.

.

Попуст
Луме Коцка Двобоен Панел МИНИ ЛЕД Светло За Професионални DSLR Камери | Прилагодлив Панел Мини, ЛЦД Дисплеј | Фото И Видео Осветлување, Долго Траење На Батеријата | Одг

Луме Коцка Двобоен Панел МИНИ ЛЕД Светло За Професионални DSLR Камери | Прилагодлив Панел Мини, ЛЦД Дисплеј | Фото И Видео Осветлување,

DEN 1004.16

Износот
Залиха

Работи одлично КАКО LED светло за фотографија, или како осветлување на камерата за снимање видео За You Tube. Спарете ги светлата на камерата со вашата DSLR камера за да добиете совршено осветлување за фотографирање. Панелот За Лум Коцка Мини ја доловува моќноста на прилагодливата ДВОБОЈНА ЛЕД светлина во пренослив пакет со големина на кредитна картичка. Прилагодлива Осветленост : Прилагодете ЈА осветленоста НА ЛЕД светлосниот панел од 1% на 100% за подобрена контрола. Прилагодлива Температура На Бојата : светло на ЛЕД-панелот без Треперење со прилагодлива температура на бојата ОД 3200 K до 5600 K.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33 -80 %

€1600t трислојно композитно дно, брза спроводливост на топлина, униформа топлина, ефикасно спречување на

DEN 143.68 -80 %

Крпи за брзо чистење за погодност Формула за чистење севоедно ефикасно за чистење раце, раце, алатки и п�

DEN 1449.60 -80 %

Таа има докажана способност и издржливост (Вклучуваше само вежба во големината што ќе ја изберете, ве мо

DEN 3.00 -80 %

Рефлективни писма за сертификати за ноќна безбедност Вклучува две закрпи Голема големина 3x8 ”за полесн

DEN 143.84 -80 %

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа капа е изработена од висококвалитетен поли

DEN 2.00 -80 %

Гмпрепорачан дел за замена за оригиналната фабричка компонента на ВАШЕТО гм возило Нудејќи квалитет, с�

DEN 2.33 -80 %

It одлично како алатка и додаток за обработка на дрво или одличен подарок за човекот кој има се!Таа е пого

DEN 190.40 -80 %

Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме испратете ни епошта.16 инчи ● Платформа

DEN 2.33 -80 %

Може да се користи како држач за ткиво и други предмети, како што се списанија, книги, весници, итн Заштед

DEN 0.33 -80 %

ВРВЕН КВАЛИТЕТ : 100 фунти Акции картичка, Направени во САД, Секој Пакет Вклучува Претстава Силна МиниПле�

DEN 3.33 -80 %

Сите наши дела се рачно изработени и не можат да бидат заменети со машини, така што нашите производи не с