.

.

Попуст
Мека кутија за печатачот Zebra ZQ510 ZQ511, носечки футрола за ZQ510 ZQ511 P1063406-038

Мека кутија за печатачот Zebra ZQ510 ZQ511, носечки футрола за ZQ510 ZQ511 P1063406-038

DEN 639.84

Износот
Залиха

Сместен случај дизајниран за мобилен печатач Zebra ZQ510 ZQ511 (150мм*120mm*61mm/5.9 "*4.7"*2.4 "), со прилагодлива лента за рамо. Забелешка : Не е погоден за ZQ520/ZQ521 (ќе биде премногу мал за печатачот) или друг мобилен печатачи. Ве молиме, двојно проверете го бројот на делот на уредот пред купувањето. Компатибилна замена за Zebra P1063406-038 Soft Case. Компатибилен за сите модели ZQ510 ZQ511 : ZQ51-AUE0010-00, ZQ51-AUE0000-00, ZQ51-AUN0110-00, ZQ51-AUN0100- 00, ZQ51-AUN1100-00, ZQ51-AUN1000-00, ZQ51-BUE0010-00, ZQ51-BUE0000-00, ZQ51-BUW0010-00, ZQ51-BUE1000-00, ZQ51-BUW0000-00, ZQ51-BUW1000-00. Случаите обезбедуваат отвори за промена на медиумите и батериите и сите конектори се достапни. Вклучува каиш на рамо. За мобилен печатач Zebra ZQ510 ZQ511 (150 mm*120mm*61mm/5.9 "*4.7"*2.4 "), со прилагодлива лента за рамо. Белешка : Не е погоден за ZQ520/ZQ521 (ќе биде премал за печатачот) или други мобилни печатачи. Ве молиме двојно проверете го бројот на делот на уредот пред да го купите. Компатибилна замена за мека кутија Зебра P1063406-038. Компатибилен за сите модели ZQ510 ZQ511 : ZQ51-AUE0010-00, ZQ51-AUE0000-00, ZQ51-AUN0110-00, ZQ51-AUN0100-00, ZQ51-AUN1100-00, ZQ51-AUN1000-00, ZQ51-BUE0010, ZQ51 -BUE0000-00, ZQ51-BUW0010-00, ZQ51-BUE1000-00, ZQ51-BUW0000-00, ZQ51-BUW1000-00. Случаите обезбедуваат отвори за промена на медиумите и батериите и сите конектори се достапни. Вклучува лента за рамо. Загрижена бесплатна набавка : Политика за враќање од 30 дена. Секое прашање пред или по купувањето, само контактирајте не. ќе одговориме во рок од 24 часа. Случај за мека носење за Zebra ZQ510 ZQ511 Преносен мобилен печатач, замена за P1063406-038, компатибилен за сите следниве модели ZQ510 ZQ511 : ZQ51-AUE0010-00, ZQ51-AUE0000-00, ZQ51-AUN0110-00, ZQ51-AUN0100-00, ZQ51 -AUN1100-00, ZQ51-AUN1000-00, ZQ51-BUE0010-00, ZQ51-BUE0000-00, ZQ51-BUW0010-00, ZQ51-BUE1000-00, ZQ51-BUW0000-00, ZQ51-BUW1000-00.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 879.84

Интегрирано монтирање за вашата акциона камера Цврст материјал отпорен на триење Водоотпорен преден џ�

DEN 1.00

ЕУ Ro HS : Во Согласност Со Изземање ECCN (САД) : Ear99 Дел Статус : Активни HTS : 8533.21.00.30 Автомобилска : Да PPAP : Да Вре

DEN 1396.80

Вода отсуден до 30 метри под вода Оваа Mini DV спортска камера усвојува квалификуван ABS материјал...

DEN 2.33

Детска Камера Екран На Екранот : 2 Инчи Мек Силиконски материјал отпорен На удари Безбеден Дизајн Автома

DEN 2.33

Направено од висококвалитетна инженерска пластика, отпорна на хемиска корозија, ултравиолетова зраци �

DEN 939.68

Големина на производот : Ширина 3,6 x Длабочина 4,7 x Висина 1,4 инчи (91,5 x 120 Тежина : 1,0 фунти (0,4 кг) Тип На Блок �

DEN 3640.16

Број на модел : LM10 V332 Тип на мотор : ЛцдПанел Имаме фабрика за да направиме секаков вид панел на екран на д

DEN 3.33

Обезбедување на светлина и водоотпорно со 81 прилагодлива LED светла на врвот на камерата и IP67 водоотпорн�

DEN 3.33

Интегрирана монтирање за вашата акција за акција Тежок, материјал отпорен на абразија...

DEN 5280.00

16.4 MP BSI CMOS сензор Водоотпорен до 65ft / 20m, доказ за замрзнување до 14 степени / 10 степени, шокотпорен на 5,8ft / 1,7

DEN 401.60

Sunny Life Sunny Life Летните прилепувања живејте го вашиот живот на сонце со Sunny Life Не пропуштајте ниту една среќ

DEN 3.33

Интегрирана монтирање за вашата акција за акција Тежок, материјал отпорен на абразија Prontеб на предните

DEN 0.33

sony DCRTRV315 digital8 NTSC камерата игра 8mm Hi8 аналогни sony DCRTRV315 digital8 NTSC камерата игра 8mm Hi8 аналогни...

DEN 1.67

Интегрирана монтирање за вашата акција за акција Тежок, материјал отпорен на абразија Prontеб на предните

DEN 183.68

Работен притисок : 13 кг Градина Глава за капење на млазницата Оценка : 0 70 L / H Оценка : 070 L / H глава за прс�