.

.

Попуст
ЛЈЛ Церада, Дебела Платнена Церада Пвц Крпа Отпорна На Дожд Водоотпорна Крошна За Камиони Крпа Церада Сенка

ЛЈЛ Церада, Дебела Платнена Церада Пвц Крпа Отпорна На Дожд Водоотпорна Крошна За Камиони Крпа Церада Сенка

DEN 948.80

Износот
Залиха

4 За евалуација : секој пат кога искрено оценувате, ова е нашата мотивација, ние ќе продолжиме да се подобруваме и да ви обезбедиме подобра услуга. ● Силна отпорна на дожд, без истекување на вода, водоотпорна и отпорна на дожд, отпорна на абење и отпорна на сонце, долготраен животен век на стареење, фина изработка, густа видлива.●Церадата е изработена од силни свилени полиестерски влакна, а платното ткаено со ткаење и ткаенина од 2*2 предиво се користи како основна ткаенина за да се направи церадата посилна. Димензиите на овој производ се мерат рачно и може да имаат мали грешки. ●Избраниот пвц материјал, мека ткаенина, може да се преклопи по желба, не е лесен за оштетување, лесен за чување и носење. ● Силна отпорна на дожд, без истекување на вода, водоотпорна и отпорна на дожд, отпорна на абење и отпорна на сонце, долготраен животен век на стареење, фина изработка, густа видлива. Употреба : сите видови згради, камиони, фабрики и рудници, пристаништа, домашни настрешници и така натаму. Ако имате било какви протекување или други услови, ве молиме контактирајте со нас во времето. Име на производот : Водоотпорна церада Боја : темно зелена големина : 2*1,5 М , 2*2 М , 2*3 М , 2*4 М , 3*3 М , 3*4 М , 3*5 М , 4*4 М , 4*5 М , 4*6 М , 4*8 М , 4*8 М , 4*10 М , 5*6 М , 5*7 М , 5*8 М , 5*10 М, 6 * 8 М Може Да се преклопи Материјал : индустриски полиестер Предиво + Пвц Тежина : 0,53 кг / квадратен метар дебелина : 0,45 Мм Водоотпорни Перформанси : Двострани Водоотпорни Карактеристики : Дожд, Заштита Од Сонце, Отпорност На Киселина И Алкали, Мека И Преклопна. ● Задебелено јаже за подобрување на напнатоста, цврсто заклучете го работ, а дебелото јаже за раб ја зголемува целокупната сила на влечење, а силата на влечење е посилна.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 748.80

Карактеристики : ●Отпорен На Дожд и отпорен на прашина ●ПОВЕЌЕНАМЕНСКА УПОТРЕБА+ Јасни церади Со громо

DEN 1632.00

Нфпа 701 Тестиран За Заштита Од Пожар за да се исполнат Локалните Код, отпорен на УВ зраци, температурни п�

DEN 284.80

Разноврсна : Церадата може да се Користи за Заштита На Шатори или Импровизирани Лежалки од Елементарно �

DEN 654.40

погоден за сенка во лето, одмор во паркот, излети, топлинска изолација,забава на отворено, декорација на

DEN 414.40

Со нашите церади ќе се одморите лесно знаејќи дека вашата опрема и предмети се заштитени од лоши времен�

DEN 0.33

Церада Клип Е Лесен За Употреба, Нема Да Го Пробие Ниту Ќе Го Оштети Материјалот Направено Со Пластика О�

DEN 1446.40

● Аголен дисплеј за завиткување : опкружен со засилување на аголот на завиткување, и удобен и отпорен...

DEN 0.33

(дожд, сонце, прашина, ветер, итн Цврст повторно употреблив водоотпорен капак со ламинатна ткаена полиет

DEN 676.80

Тешки Клипови За Церада : Нашите тешки клипови за церада се изработени од материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ

DEN 143.84

??? ДОПОЛНИТЕЛНА СИЛА ТКААТ : 5 Мил Покрива Ништо ❄️ ?️ ? ВОДООТПОРЕН И ВОДООТПОРЕН : сите Услови ? ? ? УПОТР�

DEN 277.12

СУВИТЕ врвни церади се со целосна завршена големина наспроти големината на сечењето Достапно во 25 голе�

DEN 0.33

Цврст повторно употреблив водоотпорен капак Ламинат ткаени полиетилен изградба топлина запечатени, по

DEN 7329.28

Ако имате било какви протекување или други услови, ве молиме контактирајте со нас во времето Идеален за

DEN 8090.56

Совршена заштита од боја, без капење или силни заземјувачки навртки за максимална заштита од влага Ако �

DEN 176.00

Ве молиме Простете Увери Услуга По Продажбата : Прво На Сите, Ви Благодариме За Купувањето, Ако имате Как

DEN 2.00

Поддржете прилагодување, доколку е потребно, ве молиме контактирајте не преку епошта ЗАШТИТА НА СИТЕ ВР

DEN 0.67

Ако не ја примате стоката нормално или имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и продадете

DEN 3.33

€Висока Издржливост●нашите завеси за градинарски павилјони управуваат со вашиот надворешен простор,

DEN 2.67

Водоотпорен Капак За Базен : Користете ја нашата церада насекаде; тие се водоотпорни, Против директна со

DEN 687.84

18 " Громет Растојание 1200 Негира Супер Отпорен На Солзи 3 Поли Материјал Водоотпорен И Ув Третиран 18 " Гром

DEN 2.67

Јасна пластична церада : 9 стапки Широк х 12 стапки Долг х 4 мил Дебела Користете како супер силна крпа за к

DEN 3.00

Ако побарате помош, ќе ни требаат што е можно повеќе од следниве информации, доколку е применливо, за да �

DEN 1.33

Продадени од страна на метар, стандардно е еден метар, (ако сакате повеќе, ве молиме да го промените број�

DEN 643.20

САМОСТОЈНА УСЛУГА : покрај постојната големина, можеме да прилагодиме и различни големини и растојаниј�

DEN 2.00

Детали за церада : четирите агли се зајакнати со црни триаголници, а четирите страни се удирани со тупан�

DEN 2.00

Се преклопува до компактна големина за лесно складирање во мали простори или во ранци Цврст повторно уп