.

.

Попуст
Lifeивотна фитнес сива топка за стабилност од 75 см

Lifeивотна фитнес сива топка за стабилност од 75 см

DEN 3.00

Износот
Залиха

Одлична топка за стабилност за јога, пилатес, тренинг со тежина и физикална терапија. Користете како канцелариски стол за да помогнете во подобрувањето на држењето и јачината на јадрото. Топката за стабилност е одлична за употреба како додаток на вашите вежби за понатамошно вклучување на вашето јадро, користете како стол за зајакнување на грбот, апс, лепчиња и бутовите. Изградена со здрав материјал, оваа топка за вежбање на Пилатес може да се справи со најригорозните вежби до 1.250 фунти статичка тежина.Lifeивотниот фитнес е познат по својот премиум производ и топката за стабилност не е исклучок. Изградена со здрав материјал, оваа топка за вежбање на Пилатес може да се справи со најригорозните вежби до 1. Исто така, може да се искористи за да се помогне во олеснување на болката во грбот, или како топка за раѓање за да се смири болките за време на бременоста.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

Тест на системот за полнење на полнење Доаѓајќи со безжичен VCI, BT608 може да работи на 83+ американско, евро�

DEN 175.84

Идеален подарок : За оние кои сакаат шминка, тој е доверлив Ве молиме, не дозволувајте шипката за четки д�

DEN 1.00

Овие градење доверба, сетови за зајакнување на самодовербата ќе помогнат во развој на социјални вештин�

DEN 0.33

Погледнете ја нашата сопствена табела со големина на сликата на производот и изберете ја големината сп�

DEN 2.00

Fit For : ★ Volvo S90 V90 CC 2017 2018 2019+, ★ Volvo XC60 20182022 2023, ★ Volvo XC90 20172022 2023 Висок квалитет : Изработено од ABS материјал, �

DEN 2.67

✔ 【1,75мм мат пламенфиламент во боја】 мат светло сива, мат јаглеродна црна, мат светло сина, матна армија

DEN 143.84

【Пакетот вклучува комбинирани брави од 4, 2 сребрени, 2 црни 【Материјал】 Телото за заклучување е израбо�

DEN 148.48

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 100% полиестер Направени во САД и ув�

DEN 607.84

СТП кожа Мека и водоотпорна, не е лесна за деформација и издржлив Оваа торба има одвојна кожна лента за р

DEN 0.67

Создадете совршени страници за запишување со пакет за одбојка на одбојка во Color Play MVP Пакетот содржи 12 ли

DEN 431.84

Повлекување на затворање Удобно, густо, пријатно и симпатично, овие гравчиња се одличен начин да ја задр

DEN 3.00

Дневната употреба на оваа четка за миење и чистење е поттикнување и промовирање на здравјето, бидејќи п�

DEN 2.00

100% памук Затворање на привремено Само миење на рацете Најмногу се вклопуваат со една големина, обемот н�