.

.

Попуст
Кутија за складирање на десктоп шема на пердуви со повеќе функции за канцелариски украси за пластични десктоп украси

Кутија за складирање на десктоп шема на пердуви со повеќе функции за канцелариски украси за пластични десктоп украси

DEN 1.67

Износот
Залиха

Производот е изработен од густа пластика со добра цврстина, отпорност на пад, отпорност на пресврт, издржливост, отпорност на корозија, отпорност на скроз и лесно чистење. Производот е долг 7 см, широк 7 см и висок 10 см. Рачните мерења може да бидат малку погрешни. Те молам простете. Кутија за складирање на модели на пердуви. Се користи за чување пенкала, клипови за хартија, ножици, визит-картички, белешки за пост-тоа и други канцелариски материјали. Врвниот дизајн на отворот на производот ви овозможува да ја пронајдете предметот на прв поглед. Распоредот на производот е убав, раката се чувствува удобно и бојата е свежа. Дното на производот е густо, стабилно и цврсто, не лизгање и не се тресе. Производот е фино полиран, мазен и заоблен за да не ги повреди вашите раце. Име на производот : Материјал за производи за складирање : Пластична Големина на производот : 7*7*10см Спецификации на производот : Еден пакет Тип на боја : 4 Број на подови : 1 кат Применлив предмет : Опсег на возрасни : канцеларија, студија, дом, хотел, итн. 1, Големината се мери рачно, како резултат на различни методи на мерење, грешката е неизбежна. 2, Поради културните разлики, дисплејот, светлината и бојата се појавуваат малку. 3. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не по е -пошта. Ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.33

Продаден како 8 / УЛ координираниот систем на засилена страница Со Содржина и соодветните разделувачи н�

DEN 620.80

Брзо Време На Ладно Подигање : Околу 2025 Поддржуваат Контрола На Воланот(за повеќето модели на автомобил�

DEN 0.33

Пластика Произведено во САД Овозможува брзо и лесно препакување на месните производи Го намалува ризик

DEN 536.64

Име на производот : Електромагнетно Реле;Напон На Серпентина : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 110 V;Контакт Капацитет

DEN 1.33

ЈА КУПУВАТЕ ЧЕШМАТА СО ДЕСЕН ПРИКЛУЧОК НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИК�

DEN 655.84

ПОГОЛЕМА ОСВЕТЛЕНОСТ : Усвојување НА ВИСОКО квалитетни LED чипови, леќи со проектор со висока дефиниција

DEN 3.00

*ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ / Долго Притискање На Ноктите : Висококвалитетен Акрилик, СТОМАЧНИ МУСКУ�

DEN 302.24

Материјал : пвц дрво пластика Спецификација : Чувајте Ја Фиоката Уредна Во денешно време, широко се кори�

DEN 1580.80

Повеќе од една деценија, Deljou print На Барање го постави стандардот во ликовната уметност giclee печатење...

DEN 0.67

Полиуретанска кожа 20x9x6 cm / 7.87x3.54x2.36 инчи Пенкало за молив, торба со пенкало за платно...

DEN 367.68

65%памук, 30%полиестер, 28%спанде.进口 Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : памук, полиест

DEN 239.84

Ако сте прилагодени на режимот за заштеда на енергија, дури и може да обезбеди 20 дена време на употреба...

DEN 419.20

Може да се користи и за чување облека, козметика, украси итн ●Проѕирен Дизајн● Овие торби со датотеки с�

DEN 2.67

Овие тркалезни метални мат копчиња на кабинетот можат да додадат уникатен стил на вашите кабинети, гард

DEN 1.67

Направете Класификација : задолжителна кујнска алатка за одвојување зеленчук, овошје и месо, намалувањ�

DEN 3.00

Ве молиме користете го во соодветен температурен опсег (работна температура : 32 / 140°F) Карактеристики : п�

DEN 111.84

Големина : 1,5 / 8Х4, 1 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�