.

.

Попуст
Маргаритки Цвеќиња Пластична Табла со Исечоци 9x12, 5 Акрилни Табли Со Исечоци Со Клип Со Низок Профил А4 Големина На Букви Тешка Табла За Студенти Медицинска Сестра К

Маргаритки Цвеќиња Пластична Табла со Исечоци 9x12, 5 Акрилни Табли Со Исечоци Со Клип Со Низок Профил А4 Големина На Букви

DEN 1176.00

Износот
Залиха

①Идеален Подарок Оваа симпатична таблата со исечоци е погодна за адвокати, медицински сестри, студенти, наставници, канцеларии и семејства. Шик златниот метален клип го подобрува целокупниот изглед на таблата со исечоци и му дава стилски и елегантен допир. Ви обезбедува тврда, пренослива површина за пишување. Добијте инспирација за вас кога ја користите таблата со исечоци. Шик сребрениот метален клип го подобрува целокупниот изглед на таблата со исечоци и му дава стилски и елегантен допир.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1244.80

Акрилик Произведено во САД Или Увезено €Големина 12,5 x 8,5 инчи ●Материјал● овој клип за табла е изработ

DEN 143.20

Држи стандардна хартија со големина од 8,5" х 11" Цврста иверица од 2,5 мм со целосно печатење во боја и сјајн

DEN 0.33

Стандардна Големина : 12,5 Х 9 Х 0,1 инчи,Држи хартиени листови со големина на букви ( а4 стандард 12,5 "х 8,5") Удо�

DEN 3.00

Материјал : акрилната таблата со исечоци, местото на дожд или влажните раце, нема да ги натера да станат �

DEN 159.84

Издржлив и може да се користи долго време Покажете го вашиот беспрекорен вкус со нашите табли со исечоц�

DEN 2.33

* Практичната и практична таблата со исечоци ви носи непречено искуство со пишување Цврст и лесен, одго�

DEN 2.67

●Висококвалитетен Материјал●нашата таблата со исечоци е изработена од пластика од поливинил хлорид (�

DEN 1115.20

Шик златниот метален клип го подобрува целокупниот изглед на таблата со исечоци и му дава стилски и еле�

DEN 367.20

Пакет Од 12 Пластични Клипборди9 Инчи х 12,5 Инчиголемина На Букви, лесен за складирање и организирање Избр

DEN 367.84

Големина : големината на секоја таблата со исечоци е 12,5 Х 8,5 инчи (318*215мм) , со клип со низок профил.Цврст и

DEN 3.33

* * Повеќенаменски И Идеален Подарок : Идеален За канцеларија, училница, семинар, деца, студенти, наставни

DEN 1.67

Таблата за пишување отпечатена со јасни слатки дезени, фахион и елегантна Симпатичен и уникатен дизајн

DEN 1172.80

①Висечки Прстен Има мала кука што се повлекува на горниот дел од таблата со исечоци.●Висококвалитетен

DEN 889.60

Може да собере 80100 листови стандардна хартија со големина А4 и лесно се држи и отстранува ①Висечки Прсте

DEN 0.33

Акрилик Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од акрилик, многу издржлив Дизајн : таблата

DEN 2.67

Издржливи Материјали : Нашата Таблата Со Исечоци за Нега е изработена од висококвалитетни материјали к�

DEN 1.67

Издржлив и може да се користи долго време.* * Стандардна Големина И Лесно Носење : 12,5 x 9 во стандардна голе

DEN 415.52

Совршено за вашата следна смена, студирање или клиники Наместо да ги оставиме сите други информации што

DEN 2.67

Издржлив и може да се користи долго време Практичната и практична таблата со исечоци ви носи непречено �

DEN 0.67

150 лист 80гсм капацитет Разновидна употребаподнесување, уметност, занает, убавина, САМ Транспарентен пол

DEN 159.84

* * Дебел и Издржлив Пвц Материјал : Изработен од висококвалитетна акрилна (ПВЦ) плоча со дебелина од 0,25 с�

DEN 79.84

Спецификации На производот Материјал : Пвц Материјал Големина : 12 Шик златниот метален клип го подобрув�

DEN 366.24

Акрилик Произведено во САД Или Увезено Материјал : Изработен од акрилик, јадрото на перницата е изработ�

DEN 191.84

●ПРОФЕСИОНАЛЕН И МОДЕН ДИЗАЈН ● Светли бои, издржливи, лесни, портфолиото може да се вметне во кутија з�

DEN 2.00

ЛИМ : папката Со Клипборди е изработена од лим, убава и издржлива, може да се користи долго време и постој

DEN 367.84

Лесно Виси : големината на акрилната таблата со исечоци прибл 215 х 318 мм / 8,5 х 12,5 инчи, што е лесно за носењ

DEN 286.40

Изработени Од Висококвалитетна Пластика, мазна површина, заоблени агли и лесен дизајн...

DEN 2.67

Изобилство Количина За Употреба : ќе добиете 15 парчиња проѕирни проѕирни табли за клипови со метален кл�

DEN 2.00

Големина : 9 "х 12.5" Притисната табла со завршница со висок сјај Суво бришење компатибилен; Стандарден кли�