.

.

Попуст
Мика во прав за епоксиден РСИН, природен пигмент во прав за сапун правење боја, правење свеќи, бомба за бања, сјај за усни, лигите, боја на епоксидна смола, боја, акрил

Мика во прав за епоксиден РСИН, природен пигмент во прав за сапун правење боја, правење свеќи, бомба за бања, сјај за усни,

DEN 2.00

Износот
Залиха

Крајниот избор за создавање плетеница на разни козметика и DIY уметност и занаети.【Неверојатен избор на боја】 -20 уникатни живописни бои, секоја боја е 10g (0,35 unece) по тежина, малку прав оди на долг пат! Запознајте ги сите потреби за создавање светли убави занаети што ги посакувате!.And the epoxy dye is perfectly suited for makeup purposes such as lip gloss,body butter,aroma beads,eye shadow,Lotions, Руменило, Наир Поиш уметност. Секоја личност ја гледа бојата малку поинаку. 【Безбеден и нетоксичен】-највисок квалитет, нетоксичен, ослободен од штетни хемикалии и надразнувачи, вегански слободни нежни на кожата! Сјајмер во форма на метал, лесен за мешање без грутки, целосно безбедна кожа за употреба како сапун, правејќи боја, бомба за бања ,, сјај за усни, боја за шминка итн. ,soap making,candle making,bath bomb Colorant,paint,slime,tumbler,cups,craft projects and jewelry. Индивидуалниот пакет што може да се реализира не обезбедува истурање, нема хаос и отпад, лесно да ги извадите или да ги чувате. Започнете да правите занаети со свој стил со вашата уникатна имагинација.)? Бои во боја. 【Одлична услуга】-Имаме доверба со епоксиден пигмент во боја. : 12 Внимателно избрани бои можат да ја задоволат целата ваша потреба од боја? Материјал : 100% природен 100% веган, нетоксичен и безопасен за вашето тело : Нашиот мика во прав е и безбеден и нежен за вашата кожа ВНИМАНИЕ : Бојата прикажана на списокот Може да не биде точен заради ограничувањата на процесот на монитор/печатење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

Највисок квалитет на акрилен лак, изработен од подобрена хемиска формула над другите брендови на пазар�

DEN 3.00

Тешка акрилна боја на телото 300мл (10.14oz) тегла на нетоксични квалитетни бои за професионален уметник Myart

DEN 877.92

1 пенкало за четка за вода со свој резервоар за вода (среден) ; 1 природен сунѓер ; Пигменти со висок квалит

DEN 270.40

6661 Gmblich 1980 маслени бои им нудат на уметниците вистинска боја за вистинска вредност и се наменети за слик�

DEN 884.00

Нашите публикации и производи што денес се упатства и потрошни материјали за секој моделер Abteilung502 Desert &

DEN 431.84

Премиксирана, подготвена акрилна бојаоваа боја со висок проток има вистински однос на истурање медиум �

DEN 0.67

Формула П3 Бои Од Приватен Печат 1 / 2 мл боја шише Добро направено тенџере и капак обезбедуваат да ја кори

DEN 3.00

велигденјајцебоја Еден сет од 6 Народни Впечатоци Бои За Јајца Батик : Црна; Црвена; Жолта; Портокалова; С

DEN 3.33

Оваа паста може да се примени со шпатула, четка или сунѓер Нанесете со палета нож преку матрици...

DEN 1.33

Совршен за проекти за занаетчиски и домашни декории Произведени со највисоко одделение материјали...

DEN 312.00

Идеален за употреба на ПЕНА ЕВА, термопластика и 3д печатен материјал Метална завршница Оставете 1 час с�

DEN 0.67

Бојата на моделот е формулирана со постојани пигменти за ликовна уметност; сите бои се целосно лесни и н

DEN 2.00

Висококвалитетна боја за Четки и Воздушна Четка 17мл тегла Светла и живописна боја идеален за примена на

DEN 0.33

Колорфаст Исклучително брилијантна боја Топла вода боја Бои до два килограми влакна во зависност од дл�

DEN 142.56

Американски направен Folkart Glitterific Pop е гордо направен во САД Лесна примена Оваа заслепувачка сјајна акри

DEN 443.20

Број на бои во сет : 12 бои (13 парчиња, 2 бели) Капацитет : 0,4 fl oz (11 ml) Големина / тежина на производот : 10,0 x 3,8 x

DEN 0.33

Висококвалитетна боја Подобрена хемиска формула Постигнете најдобри можни резултати Исклучиво дизајн

DEN 0.33

Пигмент во прав Користете во вискозни медиуми за метален / бисерен ефект Пигментот е во боја и никогаш н�

DEN 2.67

Заедно со вашите 24пакувања на бои, ќе добиете и 6 четки за бои и палета Совршен подарок】 Сетови за акрилн

DEN 1.33

Во Ривс, ние поседуваме над 200 години истражување, експериментирање и соработка за развој и создавање пр

DEN 3.00

100% пријателски за деца : Се одликува со десет лесни шишиња со две унца со високо концентрирана нетоксичн

DEN 3.33

Во формулацијата на овој опсег, избрани се различни нови смоли за квалитети што до сега не беа постигнат

DEN 1.00

Бои и алатки за градење модел со висок квалитет, од муниција Постигнете најдобри можни резултати Ексклу

DEN 3.33

затворање Уметност И Занаети Ова е за 3 парчиња Жакард Киселински БоиБоја : Темноцрвените Кисели Бои Се �

DEN 1.00

Оригиналната линија на акрилици на златни уметници е позната по својата исклучително мазна, густа конз�

DEN 1371.20

Скалеколор е најквалитетната достапна боја на аркрилен модел Погоден за нанесување четка и воздушна че