.

.

Попуст
Магнетски клип Cateye на поларизирани очила за сонце на бифокални очила за читање

Магнетски клип Cateye на поларизирани очила за сонце на бифокални очила за читање

DEN 2.00

Износот
Залиха

Увезени. Пластична рамка. Поларизиран. УВ облога за облога за заштита. 5 3/8 "(137мм) x 1 5/8" (43мм). 5 3/8 "(137мм) x 1 5/8" (43мм). Клип-он 100% UV400 Заштита поларизирани леќи. Леќи за читање со мала тежина. Доаѓа со премија торбичка за очила за микрофибер со 2 оддели. Увезени. Пластична рамка. Поларизиран. УВ облога за облога за заштита. 5 3/8 "(137мм) x 1 5/8" (43мм). 5 3/8 "(137мм) x 1 5/8" (43мм). Клип-он 100% UV400 Заштита поларизирани леќи. Леќи за читање со мала тежина. Доаѓа со премија торбичка за очила за микрофибер со 2 оддели. Женски мачки око ретро мала тежина магнетна клип-клип-анти-сјај поларизирани леќи за сонце на бифокални очила за читање на моќност. Доаѓа со премија торбичка за очила за микрофибер со 2 оддели. (RE9240 BFCLC).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.67

Горниот дел е 1 област моќ плано за секојдневна комуникација Долниот дел од објективот е зголемување со

DEN 3.00

✔ Максимална заштита на очите : За разлика од другите читатели, читателите на Proeyes користат леќи CR39 кои с

DEN 1.33

Ширина на објективот : 40 милиметри Совршена големина за сите форми на лице без да се чувствувате премног

DEN 799.68

Очила 4 пакување плус 4 пакување е еднакво на 8 пакување очила за читање за жени Купувањето пакет може да �

DEN 1486.40

Додека неколку благи сапуни не им штетат на леќите, денешните дополнителни сапуни за сила се доволно мо�

DEN 319.20

Избрани бои : Ние сакаме да понудиме совршена комбинација на функционалност и стил, затоа избираме 4 бои

DEN 1.33

Нашите талентирани дизајнери во Њујорк, Лондон и Милано го бараат светот за најсвеж изглед и инспирациј

DEN 1.33

Ширина на леќи : 59 милиметри И со секој стилски пар прифатлива цена, можете да ги создадете сите погледи �

DEN 2.67

Можете да го земете каде и да сакате Многу корисно! Design Дизајн на преклопување】 Преклопни TR90 рамки и тел

DEN 203.84

Увезени Пластична рамка Пластични леќи Не поларизирани Подлога за обложување отпорна на гребење...

DEN 2.00

Композитна рамка Фотохроматски леќи Неполаризирана Ширина на леќи : 55 милиметри Висина на леќи : 32мм мил

DEN 582.40

Клипот Max Detail е лесен двогледен лупа што се прицврстува на вашите очила за ДА ви даде 2x зголемување на мн�

DEN 287.84

АРМ : 130 милиметри Антирефлексивна обвивка за обложување Ние се стремиме да создадеме очила кои се долго

DEN 446.08

【Бифокален очила за сонце】bifocal дел е рамен надвор од леќите, не исти нормални бифокални...

DEN 799.84

Материјалот со мала тежина ве тера едвај да го почувствувате неговото присуство на носот...

DEN 3.33

Овие очила против сина светлина можат ефикасно да ја блокираат штетната сина светлина и УВ400 Материјало

DEN 3.00

ПРИКАЗИТЕ НА КНИГИ ПОТТИКНУВААТ ЧИТАЊЕ : кога книгите се прикажуваат со видлива насловна графика, тогаш

DEN 383.84

Qules очила за читање мачки со пролетни шарки, висина На Рамката околу 1 3 / 4 инчи (45mm) Qules очила за читање мач�

DEN 489.60

●ВИСОКОКВАЛИТЕТНА РАМКА● : рамката на читателите НА ЛУР е изработена од висококвалитетен компјутер и �

DEN 399.84

Димензија на очила за читање Материјалот за рамки е пластичен, ширина на леќи околу 2 инчи (51мм), ширина н

DEN 0.67

Самостојна лупа со ротација од 360 степени, можете да се движите под кој било агол што сакате.Екстра голем

DEN 1.00

Спецификација : Ширина на рамката : 5 1 / 4 инчи (133мм) Рамка Висина : 1 7 / 8 инчи (48мм) Должина на храмот : 5 1 / 2 ин

DEN 0.33

Пластична рамка Фотохроматски леќи Неполаризирана Висока енергетска видлива обвивка за обложување...

DEN 319.84

АРМ : 140 милиметри Сите очила се опремени со пролетни шарки за да ви донесат удобно искуство со носење...

DEN 111.20

Рамки во класична форма, изгледаат добро на секое лице Метална рамка со мала големина со пружинска шарк�

DEN 3.00

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Антисина светлина / АНТИ УВ400 слој...

DEN 3.33

Не поларизирани Мост : 18 милиметри Подлога за обложување отпорна на гребење Поликарбонат леќи Визија со