чадорот е изработен од еколошки нови материјали, Формалдехид без, побезбеден Андиер. Зајакнување на дизајнот, материјалот е здрав и издржлив, ефикасно подобрување на стабилноста и поддршката на производот. Стилскиот дизајн на решетката во светла, пријателска боја ќе одговара на кој било дом, уникатниот изглед е привлечен и веднаш се забележува. Разноврсна и практична - се користи како штанд за складирање за да се држат чадори, wallидни стапчиња и столбови за столбови во вашиот ходник, а исто така се служи како убава декорација во вашата дневна соба. Вие сте добредојдени да ја разгледате мојата продавница, ако имате какви било прашања, ве молиме слободно контактирајте ме, ние ќе одговорите на вашата е -пошта во рок од 24 часа. Овој сопственик е одличен за чување на сите видови на чадори на уреден и забавен начин, тоа е Исто така дизајниран да уредно вклопување во вашата сала или просторија за комунални услуги. Име на производи : Чадор за чување чадор за складирање на чадор : дрво / пластика, дрво -пластичен табла : Витмодерна и стилска шема - уникатниот изглед е привлечен и веднаш се забележува. Украсен и убав.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

Чипка + железо + пластика Додатоци за цветни девојки за свадба Погодно за свадба, забава со топки, чипка о

DEN 755.20

Застанете чадор за домаќинства, едноставна форма, да се создаде едноставен живот Исклучителна кука од к

DEN 0.33

Spoy Надвор за одвод : Постои отстранлива лента за капење на дното, што може да акумулира капки вода што ги

DEN 339.84

Можете да ја изберете шемата што ви се допаѓа Ве молиме, дозволете грешка од 0 ~ 1 инчи поради рачно мерење

DEN 185.60

Стилско складирање за 9 долги чадори и 6 чадори за преклопување L 26,5 x H 18 x W 18 cm, компактна големина, уредн�

DEN 435.20

[Шест слотови] : Дизајн на шест дупки со корисници, лесен за поддршка на шест чадори во исто време, може да

DEN 7160.00

Со елегантен изглед, овој штанд за чадор лесно ќе комплиментира многу видови на внатрешни декор и бои на

DEN 1307.20

Со елегантен изглед, овој штанд за чадор лесно ќе комплиментира многу видови на внатрешни декор и бои на

DEN 0.33

Отпорен на абење и носивост Направете да изгледа почисто и погодно за која било сцена Мобилен и флексиб�

DEN 1326.40

Носител на чадор : Издржлива метална конструкција и фино изработка ви нуди подобро искуство за употреба

DEN 10336.00

Ракување : Двете страни на трупот се опремени со вклопени рачки, материјал за алуминиумска легура, издрж

DEN 3.33

Безбедно чувајте, организирајте или исушете чадори со овој држач за слободни Безбедно чувајте, организ�

DEN 1388.80

◆ Сопственик на чадор со висок квалитет : Направено од трајни метални мрежни конструкции и врвна израбо

DEN 1544.00

Цврст метал : Металниот чадор штанд обложен со премачкување во прав е отпорен на 'рѓа и нечистотија и мож

DEN 2.67

Голем капацитет : 5 куки дизајнирани да висат преклопни чадори, долгите и кратки чадори се чуваат одделн�

DEN 984.00

Во влез или затворен дом, канцеларија, стан, хотел, барови и така натаму ◆ Заштеда на простор : Големина н

DEN 1152.00

Материјал од ковано железо, прецизен полиран, Ед, издржлив Голем капацитет, може да се постави во различ�

DEN 1.33

Редовни и мали, и кратки чадори, заштедувајќи простор во вашиот стан, куќа или канцеларија.88in Долниот са�

DEN 224.48

Организатор на чадор : ?? Исто така е погоден и за многу други прилики, како што се влегување, дневна соба,

DEN 952.00

Откако водата ќе се собере, може брзо да се отстрани и исцеди за да се заштити дното на металот од 'рѓа...

DEN 3.33

Порцелан Големина : Дијаметар 9,1 x Висина 17,7 инчи (23 Материјал : Керамика Земја на потекло : Италија Може д�

DEN 133.60

Чада за складирање на чадор за автомобили Спречување на прашина и влага го повредиле вашиот сакан чадор

DEN 540.80

Стабирот на чадорот е изработен од ABS материјал, задебелена дизајн, ng и издржлив Големина : 26,5x18x18cm...

DEN 1.00

Stand Чадорот на чадорот е изработен од железо со водоотпорен слој, па без разлика дали го чувате дома или �

DEN 3.33

Висококвалитетен штанд за чадори направено од трајно и силно железо за влез за да ги задржи и организир

DEN 2.33

Чадорот стои сигурен квалитет и фино изработка цврсто без да се соборува Штарот за чадор е дизајниран д�

DEN 3097.60

, Ве молиме разберете Во влез или врата од кој било дом, канцеларија, стан, хотел, барови и така натаму...