.

.

Попуст
ЛИЈАН Четка За Тоалет 2 парчиња Четка За Тоалет Со Држач За Нерѓосувачки Челик Надградена Рачка Четка За Чистење Комплет Четка За Бања Чистење Четка За Тоалет Компл

ЛИЈАН Четка За Тоалет 2 парчиња Четка За Тоалет Со Држач За Нерѓосувачки Челик Надградена Рачка Четка За Чистење Комплет Четка

DEN 1.33

Износот
Залиха

Изработени од силен, издржлив нерѓосувачки челик, лесна нега-исчистете со благ сапун и вода.Четката што е мека зафаќа многу малку простор на подот и уредно се спушта покрај тоалетот.Услуга по продажбата : ако имате какви било прашања, ве молиме испратете ни е-пошта, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и ќе ви го обезбедиме најдоброто решение.Карактеристика : четката што е мека зафаќа многу малку простор на подот и уредно се спушта покрај тоалетот. Четката што е мека зафаќа многу малку простор на подот и уредно се спушта покрај тоалетот.Модерниот изглед работи добро со секој декор; совршен за половина и полни бањи, бањи за гости, простории за прав; употреба во дом, стан, кондоминиум, студентски соби, кабини, r и кампери. Ви благодариме за вашите сфаќања. Модерниот изглед работи добро со секој декор; совршен за половина и полни бањи, бањи за гости, простории за прав; употреба во дом, стан, кондоминиум, студентски соби, кабини, r и кампери. Изработени од силен, издржлив нерѓосувачки челик, лесна нега-исчистете со благ сапун и вода. Добредојдовте во нашата продавница!Четката за тоалет прифаќа designономски дизајн на рачката, кој е лесен и удобен за држење и заштедува многу труд при чистење на тоалетот.Материјал : нерѓосувачки челик тежина : Прибл.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

Испорака Испорака за миење или машина за миење на машината : Стандардна испорака од 720 дена испорака, заб

DEN 156.00

Производ на Nexcare Пакет од 2 Производ на Nexcare Пакет од 2 идеално за : покривање и заштита на рани како што се

DEN 1.33

Порака за капаовие подлошки за пот се ефикасни, дише, екстремно апсорбирачки и лепливи, но без остатоци..

DEN 3.33

Сериски интерфејс модул CP2102 USB TTL 485 232 муален трансфер Ако ви треба техничка документација, кликнете на �

DEN 0.33

Потекло : Жеџијанг Материјал : Нерѓосувачки Челик Модел : GGJ001 Боја : црна сребрена површина третман : пече

DEN 303.84

【5 слоеви Ново материјал】 Споредете со стандардниот филтер за воздух во кабината, ние усвојуваме новон

DEN 271.84

Најлон, спандекс.进口 Повлечете го затворањето Дизајн : Единствената специјална дизајнирање на тетоваж�

DEN 95.84

Редовните стебла се во должина од 12" Редовните стебла се со дијаметар од 6 мм Завртете се во која било фор

DEN 2.00

Разноврсен и стилски фустан што може да се совпадне со разни шминки и фризури ?ПОВОД? Гроздобер партиски

DEN 191.84

Висок квалитет на домашни миленици, издржлив, еднократно и безбеден за употреба Висок квалитет на домаш

DEN 231.84

Суперфина влакна.Суперфина влакна Погоден за мажи, жени и други видови на луѓе, за секоја сезона...

DEN 702.40

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 1248.00

Нови претходно ископани ротори, не се мачи со хаос повторно да ги стружеш роторите! Сендвич помеѓу специ

DEN 1.00

Напоните за полнење се означени на батеријата за циклични и плови апликации Технологијата на абсорбент

DEN 0.67

Задебелена формула се држи до вертикални површини за ефикасно чистење и дезинфекција За употреба на по�

DEN 1.67

2 L V6 за 20172018 WRANGLER 3.6 L V6 за 20172018 RAM меморија 3500 3.6 L V6, 20172018 Dodge Charger 3 【Компатибилен со Dodge и Jeep 3.6 L V6, 20172018 RAM 1500 3

DEN 431.84

Производител : Reskit (Украина) Скала : 1 / 48 Тип : смола Опис на комплетот : Необјавен, необјавен Состојба : Нов

DEN 1.00

Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност.Ултра мазно чувство, секо�