.

.

Попуст
MEMZI PRO 128gb Класа 10 80MB / s Микро SDXC Мемориска Картичка Со Sd Адаптер За Samsung Galaxy J1 Серија Мобилни Телефони

MEMZI PRO 128gb Класа 10 80MB / s Микро SDXC Мемориска Картичка Со Sd Адаптер За Samsung Galaxy J1 Серија Мобилни Телефони

DEN 2.33

Износот
Залиха

Со Чипсет Од Класа 10 и брзи брзини на пренос на податоци до 80 MB/s* додека се среќавате UHS-I / UHS-1 (ултра Голема Брзина 1) спецификација од класа 1 - Memzi Pro мемориските картички се идеални за снимање слики со висока резолуција и обезбедуваат непречено снимање видео и репродукција дури и При Full HD (1920 X 1080 P). Чувајте повеќе апликации, слики, музика, игри и видео од кога било досега. Работи брилијантно со најновите Паметни Телефони, Фаблети, Таблет Компјутери, Дигитални Фотоапарати и HD Камери. Вклучен Адаптер SDXC. Испорачано Во Запечатено Зелено Пакување и поддржано со 5-годишна гаранција За размена На Мемзи. Компатибилен со следниве J1 Nxt, мини или ace модели : J1 Nxt или Mini SM-J105 F, SM-J105 H, SM-105 B/DS, SM-J105 F/DS, SM-J105 H/DS, SM-J105 H/DD / J1 Galaxy Ace SM-J110 F, SM-J110 G, SM-J110 H, SM-J110 H, см-ј110л, См-Ј110м, Нео см-Ј111ф, СМ-Ј111М. КОМПАТИБИЛЕН СО СЛЕДНИТЕ Ј1 МОДЕЛИ : СМ-Ј120Ф, СМ-Ј120Х, СМ-Ј120М, СМ-Ј120Т, СМ-Ј120В, См-Ј120взкаксак, СМ-Ј120ФН, СМ-Ј120Х/дс, см-Ј120ф/Дс, См-Ј120г/Дс, СМ-Ј120ЗН, СМ-Ј100Х, СМ-Ј100Ф, СМ-Ј100ФН, СМ-Ј100Г, СМ-Ј100Х/ДД, СМ-ј100х/Дс, См-Ј100М, СМ-Ј100И, СМ-Ј100МЛ/дс, см-Ј100му, см-с777ццкатфн, СМ-Ј100ВЗБПВЗВ.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 475.04

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 60% Памук, 40% Полиестер Увезени...

DEN 513.12

Типот на заштеда на енергија на зелена енергија, адаптер за претпријатија од висока класа, може да работ

DEN 0.33

Тонер за третман на 2% бха за измазнување на кожата, разјаснување на порите за да обезбеди дневна ексфоли

DEN 3.33

СООДВЕТНА ЦЕНА 30 шишиња лосион за тело, 30 шампон и регенератор 2 во 1 шишиња, 30 сапуни и 30 чешли за коса во �

DEN 0.67

Идеален ортодонтски инструмент За ортодонт : Изработка на високо квалитетен медицински нерѓосувачки ч�

DEN 0.33

【Висока Компатибилност】:280 XXL 281 XXL мастило касети Компатибилен со Canon Pixma TR8520 , Pixma TS6320 , Pixma TS6120, Pixma TR7520 , P

DEN 1052.80

✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена Возрасни в Valentубезни ден на в Valentубените, за жени девојки, пуфер еле�

DEN 0.33

Тие се погодни за домашна лична употреба или можат да се користат во салонот за уметност за нокти за про�

DEN 1.00

✿ ❊ ❖Оваа ставка се испраќа од кина, ќе бидат потребни 1020 дена за да пристигнете на вашата адреса за исп

DEN 2.67

Gead Garland : 100% сосема нов и висок квалитет Set Сет за пакувања : Постојат 2 бои, сребро и злато по избор, долга 82

DEN 1521.60

Бак Научни 6709001 Гас Хроматограф Одржување Комплет Комплетот ЗА одржување НА ГК ги вклучува повеќето дел

DEN 143.84

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа капа е изработена од висококвалитетен поли

DEN 351.84

Хавајската кошула за мажи е направена од 100% полиестер Мажите со графички маички се избираат висококвал�

DEN 342.08

Гаранцијата на производителот не може да се примени Стил : Стандарден Тип Единственото мастило произве�