.

.

Попуст
Метални украси за метални фигури Фоајер модел соба железо декоративни украси занаети кинески

Метални украси за метални фигури Фоајер модел соба железо декоративни украси занаети кинески

DEN 3.33

Износот
Залиха

Сите наши дела се рачно изработени и не можат да бидат заменети со машини, така што нашите производи не се обликуваат слично, што е шарм на рачно изработено. Техники за фалсификување на рацете, повторено цртање, мелење, полирање, позлата, итн. Од занаетчии. Овој вид уметнички дела ќе има неизбежни гребнатини на длето и други рачни траги. Но, тоа не влијае на целокупната убавина и деталната текстура. Ние ќе го намалиме најмал дефект во производството, срцето ќе направи подобро. Керамички производи на дното на анти-лизгачкиот душек поради сечење на рацете. Сите наши дела се рачно изработени и не можат да бидат заменети со машини, така што нашите производи не се обликуваат слично, што е шарм на рачно изработено. Техники за фалсификување на рацете, повторено цртање, мелење, полирање, позлата, итн. Од занаетчии. Овој вид уметнички дела ќе има неизбежни гребнатини на длето и други рачни траги. Но, тоа не влијае на целокупната убавина и деталната текстура. Ние ќе го намалиме најмал дефект во производството, срцето ќе направи подобро. Керамички производи на дното на анти-лизгачкиот душек поради сечење на рацете.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 459.36

Променлива на трансформаторот на AC отколку што може да се постави, што е погодно и флексибилно за употре

DEN 745.60

HANDMADE : Each dragon wing and electric mechanism are made of aluminum alloy and EVA fabric by hand,and the limited supply is only 60 Внимание : Бидејќи крилјата се

DEN 1449.60

Таа има докажана способност и издржливост (Вклучуваше само вежба во големината што ќе ја изберете, ве мо

DEN 1.33

Премиум 2слојниот Ремен За Замена на Неблагодарна Работа е појас со дебелина од 2,3 мм со подлога од 0,8 мм �

DEN 3.00

Рефлективни писма за сертификати за ноќна безбедност Вклучува две закрпи Голема големина 3x8 ”за полесн

DEN 2.67

Тоа е совршен подарок за пријатели и роднини Карактеристики на торбичката : Санитарна торба за складира

DEN 419.20

Може да се користи и за чување облека, козметика, украси итн ●Проѕирен Дизајн● Овие торби со датотеки с�

DEN 3.33

СООДВЕТНА ЦЕНА 30 шишиња лосион за тело, 30 шампон и регенератор 2 во 1 шишиња, 30 сапуни и 30 чешли за коса во �

DEN 207.20

100% Најлон Направено во НАС Машинско Перење 100% Полиестер (Микро Мрежа) Екран Печатени Ncaa Колегиум Логото.

DEN 255.84

Оригинален дизајн : Овие оригинални стаклени очи на кукли се преобразуваат за да се погледне Уникатен, в

DEN 2.67

Gead Garland : 100% сосема нов и висок квалитет Set Сет за пакувања : Постојат 2 бои, сребро и злато по избор, долга 82

DEN 190.40

Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме испратете ни епошта.16 инчи ● Платформа

DEN 2.00

Апс Увезени Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло Големина : [Копче На Вратата]3,5евизија 2,8 СМ / 1,38€1,10 ИНЧИ...

DEN 159.36

Потребен ви е подарок кој е природен, добар за кожата и брадата што мириса одлично и доаѓа со бесплатна п

DEN 2.67

24часовна услуга за клиенти 【Спецификации】 : Влезен опсег на напон во светот : 100240 V 50 / 60 Hz Покрај тоа, за 3

DEN 367.68

65%памук, 30%полиестер, 28%спанде.进口 Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : памук, полиест

DEN 446.40

Flash Forge 3 DFFGABSBK ABS FILAMENT 1.75mm црна Филаменти компатибилни со Afinia, Flash Forge, Reprap, Maker Bot Replicator 1 & 2 и Replicator 2x, Up!, Printrbot