.

.

Попуст
LB4000 Bulb 3 парчиња LB4000 Замена на светлината 5 W сијалицата компатибилен со Germguardian LB4000 модели на прочистување на воздухот AC4300BPTCA, AC4825, AC4850, AC4850PT, AC4900, AC4900CA, AC5300B, AC5350B, AC5350

LB4000 Bulb 3 парчиња LB4000 Замена на светлината 5 W сијалицата компатибилен со Germguardian LB4000 модели на прочистување

DEN 223.84

Износот
Залиха

Што е вклучено : Пакетот што го добивате вклучува 3 парчиња сијалички за прочистување на воздухот LB4000, кои се добро спакувани за време на процесот на транспорт, а соодветната количина може да ги задоволи вашите дневни потреби за употреба и замена. 10,5 x 2,54 см/ 4,13 x 1 инчи, спарени со базата G23 и соодветната големина може да одговара со повеќето прочистувачи на воздухот, ве молиме проверете ја големината пред да купите. Правилна димензија : Секоја светлина на сијалицата мери приближно. Компатибилни модели : Овие LB4000 светилки можат да бидат компатибилни со Germguardian LB4000 модели за прочистување на воздухот AC4300 BPTCA, AC4825, AC4850, AC4850 PT, AC4900, AC4900 CA, AC5300 B, AC5350 B, AC5350. 10,5 x 2,54 см/ 4,13 x 1 инчи, спарени со базата G23 и соодветната големина може да одговара со повеќето прочистувачи на воздухот, ве молиме проверете ја големината пред да купите. Сигурен материјал : Овие светла на сијалицата главно се изработени од квалитетно стакло и пластичен материјал, лесен и удобен за употреба, не е лесен за кршење, и се сугерира дека сијалицата треба да се замени на секои 10 до 12 месеци во зависност од употребата. Сигурен материјал : Овие светла на сијалицата главно се изработени од квалитетно стакло и пластичен материјал, лесен и удобен за употреба, не е лесен за кршење, и се сугерира дека сијалицата треба да се замени на секои 10 до 12 месеци во зависност од употребата. Каде да се примени : Овие замени за светло на сијалицата можат да се применат за кабинети за дезинфекција, микробранови печки, климатизери и други уреди за домаќинство и погодни за домови, канцеларии, ресторани, хотели и други места.Што е вклучено : Пакетот што го добивате вклучува 3 парчиња сијалички за прочистување на воздухот LB4000, кои се добро спакувани за време на процесот на транспорт, а соодветната количина може да ги задоволи вашите дневни потреби за употреба и замена.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 175.84 -80 %

Одговара Модели : HP DL360 G9 Генерал 9 Сервер ДП / Н : 750688001 792852001 775415001 Ќе добиете : 1x Вентилатор...

DEN 450.88 -80 %

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Име на производот : Водоотпорн

DEN 127.84 -80 %

Широко користено : Обезбедува кутија разноврсна и удобна надворешна прилепување на циркули за аматери �

DEN 1.33 -80 %

Декорација : Можете да го поставите готовиот DIY везен килим на подот, wallидот или троседот Предности : Ово�

DEN 620.80 -80 %

Брзо Време На Ладно Подигање : Околу 2025 Поддржуваат Контрола На Воланот(за повеќето модели на автомобил�

DEN 239.52 -80 %

? Сет од 12 и пакување, вклучувајќи 12 парчиња преклопени бонбони и кутии за колачиња за подароци давање с�

DEN 1.00 -80 %

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Шарени стакларија инспирирани од уникатната жив�

DEN 2.67 -80 %

И, исто така, содржи 16 канали за пренос и 10000 БЕЗЖИЧЕН РАДИО ПРОЕКТ, што го олеснува осветлувањето со пове

DEN 1.00 -80 %

C9 рефлектор Осветлена должина : 14 стапки, вкупна должина : 15 стапки 25 Ултра светло сини светла Овој сет на

DEN 1.67 -80 %

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи...

DEN 2.00 -80 %

Висок квалитет Имаме напреден систем за заштита на животната средина Висока дефиниција : Светли бои на �

DEN 0.67 -80 %

Гума ѓон 【Удобно】 Вампирскиот патека за одење плетени како чорапи прави безбедно вклопување на стапал

DEN 2160.00 -80 %

Апликација : MD двојна брзина Електрична дигалка или двојна брзина, кран со двојна кука / единечна брзина

DEN 2.00 -80 %

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

DEN 1.67 -80 %

Направете Класификација : задолжителна кујнска алатка за одвојување зеленчук, овошје и месо, намалувањ�

DEN 1.67 -80 %

Производот е изработен од густа пластика со добра цврстина, отпорност на пад, отпорност на пресврт, издр

DEN 0.33 -80 %

Овие делови треба да ја користат вежбата на клупата, лесно е да се тресат и тоа ќе влијае на ефектот на ко

DEN 2.33 -80 %

Релеи Reley5pcs DC 12v Серпентина 4 PDT 14 Pin Зелена LED Општа Намена Реле w Приклучок Основи : Име На Производот Моќ Р

DEN 2.33 -80 %

Замена ЗА ПРОЕКЦИЈА СВЕТИЛКА / СИЈАЛИЦА М271 35В 12В МР16 Сијалица Единица по продажба : 2 Замена ЗА СВЕТИЛКА

DEN 345.60 -80 %

Содржи (1) 17 мл шише Шампон За Кучиња Од Чајно Дрво и (1) 17 мл Шише Регенератор За Кучиња Од Чајно Дрво...