.

.

Попуст
Lumintop BLF GT3 најсветла фенерче 18,000 лумени, 3 парчиња Cree XHP70,2 LED диоди, долго фрлање до 725 метри водоотпорен моќен факел, андурил UI, со приклучок за статив

Lumintop BLF GT3 најсветла фенерче 18,000 лумени, 3 парчиња Cree XHP70,2 LED диоди, долго фрлање до 725 метри водоотпорен моќен

DEN 1919.20

Износот
Залиха

Muggle Mode користи намален излез. Вклучен пакет : GT3, Lanyard, Упатство за корисникот. Цврст и издржлив доволно за долгогодишна дневна употреба. Можете да изберете колку чекори сакате. Флексибилен кориснички интерфејс : Стандардно, GT3 е поставен да користи непречено рампи, можете лесно да кликнете за да го вклучите, притиснете и задржите за да се засили. А внатрешноста на рефлекторите има портокалова завршница за да го направи зракот што е можно мазен. Ова исто така ќе ги намали сите артефакти во зракот, како остри рабови, чудни бои на зракот, итн. Гаранција и пакет : безусловна 30 дена гаранција за враќање на парите и 2 години бесплатна гаранција за поправка и 24*7-часовна услуга за клиенти. Водоотпорен во согласност со IPX-8, погоден за надворешна околина и неповолни временски услови. Емитува максимум излез од 18000 лумени и испорачува оддалеченост од 780 метри. Има електронско заклучување за безбедност, но делува и како моментално. GT3 е новиот член на семејството GT, но ја користи најновата операција Annúril UI.2 кои секоја ЛЕР може да произведе 6000 или повеќе лумени. Оваа фенерска светлина, отпорност на абразија и обичен водоотпорен дизајн за подобро искуство. Сите 3 LED диоди се многу добро центрирани во троен рефлектор. Упатство за користење. Лесно за носење : Иако GT3 користете батерии од 4 парчиња (не се вклучени), добро одговара во вашата рака. Камен-големина, издржлива со IPX-8 водоотпорен, доаѓа со стандарден приклучок за статив и висина од не'рѓосувачки челик за лесно носење, GT3 е сигурен партнер за вашите активности на отворено во пребарување, обезбедување, кампување, пештера, итн. Од 1 страна на фенерчето, со монтажа на статив покриена со метална завртка со дупка, што го прави GT3 одговара за разни апликации за илуминација, како што се кампување, фотографирање, пребарување, итн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 527.20

, Или каде што нема пристап до полнење батеријата на липо Ангелските очи E1 се напојуваат со хибридниот с�

DEN 3.33

Тестирани и оценети на стандардите ANSI / FL1 Наполнете директно од AC, DC и USB со употреба на USB вметнување на ф

DEN 0.67

Еластична и сигурна : Нашата светло на факелот е изработено од висококвалитетна алуминиумска легура, шо

DEN 2159.68

[Дизајн на корисникот] Двонасочен џебна клип плус магнетна опашка затегнување цврсто на капачињата, кош

DEN 1.33

*Сите побарувања за перформанси тестирани на ANSI / PLATO FL12016 Издаден стандард : 12 / 07 / 2012; Ревидиран : 05 / 08 / 2019

DEN 3.33

08 см) Дијаметар на главата : 0,90 во Водоотпорна и отпорна на оштетување, не треба да се грижите за кршење н�

DEN 719.20

Телото светло во темница и е одлично за вонредни состојби, прекини на електрична енергија, кампување, пл

DEN 319.84

Користејќи USBC порт за брзо полнење, практично и удобно Вклучени батерии Спецификација : Модел : V3 мини дв

DEN 3.33

Без разлика дали треба да работите на вашиот автомобил или да поправите нешто во вашиот дом, магнетниот

DEN 1.33

Топли совети : Не ставајте ја светлата директно во вода или други течности PLS слободно контактирајте со

DEN 2.00

Така што тоа обезбедува подобар ефект на дисипација на топлина на оваа фенерче што може да се полни Диза

DEN 1.33

【Совети и вклучени】 Долг печат за 3 секунди ќе ја исклучи фенерчето Ќе ви овозможи брзо да го завршите ц

DEN 639.84

Лесно за носење наоколу, рачката против лизгање се држи брзо во вашата рака за време на екстремни услови

DEN 255.84

Можна опасност од гушење, држете се настрана од малите деца USB полнење : LED светлото на клучот се напојува

DEN 575.84

Без разлика дали ви треба светла зрак за да ја осветлите патеката напред или помека светлина за да прочи

DEN 459.68

Вклучува две ламби Замена на ламбата за маглит 3клетки C и D мобилни светилки Вклучува две ламби...

DEN 2544.00

Службениците за спроведување на законот можат да го користат за да ја идентификуваат автентичноста на �

DEN 0.67

Водечки производител на висококвалитетни производи Меѓународно реномирано за нашиот разновиден спект

DEN 313.44

[Бесплатни раце] : Користете како LED светло без раце Светлината отпорна на вода IPX4 издржи распрскува за р�

DEN 0.67

Дел од системот V20 безжичен систем Светла LED излез 140 лумени Пакет од (2) 20 V максимум 2 AH литиум батерии кои

DEN 271.84

Дизајн на модерен изглед, случај специјално дизајниран за Klein Tools 56403 LED светло совршено се вклопува Алат�

DEN 2.00

C4 Power LED со својот текстурален рефлектор обезбедува рамномерен зрак, заедно со пирсинг жариште за растој

DEN 1.33

Одлично е да се има дома, работа и во кое било надворешно опкружување Reachgable Revo 1100 се напојува со батериј�

DEN 2.00

ЛЕР : 3 x високи CRI Nichia 519a LED Макс Излез 1.500 лумени Макс Растојание на зракот : 140 метри (459feet) Макс Време на тр�

DEN 2707.84

Оптимизираната електроника обезбедува регулиран интензитет Високо за далекусежен зрак со максимално �

DEN 1927.20

Fenix ​​E03 R е ултра компактен USB фенерче за полнење на тастатурата за прицврстување, дизајнирана за секој�

DEN 798.40

Излезен режим 1 : 180 лумени (21 мин Фрла : 60 ​​метри Тело Материјал : Алуминиумска легура Должина : 3,5in / 89мм �

DEN 1119.84

Супер светла : Брзо дејство со прекинувачот за копче за да добиете 3100 лумени светлина тоа е доволно за д�

DEN 1.00

Лесен комплет вметнат.? Обезбедува светла светлина со широк агол Зошто да ја изберете нашата фенерче за