.

.

Попуст
Лумекуба 4 Пакет Издржливи Тешки Индустриски Тркалца За Вртење На Рицинус, Прилагодливи/Безбедни, Ротирани 360°, За Тркалца На Работилници

Лумекуба 4 Пакет Издржливи Тешки Индустриски Тркалца За Вртење На Рицинус, Прилагодливи/Безбедни, Ротирани 360°, За Тркалца

DEN 4168.00

Износот
Залиха

Параметар : Име : Рицинус материјал : најлон + челик боја : слонова коска бела / сина / розова / златна карактеристики : прилагодлив прилагодлива висина : 8/8/12/12/12мм (40Ф/60Ф/80Ф/100Ф/120Ф)дијаметар На Тркалото : 40/50/60/75/75мм (40Ф/60Ф/80Ф/100Ф/120ф)Висина На Инсталација : 75/85/110/120/120мм (40ф/60ф/80ф/100ф/120ф)големина на горната плоча : 55/73/90/95/95ММ (40Ф/60Ф/80Ф/100Ф/120ф)растојание на дупката за монтирање : 42/58/70/70/70ММ (40Ф/60ф/80ф/100ф/120ф)носивост : 200кг/500/1000/1500/2000 КГ/4 парчиња (40Ф/60Ф/80Ф/100Ф/120Ф) Количина : 4 парчиња / сетиф ако имате било какви прашања, ве молиме испратете ни е-пошта или оставете ни порака. ● Инсталација и боја : бела слонова коска / сина / розова / златна, лесна за инсталирање, може да се избере според вашите желби. Ние ќе ви обезбедиме најдобри совети и задоволително искуство по продажбата на услуги. Погодност : задебелена горна плоча, проширено тркало, дебело и отпорно на абење, ротација од 360°, непречено тркалање, лесно се движи. ● Прилагодлив : прилагодлив за висина, прилагодување на хоризонталното движење, удобен, брз, безбеден и стабилен, може да се прилагоди според теренот. Подвижните тркалца може да се користат во домови, училишта, гаражи, продавници, колички и болници. инсталирање на Овие Тркалца на вашата опрема и гледајте колку лесно и без напор можете да маневрирате со вашиот мебел или опрема до посакуваната локација. ● Употреба : Погоден За опрема за работилници, земјоделски машини, стругови за обработка на дрво, болнички лаборатории, тежок мебел, самостојна индустрија. ● Употреба : Погоден За опрема за работилници, земјоделски машини, стругови за обработка на дрво, болнички лаборатории, тежок мебел, самостојна индустрија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.00

Дијаметар На тркалото= 4" Инчи " инч=100мм Носивост=2205 фунти Тип На Монтирање= Горната Плоча Монтажа= Фиксна

DEN 1.33

Вртливата 75мм (3") Тркало НеОбележување Полиетилен 2 х 21 / 2 "(Дупки за Завртки 1 х 2") Горната Плоча Виолетов�

DEN 552.00

Тркалца / Чинија Тркалца Погледнете ја втората слика за детали Тркалца / Чинија Тркалца Погледнете ја

DEN 502.40

Бронзено Тркало 2 Инчи Со Вртлива Метална Сопирачка Тежина на оптоварување : 75 КИЛОГРАМИ...

DEN 1.33

Фитинзи, Долг Животен Век На Теерс, Отпорен На Абење, Издржлив И Капацитет на Плажи Идеален за Се, Од Сам �

DEN 3741.76

Таа е идеална за мебел тркала, колички, кои ќе го заштитат подот Вртливи тркалца 360 степени ротирачки нао

DEN 3.33

висина на планината цврстина на тркалото : 65А.големина на монтажната плоча тркало лого тип : Ролери каст�

DEN 0.33

Драги пријатели, ве молиме слободно контактирајте ме доколку имате какви било прашања.Забелешки : ве Мо�

DEN 2896.64

Ширина на тркалото : 1 инч 45мм 1,5 инчи 50ММ.Материјал : челично тркало со висока јачина Апликација : Замрзну

DEN 2.33

Нашите тркалца се самопроизведени и продадени Заградата во форма на 90 ° L има 2 дупки за завртки за лесна

DEN 718.40

Тркалца / Топката Тркалца Тркалца / Топката Тркалца Тркалца / Топка Тркалце Универзална Топка Тркало

DEN 2.67

Погоден за сите видови кабинети за мебел, трпезариски маси, кревет за креветчиња, штандови за цвеќиња ит

DEN 3.33

Тривалентни цинк позлата Рохс во согласност Изградба на една трка Оска за навртки и завртки Никелирани

DEN 952.00

Име На Производот : Вртлив Тркалце;Тип : 360 Степен Ротација Големина на тркалото : 3 х 1,4 см / 1,2 "х 0,55" (ДТ); Го

DEN 1185.60

Тркалата се Направени од Популарни, НеОбележувачки Компјутерски Материјали кои Работат Многу Тивко и А

DEN 627.20

Фитинзи, Долг Животен Век На Теерс, Отпорен На Абење, Издржлив И Капацитет на Плажи Идеален за Се, Од Сам �

DEN 227.84

Име На Производот : Тркало Тркало;Материјал : Полиуретан, Метал Боја : Црн, Сребрен Тон;Дијамант Со Навој :

DEN 1433.60

Тука сме да помогнеме.● МАТЕРИЈАЛ : Висококвалитетен најлонски профил, одлична механичка отпорност, от�

DEN 1.00

Ќе се лизгате и лизгате наоколу во целосна тишина со нашите вртливи тркалца Индустриски Плоча Тркала Тр

DEN 3.33

5х1, 2 инчи)капацитет на товарење : 320кг (4)4 инчи спецификации : вкупна висина : 5,1 инчи (130 мм)дијаметар на тр�

DEN 2.67

: 3 / 8 Во Рициново Плоча Дупка Шема : Б Замена Тркало : Мфр Достапен опсег : Да Рициново Група На Производи :

DEN 3715.68

Заштеда на време и труд Користи висококвалитетни материјали : Изработени од висококвалитетна гума и че�

DEN 84.32

Тркало 2 " тркало Необележување полиетилен 2 "дијаметар х 3 / 4" ширина 1 / 4 " оска дупка Цитрусната Серија на