.

.

Попуст
Лаза 4 боја 40мл камелеон мика во прав пигмент природен менување бисер пигмент во прав епоксидна смола боја за DIY сапун бања бомба лажна нокти пигмент во прав безбеде

Лаза 4 боја 40мл камелеон мика во прав пигмент природен менување бисер пигмент во прав епоксидна смола боја за DIY сапун бања

DEN 127.84

Износот
Залиха

*Овие бои за правење сапун не функционираат добро за правење сапун од ладен процес, сепак, како што можат и ќе се морфираат или избледат во сапун со ладен процес. Тоа е задолжителна занаетчиска понуда потребна за да додадете WOW ефект на сите ваши домашни декор и занаетчиски проекти.Пери за создавање на значаен занает од смола со како подарок, сјаен и неверојатен. Пигментот за промена на бојата може да има различна тежина заради врнежите на прав. *Овие пигменти за правење сапуни се бои за брзо топење што не мигрираат и чуваат живописни контури за Долго време, на тој начин се идеално погодни за рачно изработено создавање сапун. Индивидуалниот пакет што може да се реализира, не обезбедува истурање. *Овие бои во прав во прав се крајниот избор и за почетници и за експерти во сапун, епоксидна смола или правење козметика. Шарените честички на треперливи создаваат сјајни и искривени ефекти. Тоа изгледа бело, но други прекрасни бои може да се видат од различни агли.Пигмент во прав од камилонски мика : 4 различни неверојатни бои, висококвалитетен природен прав, секоја тегли 15г/0,53oz.Овој DIY во прав во прав се користи во толку многу занаети, вклучувајќи правење сапун, проекти за епоксидна смола, керамика, декор на свеќи, занаетчиство на хартија, занаети со запечатени гумени и многу други домашни проекти за декор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1371.20

Скалеколор е најквалитетната достапна боја на аркрилен модел Погоден за нанесување четка и воздушна че

DEN 3.33

Лизгање DCWV буква табла 20 x 16 сив даб (103 парче) DCWV обезбедува одлични дизајни за стимулирање на креативн

DEN 1497.60

затворање Уметност И Занаети Ова е за 2 парчиња It БоиБоја : виолетоваФорма : Течна Големина : 8 мл бојата с�

DEN 281.76

Боите на крвта се специјален сет на бои со покори, суптилни нијанси Развиен од познатиот уметник за спец

DEN 0.67

Висококвалитетни бои за моделирање и алатки ОД АКИнтерактивни Постигнете најдобри можни резултати Иск

DEN 2.00

Крајниот избор за создавање плетеница на разни козметика и DIY уметност и занаети.【Неверојатен избор на

DEN 1.33

Совршен за проекти за занаетчиски и домашни декории Произведени со највисоко одделение материјали...

DEN 3.00

100% пријателски за деца : Се одликува со десет лесни шишиња со две унца со високо концентрирана нетоксичн

DEN 0.67

Бојата на моделот е формулирана со постојани пигменти за ликовна уметност; сите бои се целосно лесни и н

DEN 187.04

Овој комплет за боја за вратоврска со лале е одличен за групни активности за создавање до 30 проекти ЗА б�

DEN 2.33

Големина на тенџере за боја : 18мл Основи, нијанси и ги истакнува вашите модели со единствена апликација..

DEN 1.33

Во Ривс, ние поседуваме над 200 години истражување, експериментирање и соработка за развој и создавање пр

DEN 2.00

Највисок квалитет на акрилен лак, изработен од подобрена хемиска формула над другите брендови на пазар�

DEN 3.00

Тешка акрилна боја на телото 300мл (10.14oz) тегла на нетоксични квалитетни бои за професионален уметник Myart

DEN 2.67

Создадете со доверба Нашата боја е креирана со чисти пигменти без полнила Бонус1 водич за проекти што вк

DEN 1.00

Оригиналната линија на акрилици на златни уметници е позната по својата исклучително мазна, густа конз�

DEN 3.33

затворање Уметност И Занаети Ова е за 3 парчиња Жакард Киселински БоиБоја : Темноцрвените Кисели Бои Се �

DEN 0.33

Бојата подготвена за воздушна четка може да се меша со други бои на воздухот Брзо сушење, отпорен на вод�

DEN 2.00

Висококвалитетна боја за Четки и Воздушна Четка 17мл тегла Светла и живописна боја идеален за примена на

DEN 3.00

Комплетот вклучува доволно резерви за боја за забава од 6 лица 90 х гумени Ленти.Силно препорачуваме да к�

DEN 88.00

Кримсон Супериорно решение за школка Извонредна брилијантност и транспарентност Брзо сушење...

DEN 877.92

1 пенкало за четка за вода со свој резервоар за вода (среден) ; 1 природен сунѓер ; Пигменти со висок квалит

DEN 135.20

Висококвалитетна акрилна боја Специјално формулиран за обложување на вашите минијатури брзо и лесно Д�

DEN 1.33

Случај за боја со меча бои, цврста пластична кутија опремена со 80 шишиња од 17 ml секоја од нив Вклучува бо�

DEN 0.33

Пигмент во прав Користете во вискозни медиуми за метален / бисерен ефект Пигментот е во боја и никогаш н�

DEN 3.33

Бои за моделирање со висок квалитет и алатки од АКинтерактивни Постигнете најдобри можни резултати Екс

DEN 1.00

Имаме уникатни и ексклузивни рачно изработени богатства кои се прилагодливи за нечија личност.Акрилни

DEN 255.84

✅ Ултра фино чистотаМика бисерите со бонбони за очи се со големина од 1060 микрони за подобро да се мешаат

DEN 99.20

Висококвалитетен бел акрилен кит, екстра тешко, (20 ml, 39 gr.) Полиуретанска вода базирана на вода Еден компо