.

.

Попуст
Мексон 16-4816 Меди-Пак Перформанси Ткаенина Лепило Завој, Лента, 2 Ширина, 3 Должина, 2 Ширина, 3 Должина

Мексон 16-4816 Меди-Пак Перформанси Ткаенина Лепило Завој, Лента, 2 Ширина, 3 Должина, 2 Ширина, 3 Должина

DEN 2.00

Износот
Залиха

Стерилизирани. Еднократна употреба. Пакет од 1200. Земја на потекло : Сад. Флексибилна, издржлива ткаенина. Се протега за дополнителна удобност. Помага во заштитата на исекотините и гребнатинките со усогласување со кожата со абсорбента, нелеплива подлога. Стерилните индивидуални пакувања помагаат да се промовира чистотата и дополнително да се заштити од инфекција. Карактеристики удобно вклопување, долготрајно лепило.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.33

Тип На Производ : Професионална Здравствена Заштита Точка Пакет Димензии : 11.1 "L X8.3" W X9.1 " H...

DEN 3.33

Споредете со Фластер 30 брои Пакет од 24 Земја на потекло : Сад Споредете со Фластер 30 брои Пакет од 24...

DEN 1487.04

Овие завои имаат нежно лепило кое е безбедно за детската нежна кожа Димензии на пакетот : 35,6 H x 11,9 L x 23,4 W (�

DEN 1656.48

Високо апсорбирачка нелеплива подлога за заштита на раната 100% ултразвучни микро перфорации за спречув�

DEN 982.88

15 ' должина 3 инчи Материјал : латекс Неткаен Пакет од 24 15 ' должина 3 инчи Материјал : латекс Неткаен Пакет

DEN 1.00

Вкрстена солза 13,5 ' должина 4 инчи Латекс слободен Пакет од 135 Вкрстена солза 13,5 ' должина...

DEN 1.67

Ја држи кожата на место кога не се потребни конци Минимизира лузни Лесен за употреба 10 / bx, 144 bx / cs Ја држи

DEN 3279.68

15 ' должина 6 инчи Материјал : латекс Неткаен Пакет од 72 15 ' должина 6 инчи Материјал : латекс Неткаен...

DEN 0.67

15 ' должина 1,5 инчи Рачна солза Пакет од 48 15 ' должина 1,5 инчи Рачна солза Пакет од 48 Кохезивен завој без ла�

DEN 114.24

Големите завои имаат Нелеплива Удобна Подлога за Ватенка за ублажување на болните рани, како и четирист

DEN 6166.40

15 ' должина 1 инч Материјал : латекс Неткаен Пакет од 400 15 ' должина 1 инч Материјал : латекс Неткаен Пакет о�

DEN 4650.88

15 ' должина 1,5 инчи Пакет од 210 Земја на потекло : Сад 15 ' должина 1,5 инчи Пакет од 210 Земја на потекло : Сад...

DEN 102.24

ВОДООТПОРЕН и ДИШЕ : лепливиот завој е водоотпорен, ви овозможува да се туширате без грижи Потоа излупет

DEN 1593.60

Претходно Исечена, Дурахезивна Бариера на Кожата со јака од лента Бело 45мм (1 3 / 4") прирабница;...