.

.

Попуст
Мг+ Чешел За Кучиња, Чешел За Мачки Со Заоблени И Мазни Краеви Заби Од Нерѓосувачки Челик и Рачка За Држење Што Не Се Лизга, Чешел За Миленичиња За Кучиња Со Долга И К?

Мг+ Чешел За Кучиња, Чешел За Мачки Со Заоблени И Мазни Краеви Заби Од Нерѓосувачки Челик и Рачка За Држење Што Не Се Лизга,

DEN 2.33

Износот
Залиха

ПРИДОБИВКИ И КАРАКТЕРИСТИКИ ● ќе добиете алатка за чешлање 2-во-1-чешел за заби со Двојна ширина, густите заби ќе го чешлаат крзното мазно, широките заби ќе ги отстранат јазлите и душеците. Совршен за персиски мачиња со долга коса, кученца голдендудл, померански кученца и малтешки слатки подложни на заплеткување. ● Препорачано од професионални чувари за побрзи и поимпресивни резултати за дотерување. ние цврсто стоиме покрај трајниот квалитет на нашата алатка за чешлање миленичиња.●ЛЕСЕН за ДРЖЕЊЕ и УДОБЕН ● овој чешел за кучиња е завршен со брановиден гумен зафат против лизгање, кој е удобен за држење и лесен за чешлање долго време. Облогата спречува лизгави несреќи за да ве заштити вас и вашето домашно милениче.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.00

Одличен подарок за вашиот пријател или семејство кои имаат домашно милениче, обезбедете им добар начин

DEN 1441.60

Цилиндрични игли за масажа, удобно искуство, одбиваат да гребеат Новиот дизајн за притискање и повлекув

DEN 1.33

Изработени од врвен материјал и фина изработка за долго работно време Октопод четка главата дизајн, мас

DEN 0.67

ФИНО РАСТОЈАНИЕ МЕЃУ ЗАБИТЕ : Чешел За заби За Мачки има заоблени врвови и фино растојание за полесен пр�

DEN 3.00

Во последниот процес, ја проверуваме контаминацијата на метални парчиња со детектор Најновиот систем е

DEN 101.60

БЕЗБЕДНА ЗА УПОТРЕБА : четката за чешлање Мачки е совршена за де пролевање и масирање миленичиња без гре

DEN 1171.20

Tp19133 Карактеристики : миленичиња чешли Combономските чешли за болви совршено се вклопуваат во раката за �

DEN 111.84

ПРОФЕСИОНАЛЕН ЧЕШЕЛ за ЧЕШЛАЊЕ КУЧИЊА : може ефикасно да ја отстрани лабавата коса, првутот и нечистоти�

DEN 0.67

Овој нов и надграден фен за коса за миленичиња, со помалку од 60 децибели, нема да ги исплаши вашите милен�

DEN 1185.60

Чешел Главен материјал : ППполимер полипропилен; Чешел Заби Материјал : ТПИсупереластична полиестер вл�

DEN 159.84

[Висококвалитетен материјал] чешел за отстранување на влакна од домашно милениче е изработен од СТОМАЧ�

DEN 924.80

【ономски Дизајниран 】ономски дизајниран, тркалезната игла нежно ја масира кожата на миленичето и рачк

DEN 836.80

Лесно Отстранете Го Сплетеното Крзно : чешелот за чешлање миленичиња е дизајниран за мачки и кучиња со к

DEN 1.67

Камуфлажен Изглед Тежок Дизајн Голема Вредност Лесен За Употреба, Бидејќи Прислушуваните Ротирачки Иг�

DEN 303.84

Нашата ЧаоЧао Око Ганк! Чешел може да помогне да се одржат очите на вашето куче светли и сјајни со намалу