.

.

Попуст
Маифу-ГJ Машки Шерпа, наредени кошули со качулка, обична руно со долги ракави, палто на качулка, топло зимско густо копче нагоре кошула јакна од кошула

Маифу-ГJ Машки Шерпа, наредени кошули со качулка, обична руно со долги ракави, палто на качулка, топло зимско густо копче нагоре

DEN 641.76

Износот
Залиха

? (Ве молиме, проверете ја сликата на производот за детали за големината. ? Maiyifu-GJ Зимска лесна лесна лежерна јакна за надворешна облека. Оваа кратка јакна, исто така, претрпе повеќе од 10 модификации за да се создаде совршена верзија што ќе ви одговара најдобро. ? Мора за вашата гардероба во пролет, есен и зима. Значи, ако сакате да изгубите вклопување, имавте подобро да нарачате еден чекор поголема големина од вашата оригинална големина. ? Стилски главен гардероба самоуверено ја носи нашата стручно дизајнирана надворешна облека, која е достапна во разновидна разновидност на бои.џемпери на џокери за џуџиња со џуџиња со џемпери со џемпери и панталони за канцелариски стил; Носете го ова палто со обичен џемпер и пригушувач за да додадете дополнителен стил на вашата облека. ✔ Вистинската боја може да биде малку различна од сликата предизвикана од различна осветленост на разни монитори и осветленост. ⭕ Совршен подарок за вашето семејство и најблиски за време на сезоната на празници, како Божиќ, Ноќта на вештерките, Велигден, Денот на вineубените, Денот на Нова Година, Денот на благодарноста, Црниот петок, сајбер понеделник. ? Јакни за грабнување и одење се конструирани за да понудат супериорни перформанси во разни сценарија. ⭕ Оваа зимска суштинско значење може беспрекорно да се постави над вашите омилени кошули или да стане внатрешен слој за поголеми палта. Нашиот подуен палто е исто така направено по темелно, длабинско истражување и анализа на 1 милион+ податоци за клиенти за прецизна големина и оптимално вклопување. ⚠ Другата белешка : ✔ Предложете да се исуши чисто за да се заштити материјалот. Боја : Сива големина : XX-големи промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 545.76

Една големина се препорачува за мускулна форма, цврста или опаѓачка форма затворање asymmetrical hoodie jacket irregula

DEN 383.84

✔ Вистинската боја може да биде малку различна од сликата предизвикана од различна осветленост на разн

DEN 287.84

⚠ Другата белешка : ✔ Предложете да се исуши чисто за да се заштити материјалот Thatе сакаш колку издржли�