.

.

Попуст
МАНБУ Стерлинг Сребрена Симпатична Слон Ѓердан Со Среќа Животински Приврзок Дивиот Свет Празник Накит Подарок За Девојки Тинејџери Слон Љубовник

МАНБУ Стерлинг Сребрена Симпатична Слон Ѓердан Со Среќа Животински Приврзок Дивиот Свет Празник Накит Подарок За Девојки Тинејџери

DEN 427.84

Износот
Залиха

Приврзокот за слон симболизира решителност и сила – потсетувајќи не дека ниту еден предизвик не е преголем. Чувството зад ѓерданот од слон, исто така, го прави совршен роденденски подарок, оставајќи подарок, размислувајќи за вас подарок или подарок за дипломирање за пријател или сакана личност. Висок квалитет : 100% 925 сребро, без олово, без никел, без кадмиум, хипоалергично. Ѓерданот нема да ја претвори кожата на сопствениците во зелена или црвена или чешање. Големина на приврзок : 0,69 инчи (Л) х 0,88 инчи (Ч), должина На Синџирот : 18+2 (прилагодлив). Совршен подарок чице За Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Денот На Вљубените, Денот На Мајките, Роденден, дипломирање за тинејџери, слон љубовник. 100% ГАРАНТИРАНО ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ДОКОЛКУ НЕ СТЕ ЗАДОВОЛНИ : само треба да не контактирате во секое време. Ние ќе ви помогнеме да најдете решение веднаш. Без разлика на проблемот, ние секогаш ќе бидеме таму за да ви помогнеме да ја задржите љубовта блиску. Се гордееме со обезбедување на најдобра можна услуга за клиентите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 238.24

Можете да побарате враќање на средствата во рок од 30 дена од приемот на стоката Предметот мора да се вра�

DEN 2.67

+Боја и Големина : Златна И Црвена, синџирот е должина приближно 45 см,продолжен синџир : 5 см, Големина на д

DEN 623.20

Материјали : овој ѓердан со монистра е изработен од 925 Сребрен синџир и жица, а вклучува и осумнаесет уба�

DEN 1.33

Значење : Изберете ја вашата омилена буква и боја за да создадете уникатен подарок. не се препорачува но�

DEN 1.33

Нараквицата инспирирана од вини пух вели "Секогаш запомнете Дека сте похрабри отколку што верувате, пос

DEN 206.24

Филмски ПодароциИзгубениот Ѓердан За Момчиња МатеријалВисококвалитетен Нерѓосувачки Челик; Хипоалер�

DEN 1457.60

Материјал : Изработен Во Метал и Шарен Емајл Со Бод со Даска за Сурфање,Симпатичен Подарок За Бод За Дево

DEN 191.84

Овој накит КПоп е специјално изработен за љубителите на армијата Срце ЛАЈ ѓердан целата должина е 16,5 +2 и

DEN 2.67

Безбеден за секоја кожа ●По Продажбата●Ви Благодариме за купувањето, се надеваме дека ќе имате добро и

DEN 3.33

Крштевањето крст ѓердан беше совршен подарок за крштевање Секој крст има посебно значење, а кога ќе го н

DEN 191.84

Елегантен Дизајн : Ќерката е најслаткиот ангел на овој свет Овој ѓердан во облик на срце додаден со љубо�

DEN 2.67

Ако не сте воодушевени од овој издржлив и корисен Рачно Изработен Ѓердан, вратете го за 100% враќање на ку�

DEN 207.84

Материјал : Легура, Сребрена, Емајл Олово Слободен и Никел Слободен Здрави и Безбедни комплет обетки и ѓ�

DEN 111.84

Баки Барнс ака Зимски Војник Логото Ѓердан Фестивал подарок;празник подарок св валентин ден подарок ве�

DEN 1.67

Лесно Се Совпаѓа : овој бисерен ѓердан и нараквица може да се совпаднат со различни стилови на облека и ф

DEN 238.24

Повлечете го затворањето За љубителите на филмот подарок секој пат кога ќе го видите овој филм, ќе се по�

DEN 3.33

Накитот мора да се чува на чисто и суво место, како што е оригиналната кутија, торба со мека ткаенина или

DEN 2.00

RZKING q Ѓердан Што Значи Дека Слонот е љубезен, лојален и никогаш не заборава исто како добар пријател! нос�

DEN 3.33

{ЃЕРДАН ГОЛЕМИНА} : 18 "Должина со 2.5" прилагодливи продолжување, одговара на повеќето жени и тинејџерски д

DEN 95.84

35 мл во тежина.56 инчи во должина синџир, 10g / 0 УСЛУГА по ПРОДАЖБАТА ● Ние Обезбедуваме 1 Година Гаранција �

DEN 1199.84

Тежина : 0,7 грама висина : 18 mm Width : 8 mm Standard : 14k Печат Златно Злато : Без позлатени или исполнети...

DEN 559.84

НАПРАВЕНИ во САД – оваа мајка ќерка ѓердан се произведува и собрани со љубов и грижа, во нашата фабрика �

DEN 1.67

Погоден за свадба, свршувачка, дипломирање, забава, матурска, секојдневно носење и секој настан да биде �