.

.

Попуст
МИАО ЈУАН 20 ПАРЧИЊА 65мм Заштитна Чаша Мат Силиконски Ракав Отпорен На Топлина Држач За Шишиња За Вода Изолација Мат Нелизгачка Чаша Кригла Подлога

МИАО ЈУАН 20 ПАРЧИЊА 65мм Заштитна Чаша Мат Силиконски Ракав Отпорен На Топлина Држач За Шишиња За Вода Изолација Мат Нелизгачка

DEN 1168.00

Износот
Залиха

Големина Прибл. : дијаметарот е околу 2,6 Во (6,5 см).Ве молиме потврдете ја долната ширина на новиот термос пред да нарачате. Материјал : Изработен од силикон без бпа е издржлив. Перење, нелизгање, брзо сушење за издржлива и удобна употреба. Добро заштитете ја површината на вашата маса од гребнатини и повредени. совршен за држење топла шолја за кафе и чаша за чај, шишиња. Високата растеглива способност овозможува да одговара на различни големини на шишиња и чаши. Пакетот вклучува : Вкупно 20 парчиња Душеци За Силиконски Чаши, 10 Бои, 2 парчиња за секоја боја. Големина Прибл. : дијаметарот е околу 2,6 Во (6,5 см).Ве молиме потврдете ја долната ширина на новиот термос пред да нарачате. Материјал : Изработен од силикон без бпа е издржлив. Перење, нелизгање, брзо сушење за издржлива и удобна употреба. Добро заштитете ја површината на вашата маса од гребнатини и повредени. совршен за држење топла шолја за кафе и чаша за чај, шишиња. Високата растеглива способност овозможува да одговара на различни големини на шишиња и чаши. Пакетот вклучува : Вкупно 20 парчиња Душеци За Силиконски Чаши, 10 Бои, 2 парчиња за секоја боја.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 240.00

Овој дизајн совршено се комбинира со секој постоечки декор, правејќи одличен додаток во вашиот дом или �

DEN 463.84

ЧЕТИРИ ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ паднати порцелански подлоги со оригинални уметнички дела Рачно печатени Во Ос

DEN 1231.84

во собата на 4 приближно 4 1 / 2 инчи во дијаметар Подлогите За Скапоцени Камења Педра беа првиот дизајн на

DEN 3.33

Автентично : оригинален производ ЗА саемска трговија ВО НОВИЦА Во Соработка со Националната Географска

DEN 2.00

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 0.67

Добивате комплет од 4 подлоги Секој подлога е дебел приближно 4" и 1 / 4" Тие се направени од рачно исечено т

DEN 0.33

КОМПЛЕТ од 4 Подлоги За Пена СЕКОЈ ИМА ДИМЕНЗИИ 3 1 / 2 инчи на 3 1 / 2 инчи Апсорбирачки Подлоги...

DEN 0.67

Вклучени Се комплет Од Четири Подлоги Автентичен Песочник Секој Подметач Е Поддржан Од Плута...

DEN 111.84

Големина : Тркалезна Подлога;3,54 инчи х 3,54 инчи (9 см х 9 см);доволно Голем за сите видови чаши за пиење Паке�

DEN 1.67

НЕЛИЗГАЧКА ПОДЛОГА ОД ПЛУТАподлогата од плута на дното на подлогите од плута за пијалоци ја штити површ

DEN 223.84

Совршен Додаток на Вашата Маса Импресионирајте го вашето семејство и пријатели со овие бохо подлоги...

DEN 2622.40

Се гордееме со квалитетот и интегритетот на нашата компанија и линијата за украсување на домот...

DEN 1.00

Травертинскиот камен со врвен квалитет го направил тој подлога за пијалоци може да се користи со години

DEN 1.33

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 3.33

10см квадратни плута подлошки Вклучува 4 подлоги Секој подлога е врежан со уникатен дизајн 6мм дебелина...

DEN 77.60

Пакетот вклучува : 4 ПАРЧИЊА Силиконски Тркалезни Калапи Материјал : Силикон Дијаметар : 8,5 см / 3,35 инчи, В�

DEN 2.00

Изработени Од Висококвалитетен Силиконски Материјал?Висококвалитетен подебел и издржлив,против Лизга

DEN 942.40

Докажете дека сте испробан и вистински обожавател и извикајте го вашиот борбен плач; Подлогите се напра

DEN 319.84

Вклучува официјална Картичка "Аеравида Фер Трговија Извори" Со сертифициран Печат На Автентичност Овие

DEN 3.00

(Сет од 4); Убаво изработена од неутрална палета која е поедноставена и модерна; Класичниот бел подлога с�

DEN 3.00

Спарете ја вашата омилена шолја за кафе, шише со вода, детска шолја, коктел или чаша за вино...

DEN 3.33

Комплет од 4 англиски Кокер Спаниел Валентин Срца Пена Подлоги Бродови Од нашата продавница Во Мобилен,

DEN 175.20

●НОВ МОДЕРЕН ДРЖАЧ за ПОДЛОГА Современ дизајн со чист обложен врв, црн метален држач за подлоги за пија