.

.

Попуст
Lepsjgc 4pcs/поставени чевли за кученца кучиња ПУ водоотпорни миленичиња за миленичиња дожд против лизгање на еластични заштитни чевли за миленичиња

Lepsjgc 4pcs/поставени чевли за кученца кучиња ПУ водоотпорни миленичиња за миленичиња дожд против лизгање на еластични заштитни

DEN 971.20

Износот
Залиха

Производство, водоотпорен, анти-лизгач, се движи слободно и ќе ги задржи шепите на вашето кученце. Не-токсика, флексибилна и мека што може да биде произволно криви. Удобно анти-лизгање и флексибилни единствени чевли за дожд. Дизајн на патики за очи, совпаѓајќи го вашето симпатично милениче. Мека и многу лесно да се облече. Производство, водоотпорен, анти-лизгач, се движи слободно и ќе ги задржи шепите на вашето кученце. Не-токсика, флексибилна и мека што може да биде произволно криви. Удобно анти-лизгање и флексибилни единствени чевли за дожд. Дизајн на патики за очи, совпаѓајќи го вашето симпатично милениче. Мека и многу лесно да се облече.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33

Имајте на ум дека токите на оваа чизма се само декоративни и не треба да се користат како помош за повлек

DEN 1.67

Произведено во САД или Увезено Петицата мери приближно 0,25 произведено во сад или увезено...

DEN 609.60

Подготвување : Може да се мие директно, но не е водоотпорен Во внатрешноста на чевлите има кратка кадифе�

DEN 190.24

Мода : Кристално новороденче снежни чизми од 1218 месеци дете девојче девојче вода чевли за чевли Дете се �

DEN 0.67

❄ 【Чувајте се топло во текот на победата густата обвивка од руно од овие чизми за новороденчиња може д�

DEN 2.33

Увезени Гума ѓон Вратилото мери приближно на глуждот од лак Систем за амортизација Вонреден зафат...

DEN 166.24

Сеуште Можете Да Се Чувствувате Женствено Додека Останувате Женски Фустани 2022 Графички Маици Со Кратки

DEN 849.60

Дизајнирано да обезбеди одлична заштита, како и удобност за коњот Наредени неопренови и е покриено во г�

DEN 431.84

【Материјал】 : Полиестерска ткаенина, кратко руно внатре за да се задржи топло, не лизгање, мек и отпорен

DEN 558.40

Увезени Гумен ѓон Петицата мери приближно 1 инчи" ЧИЗМИ за КАУБОИ и КАУБОЈКИ : Овие преслатки чизми му да�

DEN 489.44

Стилски Носете ги овие стилски чизми за дожд дожд или сјај! чевли за новородени девојки бебе момче мока�