.

.

Попуст
ЛАМБА ЗА Нокти ХЕЈУАНПИУС, Гел За Ламба За Нокти Лак За Сушење Гелполски Лесни Светилки За Маникир ЗА Сонце ЛЕД Ламба За Уметност За Нокти

ЛАМБА ЗА Нокти ХЕЈУАНПИУС, Гел За Ламба За Нокти Лак За Сушење Гелполски Лесни Светилки За Маникир ЗА Сонце ЛЕД Ламба За Уметност

DEN 0.33

Износот
Залиха

12 ламба монистра, 180 степени без ќорсокаци и брзо сува. Вграден дигитален дисплеј, вграден тајминг НА ЛЕР дисплеј, време на светилка за печење, подобрување на ефикасноста на работата на прв поглед. Прилагодување со три брзини, тајминг со еден клуч, 30-ТИ/6ОС/90-ти поставување на тајмингот со три брзини, за да се задоволат различните работни потреби на маникирите. 12 ламба монистра, 180 степени без ќорсокаци и брзо сува.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 127.84

КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА : мини стилски и иновативен дизајн на облик на јајца, мал и исклучителен, го прават пр

DEN 680.00

??Автоматски сензор и ЛЦДдисплеј : посегнете и вклучете ја светлината ??Салонски ефект дома : НАШАТА УВ ла

DEN 1279.84

●Рачка и Безжичен Дизајн●оваа безжична ламба за нокти вградена во литиумска батерија на полнење од 15600

DEN 1103.84

Безжична и Пренослива : оваа безжична УВ Лед светилка за нокти вградена батерија на полнење,која може да

DEN 2.67

€4 поставки за тајмер отстранливата долна плоча и рачката обезбедуваат дополнителна погодност за наша�

DEN 2.67

ниската емисија на топлина и светлината против отсјај ефикасно избегнуваат замор на очите предизвикан

DEN 4571.52

Висока моќност ОД 168w, 42 НАВАЛЕНИ мониста од златна жица со двоен извор на светлина, без ќорсокаци, брза б�

DEN 0.33

Не се потребни дополнителни операции по приклучувањето на изворот на енергија, се вклучува кога се став

DEN 0.67

3w Мини Мал LED Маникир Светлина Притиснете по втор пат 60 секунди Стандардното време е 45 секунди Вклучен п�

DEN 2.67

●За Сите ГелЛакови за нокти : УВ светлина за нокти, Горниот слој, гел во боја и основен слој, вклучувајќи

DEN 367.84

тербклфterтербклфterтербклф品牌备案 ●Мал и удобен, мал и лесен, лесно може да се вклопи во вашиот џеб или ча�

DEN 3.00

Дозволете да добиете професионална услуга за маникир дома €Одвојлив Дизајн И Заштита На Температурата

DEN 159.84

Влез : DC 5 V (адаптер за напојување, телефонска банка за напојување или компјутер) гелЛамбата лишумеи има �

DEN 0.67

Вградениот Дизајн Што се Преклопува е многу лесен за користење, Заштедува Простор и Е Лесен за Носење Зе

DEN 0.67

Ќе поседувате салон за нокти дома, можете да креирате уникатен дизајн на вашиот нокт се додека ви се доп�

DEN 159.20

Погоден за домашна и професионална употреба.Остриот накит на работ на ноктот може лесно да ја изгребе с�

DEN 143.84

Обезбедување Клип И USB Напојуван – Опремен со поголем клип, може да се исече и на масата и да стои на рабо

DEN 3.00

Оваа светилка за нокти е идеален подарок за Роденден, Божиќ, Денот на Вљубените Со пренослив дизајн на р�

DEN 0.33

✿ [Излечи ги сите ГЕЛОВИ] (Содржина На Пакетот : 1x машина за нокти) Излечив уметнички лепак за нокти, лед л

DEN 572.48

Изберете Ја Листата на пакети coldairorhotairpackage : 1 x Воздушен Фен За Нокти1 x Упатство За Употреба.Приклучок за