.

.

Попуст
Lepsjgc згусне топла облека за кучиња зимска водоотпорна миленичиња кученце кучиња палто за кучиња кучиња јакна облека за мали средни кучиња

Lepsjgc згусне топла облека за кучиња зимска водоотпорна миленичиња кученце кучиња палто за кучиња кучиња јакна облека за мали

DEN 1.33

Износот
Залиха

Кадифе. Земја како етикетирана. Надворешниот слој е отпорен на ветер и отпорен на вода. Внатрешниот слој на кадифе од јагнешко месо е густ и топол. Материјал : Водоотпорен, топол, ветроупорен, густ. Машинска миење, удобно и топло за носење. Ветроофрофон, водоотпорен, лесен, супер мек и доволно топло за да се носи во зима. Кадифе. Земја како етикетирана. Надворешниот слој е отпорен на ветер и отпорен на вода. Внатрешниот слој на кадифе од јагнешко месо е густ и топол. Материјал : Водоотпорен, топол, ветроупорен, густ. Машинска миење, удобно и топло за носење. Ветроофрофон, водоотпорен, лесен, супер мек и доволно топло за да се носи во зима. Надворешниот слој е отпорен на ветер и отпорен на вода. Внатрешниот слој на кадифе од јагнешко месо е густ и топол. Материјал : водоотпорен, топол, ветерница, густа машина за перење, удобно и топло за носење. и доволно топло за да се носи во зима. ТОА и топло, погодно за студено зимско време. Пакетот вклучува : 1 парче X Пет јакна : 1. Поради рачно мерење, оставете 1-3 см, а разликата помеѓу различни бои е 3-5 грам.2. Поради разликите во екранот, бојата може да биде различна од она што го очекувате, дозволете ја.3. 1,00 см = 0,39 ".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.00

За секоја набавка и пратка, внимателно проверете, снимајте и фотографирајте во повеќе чекори Квалитето�

DEN 419.20

Може да се користи и за чување облека, козметика, украси итн ●Проѕирен Дизајн● Овие торби со датотеки с�

DEN 655.84

ПОГОЛЕМА ОСВЕТЛЕНОСТ : Усвојување НА ВИСОКО квалитетни LED чипови, леќи со проектор со висока дефиниција

DEN 1.33

Помогнете Да Ја Организирате Вашата Кујна и Оставата, Чајната КујнаЗамислете секој пат кога одите до ва

DEN 3.33

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 3.00

*ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ / Долго Притискање На Ноктите : Висококвалитетен Акрилик, СТОМАЧНИ МУСКУ�

DEN 2.33

Релеи Reley5pcs DC 12v Серпентина 4 PDT 14 Pin Зелена LED Општа Намена Реле w Приклучок Основи : Име На Производот Моќ Р

DEN 2.00

материјал : пластика Капацитет : околу 700мл Функција : осигурајте се дека вашето домашно милениче е слобо

DEN 111.84

Големина : 1,5 / 8Х4, 1 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

DEN 319.84

Закачалките за панталони со нова генерација со клипови споредени со конвенционалниот дизајн на закача�

DEN 0.33

Пластика Произведено во САД Овозможува брзо и лесно препакување на месните производи Го намалува ризик