.

.

Попуст
Ладилник За Ладење НА Процесорот Наменет За Dell Inspiron 5490 5498 Vostro 5490 Серија Лаптоп Замена Вентилатор

Ладилник За Ладење НА Процесорот Наменет За Dell Inspiron 5490 5498 Vostro 5490 Серија Лаптоп Замена Вентилатор

DEN 3.33

Износот
Залиха

Сосема нов вентилатор за замена. Компатибилен Со Дел Инспирон 5490 5498 востро 5490. Секој вентилатор се тестира пред испорака. Ве молиме споредете ги сликите со вашиот оригинален вентилатор пред да ги купите!. Пакетот Вклучува : 1 парче вентилатор за ладење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.33

[Кул ефекти на осветлување]можете да ги изберете вашите омилени вентилатори за светло во една боја или в

DEN 0.67

Сонцето Оган Микросистеми X2100 / X2200 M2 Сервер Двојна Вентилатор Ладење Вентилатор Собранието Sun FRU P / N : 371209

DEN 2880.00

Масовно Пакување Лот65 Сањо 60х25мм 12вдц 0.06 Вентилатор 109 R0612 M423L65 3Жица Вентилатор Аси 30 ден гаранција...

DEN 3.33

2 навивачите На Ice GALE argb 140mm имаат робусно Куќиште Од Месинг за издржливост, како и Двојни Топчести Лежишт

DEN 1439.20

Состојба : Нова, Рефус Dell Power Connect 6248 (XT800) Комплет За Замена На Вентилаторот (4x Нови Вентилатори)...

DEN 591.84

Апевија 120мм Молчи Случај вентилатор w / 28x RGB Боја Менување НА LED Светла (16 Надворешниот Прстен / 12 Внатре

DEN 3.00

Должината на вентилаторот на куќиштето е 12 см, ширината е 12 см, а висината е 2,5 см Тој е издржлив и сигурен

DEN 142.40

1 Сите лежишта НА БАКАРНО јадро fdb без одржување 40000 часа или подолг век на траење моторот прифаќа целосн�

DEN 3.33

Модел : DF1202512 SELN Големина : 120€120€25mm Напон : 12v Струја : 0.16 A Услуги На Клиентите : Ако не можете да го пронај�

DEN 0.67

SG121238 BS SJ DC аксијален вентилатор, 12v 2.7 а 120 € 120 € 38mm вентилатор за ладење Модел на вентилатор : SG121238 BS...

DEN 2.00

2 Топката Големина : 80Х80Х25 мм Напон : DC12 V Струја : 0 30 A4 Pin 4 жици 2 Топката Големина : 80Х80Х25 мм Напон : DC12 V Стру

DEN 3.00

Yтип сплитер кабли за водење на два вентилатори на еден заглавие на вентилаторот Сигналот ЗА ВРТЕЖИ во М

DEN 159.84

Компатибилен Со Samsung AH3100056 B AH3100039 D Двд Плеер XFAN Гаранција : 6 месеци Пакетот вклучува : 1 Парче Нов Вентила�

DEN 1.33

Напон : 12 VDC Вати : 22.8 W / 1.9 Засилувач Проток на воздух : 254,2 CFM Бучава : 55 велика британија Тип на сензор : пу�

DEN 209.60

614Ј / 19ХТР ДЦ24В 620ма 15в 6032 6см 4жичен вентилатор за ладење Забелешка : за да заштедите време, ве молиме потв�