.

.

Попуст
Лајелф Сет од 3 Контејнери За Заштеда На Производи, Контејнери За Складирање Овошје Од Зеленчук За Фрижидер, Дизајнирани Со Капак За Вентилација За Воздух, Отстранл

Лајелф Сет од 3 Контејнери За Заштеда На Производи, Контејнери За Складирање Овошје Од Зеленчук За Фрижидер, Дизајнирани Со

DEN 1.67

Износот
Залиха

Направете Класификација : задолжителна кујнска алатка за одвојување зеленчук, овошје и месо, намалување на непријатните испарувања поради купишта храна во фрижидерот. Дизајнот што може да се нареди ги прави достапни за да се подобри искористувањето на просторот на вашиот фрижидер. Функционален Дизајн : Вентилираните капаци помагаат да се регулираат нивоата на влажност за максимална свежина и да се промовира протокот на воздух, садот за одвод на дното помага да се филтрира водата на површината, да се одржуваат суви и свежи. Материјал За Одделение за храна : филтрираниот фрижидер Lyellfe произведува штедачи контејнери се изработени од висококвалитетен материјал ЗА МИЛЕНИЧИЊА за храна, 100% без БПА. Запомнете не ставајте во машина за миење садови или микробранова печка. Широко Примена : овој комплет канти за фрижидери што се редат е одличен за складирање зеленчук како зелена салата, спанаќ, зелка, домати, моркови, пченка, кромид и контејнер со овошје како што се грозје, цреши, јагоди, лимони, грозје итн. Детали за пакетот : ќе добиете 3 пакети контејнери со бобинки за фрижидер во различни 3 големини, ќе ги задоволите вашите различни потреби за организирање фрижидер. Достапни се три големини на корпи за фиоки за чувари за да се подобри искористувањето на просторот на фрижидерот. Задолжителна кујнска алатка за одвојување зеленчук, овошје и месо, намалување на непријатните испарувања поради купишта храна во фрижидерот. Одлично за складирање на производи, овошје и зеленчук.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.00

Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Димензии На Пакетот : 12.0 "L X12 0" W X12 0 " H Земја На Потекло : Кина...

DEN 834.72

Маслото од рицинус и јојоба работат заедно во елиминирање на првутот и снегулките Ова масло за раст на б

DEN 0.67

USB ПРИКЛУЧОК ЗА МИКРОФОН и РЕПРОДУКЦИЈАНема потреба да инсталирате драјвери Компјутерскиот микрофон е

DEN 332.32

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материја

DEN 3.33

€1600t трислојно композитно дно, брза спроводливост на топлина, униформа топлина, ефикасно спречување на

DEN 1631.84

●FLYBIRD 2021 Нов Дизајн●Уникатна Перница ТриВоЕдно со мал јаз и цврста и издржлива за поддршка на повеќе ОД

DEN 840.16

Направени во САД или увезени Гума ѓон Детските чевли за пешачење за деца за општа патека и употреба на о�

DEN 271.84

【Ткаенина】 : 95%полиестер, 5%спандекс Фустани за жени 2023 летни фустани за жени 2023 пролетни фустани за жен�

DEN 342.08

Гаранцијата на производителот не може да се примени Стил : Стандарден Тип Единственото мастило произве�

DEN 0.33

Тие се погодни за домашна лична употреба или можат да се користат во салонот за уметност за нокти за про�

DEN 190.40

Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме испратете ни епошта.16 инчи ● Платформа

DEN 1521.60

Бак Научни 6709001 Гас Хроматограф Одржување Комплет Комплетот ЗА одржување НА ГК ги вклучува повеќето дел

DEN 172.64

Женски панталони обична работа зимска женска волна хеланки плус здолниште со големина за жени 80 тина об

DEN 599.84

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Вклучен штанд Само украсна употр

DEN 143.68

Крпи за брзо чистење за погодност Формула за чистење севоедно ефикасно за чистење раце, раце, алатки и п�

DEN 0.67

Идеален ортодонтски инструмент За ортодонт : Изработка на високо квалитетен медицински нерѓосувачки ч�

DEN 2.00

Гмпрепорачан дел за замена за оригиналната фабричка компонента на ВАШЕТО гм возило Нудејќи квалитет, с�

DEN 2.33

ВЕДНАШ ИЗЛАДЕТЕ ГО ВАШЕТО КУЧЕ : Откако Ќе се навлажни, А потоа ќе го наместите елекот за ладење на кучет�

DEN 159.36

Потребен ви е подарок кој е природен, добар за кожата и брадата што мириса одлично и доаѓа со бесплатна п

DEN 884.48

Опсег на Примена : практичната кутија за алатки за мотоцикли е професионално изработена Кутијата за ала

DEN 0.33

Тонер за третман на 2% бха за измазнување на кожата, разјаснување на порите за да обезбеди дневна ексфоли

DEN 0.33

Брз и лесен спреј со повеќе површини отстранува заглавени на нечистотија Свеж начин за чистење и освежу

DEN 255.84

Конектор : еднократна вградена женка со дијаметар од 5,5 x 2,1 mm, и само За Батеријата Lion Влез : 100240 V AC 5060 HZ 1.2 A