.

.

Попуст
Масло За Брада – 7 Целосно Природни Состојки-Побрз И Подебел Раст На Брадата-Веднаш Го Елиминира Чешањето И Првутот-Масло За Раст На Брадата Без Мирис - 30 мл Регенер?

Масло За Брада – 7 Целосно Природни Состојки-Побрз И Подебел Раст На Брадата-Веднаш Го Елиминира Чешањето И Првутот-Масло За

DEN 834.72

Износот
Залиха

Маслото од рицинус и јојоба работат заедно во елиминирање на првутот и снегулките. Ова масло за раст на брадата целосно се апсорбира во вашата брада по само неколку минути, оставајќи ја да изгледа чисто и неверојатно меко на допир. Темно Килибарно Стакло За Подолг Рок на траење. Само неколку капки од ова масло за одгледување брада се доволни за да се обезбеди целосна покриеност и да се направи вашата брада неверојатно податлива и лесна за скроти. ЕКСТРА АБСОРБЕНТА и НЕ-МРСНА : Чувајте ја косата на лицето уредна, мазна и целосно без заплеткување без да изгледа и да се чувствува мрсна. ТРАЕ НАЈМАЛКУ 3 МЕСЕЦИ : само неколку капки од органското масло за одгледување брада со мирис одат долг пат во правењето на вашата брада да расте побрзо, подебела и пополна. Со само неколку капки дневно, ова машко масло без адитиви, гмо и парабени ќе го зголеми растот на вашата брада, правејќи ја да расте побрзо, пополно и подебело од кога било досега. 100% Природни И Органски Состојки. Екстра Абсорбента И Не-Мрсна. Маслото од семе од грозје и пченични никулци делуваат како антиоксиданси, заштитувајќи ја брадата од оштетување од опасните сончеви зраци.100% ПРИРОДНИ И ОРГАНСКИ СОСТОЈКИ : совршена мешавина од бадем, арган, рицинус, јојоба, семе од грозје и пченични никулци ја исправа и омекнува косата на лицето додека ја навлажнува сувата кожа под брадата. Ослободете се од чешање на брадата, првут и расцепени краеви еднаш засекогаш. ЦЕЛОСНО БЕЗ МИРИС : Целосно без мирис, маслото за брада за раст никогаш нема да се натпреварува со вашата омилена колонска вода или дезодоранс. Темно килибарно шише е најдобрата материјална опција за складирање на масло за брада бидејќи маслата се чувствителни на светлина и брзо ја губат својата ефикасност доколку се изложени на светлина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 255.84 -140 %

Конектор : еднократна вградена женка со дијаметар од 5,5 x 2,1 mm, и само За Батеријата Lion Влез : 100240 V AC 5060 HZ 1.2 A

DEN 2.33 -140 %

Дизајн на лента За пот : капачињата за чистење хируршките жени имаат вградена лента за пот во внатрешнос

DEN 446.40 -140 %

Flash Forge 3 DFFGABSBK ABS FILAMENT 1.75mm црна Филаменти компатибилни со Afinia, Flash Forge, Reprap, Maker Bot Replicator 1 & 2 и Replicator 2x, Up!, Printrbot

DEN 475.04 -140 %

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 60% Памук, 40% Полиестер Увезени...

DEN 1.67 -140 %

За Употреба Во Epson ET16500, ET3600, ET4550 Изразување ET3600 Работна Сила ET16500, ET4550 Вклучени : 1 Т774120 Црна 1 Т664220 Цијан 1 Т

DEN 255.84 -140 %

Оригинален дизајн : Овие оригинални стаклени очи на кукли се преобразуваат за да се погледне Уникатен, в

DEN 2394.24 -140 %

1 Погодно е да се обесат сундери 2 Широко се користи за складирање на домови 3 Чувајте го wallидот рамен, нем

DEN 2.67 -140 %

Тоа е совршен подарок за пријатели и роднини Карактеристики на торбичката : Санитарна торба за складира

DEN 2.67 -140 %

Gead Garland : 100% сосема нов и висок квалитет Set Сет за пакувања : Постојат 2 бои, сребро и злато по избор, долга 82

DEN 1.00 -140 %

✿ ❊ ❖Оваа ставка се испраќа од кина, ќе бидат потребни 1020 дена за да пристигнете на вашата адреса за исп

DEN 1216.00 -140 %

360 Метод на чистење Со главата на четката со форма во форма U, може да се исчисти околу забот без да се гри

DEN 0.67 -140 %

Идеален ортодонтски инструмент За ортодонт : Изработка на високо квалитетен медицински нерѓосувачки ч�

DEN 2.33 -140 %

оксфорд Произведено во САД Или Увезено Овој стилски ранец е направен од водоотпорна оксфордска ткаенин

DEN 0.33 -140 %

Тие се погодни за домашна лична употреба или можат да се користат во салонот за уметност за нокти за про�

DEN 475.84 -140 %

Изработени од пластика, проѕирна бела боја за да ја покажат течната боја во внатрешноста на пипетата...

DEN 159.36 -140 %

Потребен ви е подарок кој е природен, добар за кожата и брадата што мириса одлично и доаѓа со бесплатна п

DEN 1052.80 -140 %

✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена Возрасни в Valentубезни ден на в Valentубените, за жени девојки, пуфер еле�